Setki pomysłów na wesele i ślub

ZNAJDŹ WSZYSTKIE JUŻ TERAZ!

Ogłoszenia w branży ślubnej

Zarejestruj się w portalu

Dołącz do grona Wystawców!

Daj się poznać - zaprezentuj swoje produkty i usługi w spisie branżowym!
Wystarczy, że się zarejestrujesz i dodasz nowe ogłoszenie.

Jako Wystawca masz także możliwość zareklamowania swojej firmy w formie:
- artykułu sponsorowanego na naszym blogu,
- filmu wizerunkowego, który dla Ciebie przygotujemy.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwości!

Pozycjonowanie ogłoszenia

Co nas wyróżnia?

Darmowe pozycjonowanie ogłoszenia, czyli regularne klikanie w ikonę kciuka i przesuwanie swojego ogłoszenia w spisie branżowym.

Przetestuj Internetowe Targi Ślubne

Przetestuj nas

To nic nie kosztuje! Dodawanie i wyświetlanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne. Jako portal stawiamy na przyjazną oprawę graficzną, łatwą obsługę panelu administracyjnego, a przede wszystkim na partnerskie podejście do Wystawcy, czyli jasne zasady i brak ukrytych kosztów.

Zarejestruj się na portalu Internetowe Targi Ślubne

Zarejestruj się już dziś!

Każdy wystawca po dokonaniu rejestracji i aktywacji swojego konta otrzymuje nieograniczony dostęp do swojego Panelu Wystawcy. Wystarczy ze strony głównej portalu przejść do zakładki Logowanie. Panel Wystawcy jest to miejsce, w którym można dodawać, edytować i pozycjonować ogłoszenia, a także wybierać pakiety i dodatkową reklamę.


Skontaktuj się z namiFAQ

Tak, dodawanie jak i wyświetlanie ogłoszeń w portalu jest bezpłatne. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego pakietu do każdego ogłoszenia.
Wybrane nowe ogłoszenia są prezentowane na naszym fanpage'u na facebooku, jest to dodatkowo bezpłatna forma reklamy. Jeśli chcesz, aby Twoje ogłoszenie znalazło się na naszej stronie, napisz do nas!
Tak, pozycjonujemy się, lecz proszę pamiętać, że jest to proces długotrwały i wymaga wiele cierpliwości oraz nakładu pracy.
Regularne pozycjonowanie ogłoszenia powoduje, że ogłoszenie zajmuje wyższą pozycję wśród wszystkich ogłoszeń z danej branży. Ilość kliknięć wyświetla się po przytrzymaniu kursora na ikonie kciuka w wpisie ogłoszeń z danej branży.
Pozycjonowanie ogłoszenia dostępne jest raz na kilka dni (w zależności od pakietu ogłoszenia), a o dostępności tej usługi świadczy kolorowa ikona podniesionego kciuka w Panelu Wystawcy ("Moje ogłoszenia", zakładka "Status i pozycjonowanie").