ANIMACJE DLA DZIECI
branża
21-04-2023
data dodania
Opis ogłoszenia
Animacje dla dzieci od Świetliki Atrakcje Cyrkowe

Bezsprzecznie dzieci na weselach zapewniają rodzinną atmosferę, dlatego nie powinno ich tam zabraknąć. Często można się spotkać z przekonaniem, że zabawy na przyjęciach weselnych zarezerwowane są tylko dla dorosłych. Tymczasem dzieci, które również są obecne na weselu tak samo potrzebują rozrywki dostosowanej do ich wieku. Dlatego też planując ten cudowny dzień warto zadbać o opiekę dla najmłodszych. Takową zapewnią nasze atrakcje, które zostały przygotowane specjalnie na przyjęcia weselna. Nasz program animacyjny jest inny niż wszystkie. Łączy w sobie fabułę która wciąga dzieci do wspólnej zabawy, integruje i zarazem uczy umiejętności zaczerpniętych wprost z technik pedagogiki cyrku. 

Pod okiem doświadczonych animatorów dzieci mogą przeżyć niezwykłą przygodę i wyruszyć w podróż do krainy cyrku, aby poczuć się jak prawdziwi sztukmistrze. Uczestnicy podczas zabaw poznają różne rekwizyty, a nawet mogą wspólnie skonstruować swój własny namiot cyrkowy. W odpowiednich warunkach lokalowych w imprezie może brać udział nasz profesjonalny szczudlarz. 

Wypełnimy dzieciakom czas zabawą i licznymi atrakcjami, które je zainteresują. W ten sposób dorośli będą mieli możliwość niezakłóconej zabawy. Z naszymi animatorami dzieci będą dobrze się bawić i jednocześnie będą bezpieczne. Jesteśmy również przygotowani na animacje na świeżym powietrzu, posiadamy duży namiot typu gwiazda, który zapewni cień i komfortową zabawę. 

Szczegóły i zakres animacji zawsze ustalamy indywidualnie z klientem. Dodatkową atrakcją może być nasz mała wioska cyrkowa, która będzie zawierała atrakcje warsztatowe, taki jak:

  • Nauka chodzenia na szczudłach pachowych/ wiadereczkach
  • Nauka żonglerki piłeczkami i chustami 
  • Rozwój dynamiki i balansu na równoważni rola-bola lub za pomocą specjalnych rowerków "Pedalo"
  • Nauka żonglerki na tablicach "Juggle Board"
  • Chodzenie po linie typu slackline i wiele innych

Zapraszamy do kontaktu!

 

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
693-... 693-060-473
Adres
Adres
54-129  Wrocław
ul. Stefana Drzewieckiego  19  /1
woj. dolnośląskie
Social media
Social Media
Dodatkowe informacje o regionach działania

Z naszymi animacjami działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego. Dojazd na terenie Wrocławia i maksymalnie 10km od Wrocławia GRATIS. W przypadku dojazdu do pozostałych województw cenę ustalamy indywidualnie.

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Inne ogłoszenia tego usługodawcy
Zdjęcie ogłoszenie weselne
Pokaz ognia z płonącym sercem i deszczem iskier na wesele od Świetliki Atrakcje Cyrkowe
ATRAKCJE WESELNE
1500 zł
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
55
Całkowita liczba wyświetleń
od 21-04-2023
647