SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Wolne terminy 2018/2019

Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność przelewemPłatność przelewem
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie
FotoksiążkaFotoksiążka
Galeria w internecieGaleria w internecie
Sesja narzeczeńskaSesja narzeczeńska
Sesja plenerowaSesja plenerowa
Zdjęcia na pendriveZdjęcia na pendrive
Zdjęcia na płycie DVDZdjęcia na płycie DVD
Dojazd gratisDojazd gratis
LustrzankaLustrzanka

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad skorzystaniem z usług profesjonalisty - fotografa z okolic Bydgoszczy, Gdańska czy Trójmiasta, zależy Państwu na kompleksowej i sprawnej usłudze fotograficznej - zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Dlaczego fotografia?

Już od najmłodszych lat na świat spoglądałem przez soczewkę obiektywu. Fotografia to moje dziecięce marzenie, to pasja, hobby i zawód w jednym. To codzienna przygoda. Przygoda do której zapraszam wszystkich tych, którzy chcą utrwalić ulotność chwili...

Fotografuję od dawna, łącząc doświadczenie z poczuciem estetyki i dbałością o detale. Swoją ofertę, kieruję do Klientów, którzy cenią sobie kreatywne i niebanalne ujęcia, dobrą jakość zdjęć oraz naturalność. Proponując reportażowy styl pracy i zróżnicowaną kolorystycznie, autorską obróbkę zapewniam niepowtarzalne kadry.

Podczas uroczystości ślubnych, weselnych pracuję tak, aby uchwycić każdą emocje, czyniąc ją niezapomnianą. Nie ingeruje przy tym w przebieg wydarzeń, nie ustawiam, nie reżyseruje. Pracuję tak, by nie przeszkadzać, nie rzucać się w oczy. Podczas sesji narzeczeńskich, rodzinnych, plenerowych - w razie potrzeby - służę radą, a swoje działania kończę dopiero w momencie osiągnięcia zamierzonego poziomu estetyki. Każdego Klienta traktuję indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb i wizji. Efekt pracy, czyli wyselekcjonowane, najpiękniejsze zdjęcia przekazuję w eleganckiej oprawie, podkreślającej doniosłość wydarzenia.


Fotografuję przede wszystkim na terenie Bydgoszczy i Trójmiasta. Jednak na Państwa życzenie mogę również wykonać sesje w innych zakątkach Polski.

Dlaczego Trójmiasto?

Pomorze, wybrzeże Bałtyku (okolice Trójmiasta i Gdańska) obfituje w wiele pięknych zabytków, majestatycznych kościołów oraz urokliwych, romantycznych miejsc – tworzących niepowtarzalny klimat, nadający zdjęciom unikatowy charakter.

Zapraszam Państwa do świata mojej fotografii, złożonej z galerii wspomnień i obrazów pełnych szczerych uśmiechów, spojrzeń, miłości, łez szczęścia, niewymuszonych gestów, kolorów i bliskości.

 

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 1800 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
85-795 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
Telefon
724-... 724434693
MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w naszym życiu. To uroczystość, wymagająca wyjątkowej oprawy. Uroczystość, która powinna pozostać niezapomniana. Dlatego, aby utrwalić te niezapomniane chwile - warto skorzystać z pomocy profesjonalisty.

 

Swoją ofertę, kieruję do klientów wymagających, którzy cenią sobie dobrą fotografię. Zdjęcia wykonuję w stylu reportażowo - artystycznym z autorską obróbką i retuszem w różnej palecie kolorystycznej.

 

Stawiam przede wszystkim na kreatywność i ciekawe pokazanie przebiegu wydarzeń, jednocześnie posiadam mocno rozbudowane zaplecze techniczne (pracuję na najlepszym sprzęcie firmy NIKON), który pozwala na wykonanie zdjęć najwyższej jakości. 

 

W dniu ślubu fotografuję nie tylko najważniejsze wydarzenia, ale przede wszystkim emocje im towarzyszące. Tworzę galerię obrazów o rodzinie, miłości, szczęściu, przyjaciołach, zabawie, ulotnych momentach.

 

Dbam o szczegóły, ukazując detale zarówno domu w którym Młoda Para się przygotowuje, kościoła, sali weselnej, jak i  detale  związane ze strojem Nowożeńców czy samochodem.

 

To jak będzie wyglądała nasza współpraca zależy od Państwa oczekiwań. Poniżej przedstawiam przykładowy opis pakietów. Wychodząc jednak naprzeciw Państwa wymaganiom, jestem skłonny, tak dobrać składowe poszczególnych pakietów, aby stworzyć pakiet indywidualny.

  ZASIĘG

Fotografuję przede wszystkim na terenie Bydgoszczy i Trójmiasta. Jednak na Państwa życzenie mogę również wykonać sesje w innych zakątkach Polski.

  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2017-09-29
2700 zł cena od
Ogłoszenie
2018-03-29
2850 zł cena od

MKFOTO Fotografia Ślubna Michał Krawiec

podkarpackie, Jarosław

brak
Ogłoszenie
2018-06-14
3200 zł cena od