SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Olśnij wszystkich wyjątkową stylizacją ślubną w tym jedynym, najważniejszym dniu! Odkryj salon Suknie i Dodatki Ślubne i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Poprawki gratisPoprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Sprzedaż w salonieSprzedaż w salonie
KonsultacjeKonsultacje
ObuwieObuwie
Poprawki krawieckie gratisPoprawki krawieckie gratis
Suknie baloweSuknie balowe
SzaleSzale
Szycie na miaręSzycie na miarę
TorebkiTorebki
WelonyWelony

Suknie i Dodatki Ślubne to salon, gdzie znaleźć można wszystko to co potrzebne jest do ślubu przyszłej Pannie Młodej. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szeroką ofertę sukien ślubnychobuwia ślubnego oraz wizytowego (rozmiary od 34 do 44), biżuteriiwelonówtorebek ślubnych, bielizny, a także innych ozdób, które uświetnią Twoje przyjęcie weselne. Ozdoby na butelki, etykiety, balony i zaproszenia to tylko część naszej bogatej oferty.

W salonie Suknie i Dodatki Ślubne Ty oraz Twoje wymagania i potrzeby są na pierwszym miejscu. Z przyjemnością pomożemy w doborze wymarzonej sukni, traktując Twoje sugestie z najwyższą uwagą.
Dzięki śledzeniu trendów i nowości w modzie ślubnej w salonie znajdziesz suknie cieszące się uznaniem na największych pokazach mody ślubnej. W przypadku braku określonej pozycji na miejscu z chęcią zamówimy dla Ciebie wymarzony model.
Nasza szeroka oferta obejmuje modele sukien od rozmiaru 34 do rozmiaru 52. Zrealizujemy także Twój Własny Projekt sukni ślubnej.

Wychodząc na przeciw wysokim wymaganiom naszych klientek oferujemy także obuwie ślubne i wizytowe wykonywane ręcznie zgodnie z indywidualnymi zamówieniami. Do wyboru cała gama kolorów, materiałów i dodatków.

Odkryj Magię ślubu z salonem Suknie i Dodatki Ślubne. Sprawdź także opinie o naszym salonie i przekonaj się dlaczego nasze Klientki polecają nas swoim przyjaciółkom.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 800 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
41-940 Piekary Śląskie
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego  25 /a
woj. śląskie
Telefon
669-... 669510832
Strona internetowa
http://suknieidodatkislubne.pl/
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  ZASIĘG

Piekary Śląskie, Bytom, Katowice, Tarnowskie Góry, Wojkowice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Śląsk, Zagłębie

  LOKALIZACJA

Adres: 41-940 Piekary Śląskie, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 25, śląskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.