SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

„Są w naszym życiu takie momenty, na które czekamy i o których marzymy od dzieciństwa… Gdy nadchodzi ich czas, chcemy żeby zapisały się one w naszej pamięci na całe życie..."

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Apartament dla nowożeńcówApartament dla nowożeńców
Indywidualne menuIndywidualne menu
KlimatyzacjaKlimatyzacja
ParkingParking
Pokoje gościnnePokoje gościnne
TarasTaras

 

Sala weselna „Ola” położona jest w samym sercu nadmorskiej miejscowości Darłówko. Nasz obiekt to nowo powstałe miejsce gdzie zorganizują Państwo wymarzone wesele i każde inne przyjęcie okolicznościowe.
Organizujemy przyjęcia do 140 osób. Wesele, chrzciny, jubileusze, urodziny oraz inne wymarzone uroczystości zorganizowane na naszej sali na długo zapadną w pamięć wszystkich zaproszonych gości.

Wyjątkowy dzień w życiu zasługuje na wyjątkową oprawę. Pragnąc wywołać uśmiech na twarzach Pary Młodej oraz ich bliskich, proponujemy organizację przyjęcia weselnego na najwyższym poziomie, z troską o najdrobniejsze szczegóły.

Tradycyjne powitanie chlebem i solą, wyśmienite dania i eleganckie wnętrza sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich.

Barwne kompozycje kwiatowe na stołach, niesamowite iluminacje świetlne nadadzą przyjęciu niepowtarzalny klimat i nastrój, który na długie lata pozostanie w pamięci Gości.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy możliwość realizacji wielu dodatkowych usług, które uświetnią Państwa przyjęcie.

 

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od- zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
76-150Darłowo
ul.Północna 24
woj.zachodniopomorskie
Telefon
790-... 790254301
Strona internetowa
http://www.ola-domweselny.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  LOKALIZACJA

Adres:76-150 Darłowo, Północna 24, zachodniopomorskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.