Setki pomysłów na wesele i ślub

ZNAJDŹ WSZYSTKIE JUŻ TERAZ!

Kontakt

Wszystko, co potrzebne do organizacji wesela w jednym miejscu!

Zapraszamy na Internetowe Targi Ślubne! Znajdziesz tu prestiżowe ogłoszenia z branży weselnej.

Misją portalu ślubnego Internetowe Targi Ślubne jest stworzenie wyjątkowego i przyjaznego miejsca, które Narzeczonym ułatwi organizację wesela, a Wystawcom pomoże w dotarciu do klienta.

E-mail: [email protected]


Facebook Instagram YouTube

Zapraszamy na nasz blog:

www.takethisring.pl

Masz pytania? Potrzebujesz informacji?

Zachęcamy do wysyłania wiadomości, korzystając z poniższego formularza kontaktowego. Na pewno skontaktujemy się z Tobą i udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania związane z portalem.

Skontaktuj się z namiFAQ

Tak, dodawanie jak i wyświetlanie ogłoszeń w portalu jest bezpłatne. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego pakietu do każdego ogłoszenia.
Wybrane nowe ogłoszenia są prezentowane na naszym fanpage'u na facebooku, jest to dodatkowo bezpłatna forma reklamy. Jeśli chcesz, aby Twoje ogłoszenie znalazło się na naszej stronie, napisz do nas!
Tak, pozycjonujemy się, lecz proszę pamiętać, że jest to proces długotrwały i wymaga wiele cierpliwości oraz nakładu pracy.
Regularne pozycjonowanie ogłoszenia powoduje, że ogłoszenie zajmuje wyższą pozycję wśród wszystkich ogłoszeń z danej branży. Ilość kliknięć wyświetla się po przytrzymaniu kursora na ikonie kciuka w wpisie ogłoszeń z danej branży.
Pozycjonowanie ogłoszenia dostępne jest raz na kilka dni (w zależności od pakietu ogłoszenia), a o dostępności tej usługi świadczy kolorowa ikona podniesionego kciuka w Panelu Wystawcy ("Moje ogłoszenia", zakładka "Status i pozycjonowanie").