Setki pomysłów na wesele i ślub

ZNAJDŹ WSZYSTKIE JUŻ TERAZ!

Reklama w Social Media

Reklama w Social Media jest nieodzowną formą pozyskiwania nowych klientów. Jeżleli chcesz dotrzeć do dużego grona odbiorców, zdecydowanie ta forma reklamy jets właśnie dla Ciebie!

Reklama w Social Media

Możesz zamieścić reklamę na naszych profilach w mediach społecznościowych:

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat tej formy reklamy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wspólnie wypracujemy najlepszą ofertę właśnie dla Ciebie!

Skontaktuj się z namiFAQ

Tak, dodawanie jak i wyświetlanie ogłoszeń w portalu jest bezpłatne. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego pakietu do każdego ogłoszenia.
Wybrane nowe ogłoszenia są prezentowane na naszym fanpage'u na facebooku, jest to dodatkowo bezpłatna forma reklamy. Jeśli chcesz, aby Twoje ogłoszenie znalazło się na naszej stronie, napisz do nas!
Tak, pozycjonujemy się, lecz proszę pamiętać, że jest to proces długotrwały i wymaga wiele cierpliwości oraz nakładu pracy.
Regularne pozycjonowanie ogłoszenia powoduje, że ogłoszenie zajmuje wyższą pozycję wśród wszystkich ogłoszeń z danej branży. Ilość kliknięć wyświetla się po przytrzymaniu kursora na ikonie kciuka w wpisie ogłoszeń z danej branży.
Pozycjonowanie ogłoszenia dostępne jest raz na kilka dni (w zależności od pakietu ogłoszenia), a o dostępności tej usługi świadczy kolorowa ikona podniesionego kciuka w Panelu Wystawcy ("Moje ogłoszenia", zakładka "Status i pozycjonowanie").