SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Animatorzy wiedzą jak zorganizować dzieciom czas na weselu, ażeby ich rodzice mogli spokojnie zająć się zabawą nie martwiąc się czy ich dzieci są zadowolone, najedzone i bezpieczne.

Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność przelewemPłatność przelewem
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Animacje dla dzieciAnimacje dla dzieci
AnimatorAnimator
Do końca imprezyDo końca imprezy
GadżetyGadżety
GryGry
Kącik plastycznyKącik plastyczny
KonkursyKonkursy
Malowanie twarzyMalowanie twarzy
Maskotki animacyjneMaskotki animacyjne

Drodzy przyszli Państwo Młodzi, jeżeli podczas tworzenia listy gości zastanawiacie się czy zapraszać „z dziećmi” bo obawiacie się, że wasi goście będą obarczeni opieką nad swoimi pociechami i zbyt szybko opuszczą wesele - możecie skorzystać z naszej oferty. 

My wiemy jak zorganizować dzieciom czas na weselu, ażeby ich rodzice mogli spokojnie zająć się zabawą nie martwiąc się czy ich dzieci są zadowolone, najedzone i bezpieczne. Ponieważ bardzo dobrze znamy potrzeby i zainteresowania dzieci, pomożemy Państwu zadbać o komfort weselników zapewniając opiekę i atrakcyjną organizację czasu najmłodszych gości. Szeroki wachlarz proponowanych przez nas zabaw, zajęć, tańców, gier i konkursów zapewni dzieciom moc atrakcji a ich rodzicom pozwoli spokojnie oddać się weselnym rozrywkom. Zapewniamy:

Opiekę nad dziećmi, pilnujemy aby były one szczęśliwe i z pełnymi brzuszkami. Dzięki czemu mają Państwo czas na zajęcie się własną zabawą.

Wesołą zabawę najmłodszym m. in. z balonami, chustą animacyjną, konkursami i tańcami integracyjnymi, zabawami plastycznymi, malowaniem twarzy, skręcaniem balonów itp. Dzięki wszystkim tym atrakcjom będą mogli Państwo z powodzeniem szaleć na parkiecie i wznosić toasty nie martwiąc się o dzieci.

Niewątpliwą atrakcją jest zabawa z Mega chodzącą maskotką - ulubioną postacią z bajki, która rozbawi każde dziecko i niejednego dorosłego. Zabawa z Mega Maskotką, wyciągnie na parkiet każdego ponuraka.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 550 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
52-119 wrocław  
woj. dolnośląskie
Telefon
531-... 531877968
Strona internetowa
Brak strony internetowej
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

WYCENA ANIMACJI ORAZ OPIEKI NAD DZIECMI PODCZAS WESELA

 

3 - godzinne animacje i zabawy dla dzieci, opieka dla dzieci najmłodszych, pomoc przy posiłkach. Wizyta dwóch dowolnie wybranych postaci bajkowych, w blokach 15 minutowych raz na godzinę.

Zabawy i opieka zorganizowane przez min. dwóch animatorów. Dla najmłodszych zorganizowany kącik zabaw (z bezpiecznymi zabawkami, basenem z kulkami itp.). Dla starszych dzieci zabawy, konkursy. Dzieci wspólnie przygotują niespodziankę dla Pary Młodej . Pokazy Mega baniek, balonowe warsztaty (nauka skręcania balonów), malowanie buziek i wiele innych atrakcji.

PAKIETY OD 550 ZŁ (pakiet do 12 dzieci)

każda następna godzina 150 zł

dodatkowy animator 150 zł

 

Atrakcje płatne dodatkowo:

• zamek dmuchany o wymiarach (Dł.) x (Szer.) x (Wys.)350 x 340 x 245 cm idealnie nadaje się do pomieszczeń i ogrodów– koszt na 3 godziny 150 zł

• fontanna czekoladowa – jednorazowe wykorzystanie przez ok godzinę - 200 zł plus przekąski dla 10 -15 dzieci 100 zł

• wata cukrowa - jednorazowe wykorzystanie przez ok godzinę (nielimitowana ilość waty cukrowej) –cena 150zł

 

...BO ZABAWA Z DZIEĆMI TO NASZ BAJKA...

 

 

REZERWACJE 531 877 968

  ZASIĘG

CAŁA POLSKA

  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2018-02-02
400 zł cena od
Ogłoszenie
2020-04-01
400 zł cena od
Ogłoszenie
2017-10-21
160 zł cena od

Fontanna czekoladowa Fontanna alkoholowa

kujawsko-pomorskie, toruń

brak