SALE WESELNE
branża
24-07-2018
data dodania
Opis ogłoszenia
Restauracja Impresja Włocławek ... wyjątkowe miejsce na wyjątkowe okazje ...
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność kartą Płatność kartą
Płatność przelewem Płatność przelewem
Poprawki gratis Poprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Barman Barman
Fontanna czekoladowa Fontanna czekoladowa
Grill Grill
Indywidualne menu Indywidualne menu
Kącik zabaw dla dzieci Kącik zabaw dla dzieci
Klimatyzacja Klimatyzacja
Ogród Ogród
Parking Parking
Taras Taras
Własne wypieki Własne wypieki

Club & Restauracja Impresja, mieszczący się we Włocławku, przy ul. Bojańczyka 21, to lokal który przystosowany jest do przyjęcia i obsługi 150 gości.

 

Nasz lokal jest miejscem , w którym wspólnie z najbliższymi i przyjaciółmi doznać można niesamowitych wrażeń zarówno kulinarnych jak i tych związanych z magicznym nastrojem, poczuciem wyjątkowości, które zapewnią nasze wnętrza oraz fachowa i miła obsługa.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju potrawy od kuchni tradycyjnej, wegetariańskiej do dań bardziej wyrafinowanych , które dostarczą Państwu niezapomnianych doznań smakowych.

 

Biorąc pod uwagę odwiedzających nas na co dzień klientów biznesowych, w trosce o potrzeby zarządzanych bądź prowadzonych przez nich firm stworzyliśmy specjalnie dla tej grupy ofertę przewidującą organizację bankietów, okolicznościowych kolacji , firmowych wigilii, czy biznesowych śniadań bądź konferencji prasowych.

 

Szczególny charakter tego rodzaju spotkań oraz  troska o najwyższej klasy service sprawia, że zarówno menu  jak i ceny  przygotowywane są indywidualnie.

 

Wyposażone w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, wraz z systemem bezprzewodowego dostępu do szybkiego Internetu DSL i klimatyzowane sale, zapewniają komfortowe warunki do zorganizowania i przeprowadzenia konferencji, zjazdów, sympozjów, szkoleń i spotkań.

 

Oferowane alkohole zadowolą najbardziej wybrednych smakoszy trunków i będą stanowić doskonały dodatek zarówno do dań głównych jak i wszelkiego typu przekąsek , deserów czy też naszych  wypieków znajdujących się codziennie w karcie.

 

Kilkuletnie doświadczenie  w organizowaniu i przeprowadzaniu rodzinnych przyjęć okolicznościowych takich jak wesela, chrzciny, przyjęcia  komunijne, oraz catering i organizacja imprez wyjazdowych gwarantują Państwu najwyższej klasy zadowolenie. 

 

Oferujemy 4 sale przeznaczone dla przeprowadzenia zarówno kameralnych przyjęć jak i dużych uroczystości weselnych dla 100 osób.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi fotoreporterskie, videofilmowania oraz oprawy muzycznej – tradycyjnej jak i nowoczesnej.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
604-... 604-269-745
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
87-800  Włocławek
ul. u;. Bojańczyka 21  21  
woj. kujawsko-pomorskie
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
56
Całkowita liczba wyświetleń
od 24-07-2018
2107