SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Dwoje ludzi … kobieta i mężczyzna … dwa różne spojrzenia … wykonane wspólnie piękne zdjęcia dla Ciebie …a może dla Was? Jesteśmy małżeństwem od kilku lat specjalizującym się w organizowaniu i realizacji ekskluzywnych sesji fotografii intymnej, możemy taką sesję zrealizować dla Ciebie lub dla Was

Witamy. Dwoje ludzi … kobieta i mężczyzna … dwa różne spojrzenia … wykonane wspólnie piękne zdjęcia dla Ciebie …a może dla Was? Jesteśmy małżeństwem od kilku lat specjalizującym się w organizowaniu i realizacji ekskluzywnych sesji fotografii intymnej, możemy taką sesję zrealizować dla Ciebie lub dla Was. Zapraszamy.

Wprawdzie w adresie mojej stronywww.nocposlubna.pl pojawia się ta nazwa jednak to co chcemy Wam zaproponować nie musi to być „noc poślubna” – ona jest przecież tylko pretekstem do Waszych wspólnych zdjęć.

Zobacz więcej tutaj: https://nocposlubna.pl/noc-poslubna-ona-i-on/

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od1350 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
20-001Lublin
woj.lubelskie
Telefon
603-... 603822828
Strona internetowa
http://www.nocposlubna.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

  CENNIK

Proponowane przez nas sesje są "szyte na miarę" - jezeli ustalimy z klientem czego oczekuje - przedstawiamy ofertę cenową.

Warto zaglądać na naszą stronę: https://nocposlubna.pl/tag/nasza-oferta/ tutaj są najnowsze informacje ;)

  ZASIĘG

Najczęściej zdjęcia wykonujemy w okolicach Warszawy, Kazimierza Dolnego, Lublina, Bydgoszczy, Łodzi, okolicach Krakowa, Zakopanego, Rzeszowa.
Często przyjeżdżają do nas klientki z całej Polski – w naszych okolicach sesje są tańsze

  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2018-01-08
2000 zł cena od
Ogłoszenie
2017-11-17
1000 zł cena od
Ogłoszenie
2018-02-19
699 zł cena od