DJ
branża
11-08-2016
data dodania
Opis ogłoszenia
Otyginalne animacje, porywająca muzyka i dekoracje światłem zapierające dech w piersiach.
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność kartą Płatność kartą
Płatność przelewem Płatność przelewem
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Animacje dla dzieci Animacje dla dzieci
Ciężki dym Ciężki dym
Gadżety Gadżety
Gry i zabawy Gry i zabawy
Indywidualny dobór repertuaru Indywidualny dobór repertuaru
Konferansjer Konferansjer
Oświetlenie LED Oświetlenie LED
Pirotechnika Pirotechnika
W przerwach muzyka w tle W przerwach muzyka w tle
Zapowiedzi w języku angielskim Zapowiedzi w języku angielskim
Zapowiedzi w języku niemieckim Zapowiedzi w języku niemieckim

O MNIE I O ART AND SHOW
Jeśli chodzi o mnie, obsługą muzyczną imprez zajmuję się od kiedy pamiętam. W sumie już 17 lat mija kiedy po raz pierwszy stanąłem za sterami w klubie. Dziewięć lat pracy w największych klubach w regionie dało mi potężny zastrzyk wiedzy na temat prowadzenia imprez i technik miksowania. Moje dj'skie umiejętności doprowadziły mnie na Mistrzostwa Polski Lata 2002, na których zająłem drugie miejsce otrzymując tytuł V-ce Mistrza Polski Lata 2002. Po tej energicznej dawce wiedzy postanowiłem rozpocząć przygodę z eventami i jako dj wodzirej i rozwijać nie tylko część muzyczną, ale także stworzyć efektowne show, które będzie rozpoznawalne i wspominane bardzo, bardzo długo.
Jeśli chodzi o Art and Show, obsługuję wszelkiego rodzaju eventy począwszy od wesel poprzez imprezy firmowe, bankiety i konferencje. Oprócz prowadzenia imprez w charakterze DJ, zajmuję się także wodzirejką i konferansjerką oraz oświetleniem efektowym, dekoracjami światłem, a także pirotechniką wewnętrzną.

MUZYKA NA WESELACH
Jaką muzykę proponuję na weselach:
Całość moim zdaniem musi być przepełniona hitami, jest tego tyle, że bez problemu można by grać tydzień bez przerwy ciągle śpiewając. Dlatego podczas prowadzonych przeze mnie imprez większą część stanowią utwory z lat 80-tych i 90-tych, współczesne hity, które wszyscy znamy z radia, polskie przeboje, troszkę rocka, twisty, swingi, kankany, zorby i... disco polo (przynajmniej te największe hity, które ostatnio stają się nieodłącznym elementem imprez. Nie znamy, a śpiewamy, taki fenomen, hehehe...). W trakcie imprez bardzo często wprowadzam kilka zabaw, nie weselnych, a integracyjnych, angażując wszystkich do jeszcze energiczniejszej zabawy. Do tego wykorzystuję dziesiątki gadżetów takich jak okulary, peruki, szale, girlandy i inne cuda. Wszystko po to byście Wy i Wasi goście poczuli efekt "WOW" i mogli długo długo wspominać wspólną imprezę.

ZABAWY
Co do zabaw nie prowadzimy i nigdy nie wyrażę na to zgody, aby w moim teamie pojawiły się zabawy polegające na "ujeżdżaniu faceta w celu przebicia balona" czy "przeciągania jajka przez nogawkę obcemu facetowi". Dla obserwujących wyda się to zabawne, ale udzielając się w takiej zabawie robi się to trochę niesmaczne. Dlatego proponujemy jedynie zabawy na najwyższym poziomie. Ze względu, że nasze zabawy są bardzo oryginalne i rodzą wiele śmiechu i pozytywnych emocji nie chciałbym aby nasze elementy były kopiowane przez innych dj'ów/wodzirejów. Informacji na ich temat udzielę telefonicznie.

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
666-... 666-572-294
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
85-864  Bydgoszcz
ul. Modrakowa  48  /60
woj. kujawsko-pomorskie
Social media
Social Media
  85-864 Bydgoszcz, Modrakowa 48, kujawsko-pomorskie
Dodatkowe informacje o regionach działania
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
58
Całkowita liczba wyświetleń
od 11-08-2016
2585