Setki pomysłów na wesele i ślub

ZNAJDŹ WSZYSTKIE JUŻ TERAZ!

Artykuły sponsorowane na blogu ślubnym

Artykuł to świetna forma zareklamowania swojej firmy poprzez podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Teksty opisujące panujące trendy lub zawierające porady ślubne przyciągają uwagę. Profesjonalny tekst na pewno zachęci Odwiedzających do skorzystania z Twoich usług.

Zamieszczenie artykułu sponsorowanego na naszym portalu odbywa się na następujących zasadach:

Tekst o tematyce ślubno-weselnej umieszczamy:
- na naszym blogu - tam jest dostępny przez cały czas,

  • w tekście umieszczamy link do Państwa strony oraz do ogłoszenia na naszym Portalu,
  • do tekstu warto dołączyć profesjonalne zdjęcia z podaniem ich autorów,
  • tekst napisany przez Państwa zamieszczamy w cenie 50 zł netto, w przypadku, gdy Państwo dostarczają materiały, a my piszemy artykuł cena to 100 zł netto (wystawiamy fakturę vat),
  • zastrzegamy sobie prawo wprowadzenia niewielkich korekt do tekstu, do wglądu przed publikacją.

Skontaktuj się z namiFAQ

Tak, dodawanie jak i wyświetlanie ogłoszeń w portalu jest bezpłatne. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego pakietu do każdego ogłoszenia.
Wybrane nowe ogłoszenia są prezentowane na naszym fanpage'u na facebooku, jest to dodatkowo bezpłatna forma reklamy. Jeśli chcesz, aby Twoje ogłoszenie znalazło się na naszej stronie, napisz do nas!
Tak, pozycjonujemy się, lecz proszę pamiętać, że jest to proces długotrwały i wymaga wiele cierpliwości oraz nakładu pracy.
Regularne pozycjonowanie ogłoszenia powoduje, że ogłoszenie zajmuje wyższą pozycję wśród wszystkich ogłoszeń z danej branży. Ilość kliknięć wyświetla się po przytrzymaniu kursora na ikonie kciuka w wpisie ogłoszeń z danej branży.
Pozycjonowanie ogłoszenia dostępne jest raz na kilka dni (w zależności od pakietu ogłoszenia), a o dostępności tej usługi świadczy kolorowa ikona podniesionego kciuka w Panelu Wystawcy ("Moje ogłoszenia", zakładka "Status i pozycjonowanie").