SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Zdjęcia ślubne, które potrafią wyrazić więcej niż słowa i są wspaniałą opowieścią o miłości. Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów...

Dojazd gratisDojazd gratis
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność przelewemPłatność przelewem
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Album tradycyjnyAlbum tradycyjny
FotoksiążkaFotoksiążka
Galeria w internecieGaleria w internecie
LustrzankaLustrzanka
Obraz na płótnieObraz na płótnie
Sesja narzeczeńskaSesja narzeczeńska
Sesja plenerowaSesja plenerowa
Zdjęcia na płycie DVDZdjęcia na płycie DVD
Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie

Chwytam emocje, wzruszenia, przelotne gesty, uśmiechy, łzy szczęścia i radości. Cudowne chwile, które zostaną z Wami na zawsze dzięki profesjonalnym fotografiom ślubnym, jakie dla Was wykonam. Tworzę reportażowo - artystyczne zdjęcia ślubne, z autorską obróbką i retuszem zachwycające autentycznością, kreatywnością, magicznymi kadrami i wspaniałą paletą emocji, jakie utrwalam na fotografii. Towarzyszę Wam począwszy od reportażu z przygotowań do ślubu, po przyjęcie weselne, aż po sesję plenerową i studyjną, wykonując wyjątkowe fotografie ślubne, które będziecie oglądać ze łzami wzruszenia.

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu w fotografii ślubnej, wiedzy, unikalnemu spojrzeniu i wysokiej jakości profesjonalnemu sprzętowi na jakim pracuję możecie być pewni, że wybierając mnie jako fotografa ślubnego otrzymacie niezwykłe, doskonałej jakości zdjęcia ślubne, tak jak oczekujecie. A wszystko w szybkim terminie realizacji, bo wiem, że tak samo jak ja nie możecie doczekać się efektów.

Ale najważniejsze są moje zdjęcia. Niech mówią same za siebie. Te niezapomniane emocje, wyjątkowe chwile i niezwykłe uczucia. Fotografia jaką proponujemy to reportaże dla wymagających Klientów, którzy cenią sobie dobrą fotografię, dla których zdjęcia są wyjątkową pamiątką.

Jestem fotografem województwa pomorskiego, jednak wykonuję zlecenia w innych odległych miejscowościach. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć oraz zapoznania się z moją ofertą.

Jeśli zdecydujecie się na mnie opowiem Waszą wyjątkową historię. Stworzę dla Was profesjonalne zdjęcia ślubne, które będą spełnieniem marzeń o najpiękniejszej i najbardziej wzruszającej pamiątce z Dnia Ślubu.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 3000 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
77-200 Miastko  
woj. pomorskie
Telefon
662-... 662035310
Strona internetowa
http://www.marcinwoszczak.pl
MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Cena promocyjna obejmuje pakiet platynowy wraz zsesją plenerową.

  LOKALIZACJA

Adres: 77-200 Miastko, brak , pomorskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2017-11-17
1000 zł cena od
Ogłoszenie
2018-01-08
2000 zł cena od

ARTGRAFO Wedding | Autorska fotografia ślubna

małopolskie, Nowy Targ

brak
Ogłoszenie
2017-11-19
2500 zł cena od

Hoga studio - ślub w kobiecym obiektywie

mazowieckie, Warszawa

brak