Setki pomysłów na wesele i ślub

ZNAJDŹ WSZYSTKIE JUŻ TERAZ!

Współpraca

Poniżej prezentujemy osoby, z którymi nawiązaliśmy współpracę przy tworzeniu portalu.
Masz ciekawe pomysły? Chcesz z nami rozwijać portal? Napisz do nas!

Fotografia Ślubna Jacek Krzyżowski Strona internetowa

Jacek Krzyżowski - Fotografia Ślubna

Zmieniam stereotypy postrzegania fotografa ślubnego, pracuję cicho, beszelestnie. Chwytam reportaż w pełni naturalny, bez ustawiania, bez przeszkadzania.

Uwielbiam robić zdjęcia ... napisz do mnie, zapytaj o termin Twojego ślubu, porozmawiamy i zrobię dla Ciebie to co potrafię najlepiej.

Skontaktuj się z namiFAQ

Tak, dodawanie jak i wyświetlanie ogłoszeń w portalu jest bezpłatne. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego pakietu do każdego ogłoszenia.
Wybrane nowe ogłoszenia są prezentowane na naszym fanpage'u na facebooku, jest to dodatkowo bezpłatna forma reklamy. Jeśli chcesz, aby Twoje ogłoszenie znalazło się na naszej stronie, napisz do nas!
Tak, pozycjonujemy się, lecz proszę pamiętać, że jest to proces długotrwały i wymaga wiele cierpliwości oraz nakładu pracy.
Regularne pozycjonowanie ogłoszenia powoduje, że ogłoszenie zajmuje wyższą pozycję wśród wszystkich ogłoszeń z danej branży. Ilość kliknięć wyświetla się po przytrzymaniu kursora na ikonie kciuka w wpisie ogłoszeń z danej branży.
Pozycjonowanie ogłoszenia dostępne jest raz na dwa dni, a o dostępności tej usługi świadczy kolorowa ikona podniesionego kciuka w Panelu Wystawcy ("Moje ogłoszenia", zakładka "Status i pozycjonowanie").
INFOLINIA 731-620-104 E-MAIL [email protected]