SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Otyginalne animacje, porywająca muzyka i dekoracje światłem zapierające dech w piersiach.

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność kartąPłatność kartą
Płatność przelewemPłatność przelewem
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Animacje dla dzieciAnimacje dla dzieci
Ciężki dymCiężki dym
GadżetyGadżety
Gry i zabawyGry i zabawy
Indywidualny dobór repertuaruIndywidualny dobór repertuaru
KonferansjerKonferansjer
Oświetlenie LEDOświetlenie LED
PirotechnikaPirotechnika
W przerwach muzyka w tleW przerwach muzyka w tle
Zapowiedzi w języku angielskimZapowiedzi w języku angielskim
Zapowiedzi w języku niemieckimZapowiedzi w języku niemieckim

O MNIE I O ART AND SHOW
Jeśli chodzi o mnie, obsługą muzyczną imprez zajmuję się od kiedy pamiętam. W sumie już 17 lat mija kiedy po raz pierwszy stanąłem za sterami w klubie. Dziewięć lat pracy w największych klubach w regionie dało mi potężny zastrzyk wiedzy na temat prowadzenia imprez i technik miksowania. Moje dj'skie umiejętności doprowadziły mnie na Mistrzostwa Polski Lata 2002, na których zająłem drugie miejsce otrzymując tytuł V-ce Mistrza Polski Lata 2002. Po tej energicznej dawce wiedzy postanowiłem rozpocząć przygodę z eventami i jako dj wodzirej i rozwijać nie tylko część muzyczną, ale także stworzyć efektowne show, które będzie rozpoznawalne i wspominane bardzo, bardzo długo.
Jeśli chodzi o Art and Show, obsługuję wszelkiego rodzaju eventy począwszy od wesel poprzez imprezy firmowe, bankiety i konferencje. Oprócz prowadzenia imprez w charakterze DJ, zajmuję się także wodzirejką i konferansjerką oraz oświetleniem efektowym, dekoracjami światłem, a także pirotechniką wewnętrzną.

MUZYKA NA WESELACH
Jaką muzykę proponuję na weselach:
Całość moim zdaniem musi być przepełniona hitami, jest tego tyle, że bez problemu można by grać tydzień bez przerwy ciągle śpiewając. Dlatego podczas prowadzonych przeze mnie imprez większą część stanowią utwory z lat 80-tych i 90-tych, współczesne hity, które wszyscy znamy z radia, polskie przeboje, troszkę rocka, twisty, swingi, kankany, zorby i... disco polo (przynajmniej te największe hity, które ostatnio stają się nieodłącznym elementem imprez. Nie znamy, a śpiewamy, taki fenomen, hehehe...). W trakcie imprez bardzo często wprowadzam kilka zabaw, nie weselnych, a integracyjnych, angażując wszystkich do jeszcze energiczniejszej zabawy. Do tego wykorzystuję dziesiątki gadżetów takich jak okulary, peruki, szale, girlandy i inne cuda. Wszystko po to byście Wy i Wasi goście poczuli efekt "WOW" i mogli długo długo wspominać wspólną imprezę.

ZABAWY
Co do zabaw nie prowadzimy i nigdy nie wyrażę na to zgody, aby w moim teamie pojawiły się zabawy polegające na "ujeżdżaniu faceta w celu przebicia balona" czy "przeciągania jajka przez nogawkę obcemu facetowi". Dla obserwujących wyda się to zabawne, ale udzielając się w takiej zabawie robi się to trochę niesmaczne. Dlatego proponujemy jedynie zabawy na najwyższym poziomie. Ze względu, że nasze zabawy są bardzo oryginalne i rodzą wiele śmiechu i pozytywnych emocji nie chciałbym aby nasze elementy były kopiowane przez innych dj'ów/wodzirejów. Informacji na ich temat udzielę telefonicznie.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od- zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
85-864Bydgoszcz
ul.Modrakowa48/60
woj.kujawsko-pomorskie
Telefon
666-... 666572294
Strona internetowa
http://www.artandshow.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  ZASIĘG

Cała Polska

  LOKALIZACJA

Adres:85-864 Bydgoszcz, Modrakowa 48, kujawsko-pomorskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2017-01-02
2500 zł cena od
Ogłoszenie
2017-11-30
1800 zł cena od

DJ Despacito - Obsługa muzyczna imprez

śląskie,Mysłowice

brak
Ogłoszenie
2016-10-06
1500 zł cena od

Dj na Wesele

śląskie,Katowice

brak