FOTOGRAFIA
branża
13-09-2016
data dodania
Opis ogłoszenia
Czym dla mnie jest Fotografia Ślubna? Wyjatkowym reportażem z Waszego Najważniejszego dnia, próbą uchwycenia tego, co czujecie. Zatrzymaniem na kilkunastu zdjęciach wyjątkowych chwil z Waszego Ślubu.
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Album tradycyjny Album tradycyjny
Fotoksiążka Fotoksiążka
Galeria w internecie Galeria w internecie
Lustrzanka Lustrzanka
Obraz na płótnie Obraz na płótnie
Sesja narzeczeńska Sesja narzeczeńska
Sesja plenerowa Sesja plenerowa
Zdjęcia dronem Zdjęcia dronem
Zdjęcia na pendrive Zdjęcia na pendrive
Zdjęcia na płycie DVD Zdjęcia na płycie DVD

W obecnych czasach organizacja ślubu to bardzo ważne czynności, które tworzą interesujące scenariusze. Fotograf ślubny ma w nich swoje miejsce. Każdy ślub to inny scenariusz, gdyż dotyczy innej pary ludzi.

 

Ślub to chwile pełne wzruszeń i szczęścia bez granic. Z tej uroczystości wszystkie pary pragną mieć wykonaną fotografię ślubną. W tym też celu pragną mieć na swojej uroczystości ślubnej i organizowanym weselu doświadczonego fotografa. On ma wykonać w sposób profesjonalny fotografię ślubną, bo ona będzie najlepszą pamiątką z uroczystości ślubnej i wesela na bardzo długie lata.
Fotografia ślubna stanowi specyficzny, niezwykły, bardzo wymagający rodzaj fotografii, który daje fotografowi  bardzo dużo satysfakcji i radości. Piękne zdjęcia słubne powstają w wyniku Państwa współpracy z fotografem. Liczą się oryginalne pomysły, umiejętność uchwycenia tych ważnych chwil. Fotografia ślubna należy zawsze do rodzinnych pamiątek, a te są nam zawsze bardzo bliskie.

 

Jeśli ja będę Państwu wykonywał zdjęcia podczas uroczystości ślubnej i organizowanego wesela, to na nich uchwycę nie tylko najważniejsze, ciekawe i doniosłe momenty z uroczystości, ale też Wasze szczęście, radość, wzruszenia i inne emocje. Jeśli chodzi o zdjęcia wykonywane w plenerze to proponuję, aby były one wykonywane w innym dniu niż uroczystość ślubna i wesele.

 

Zapraszam do skorzystania z moich usług, z których na pewno będziecie zadowoleni.

Postaram się zrealizować wszystkie Państwa pomysły. Być może zainteresuję też Państwa niektorymi moimi pomysłami na sesję narzeczeńską lub sesję ślubną. Zależy mi na oryginalnych zdjęciach, ponieważ każdy ślub jest inny. Każdy z nas ma inną wrażliwość i poczucie estetyki, niezwykle ważne jest, byśmy tę wrażliwość i jej efekt w postaci zdjęć zaplanowali wspólnie.
Bardzo dbam o stronę estetyczną mojej pracy. W efekcie otrzymujecie Państwo nie tylko fotografie, ale również estetycznie wykonane, zindywidualizowane płyty ze zdjęciami, foto-książkę czy wydruki zdjęć, wszystko to w eleganckich, specjalnie przygotowanych opakowaniach.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Cennik

Cena dotyczy wykonania zdjęć na weselu w miesiącach listopad - kwiecień lub organizowanego od poniedziałku do piątku.

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
601-... 601-546-766
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
42-224  Częstochowa
ul. Schillera  2  
woj. śląskie
  42-224 Częstochowa, Schillera 2, śląskie
Dodatkowe informacje o regionach działania
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Inne ogłoszenia tego usługodawcy
Zdjęcie ogłoszenie weselne
Adanti Studio film i fotografia ślubna
FILM
1790 zł
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
58
Całkowita liczba wyświetleń
od 13-09-2016
2865