SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

HIT ZAGRANICZNYCH WESEL teraz w Polsce!! Zaproś naszą wyjatkową Smart Parę na swoje wesele. Stwórz niezapomnianą atmosferę i oczaruj swoich gości.

Płatność przelewemPłatność przelewem
KlimatyzacjaKlimatyzacja
Możesz poprowadzićMożesz poprowadzić
Przystrojenie autaPrzystrojenie auta
Tablice okolicznościoweTablice okolicznościowe
Dojazd gratisDojazd gratis
Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie

Wynajem samochodów reprezentacyjnych marki Smart to oryginalny sposób na uatrakcyjnienie własnego ślubu. Niekonwencjonalne stylizacje samochodów ślubnych to wyjątkowa alternatywa dla przereklamowanych limuzyn, zabytkowych samochodów czy bryczki zaprzęgniętej w konie… Gwarantujemy, że przejażdżka Smartami będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem, a uśmiech na twarzach gości potwierdzeniem słusznego wyboru. Pan i Pani Smart to wyjątkowa oferta dla wyjątkowej Pary! Spraw by to właśnie Twoje wesele stało oryginalne!

 

Auta zostały specjalnie przygotowane i udekorowane na Państwa wesele. Pani Młoda posiada piękne czerwone usta, które w świetle dziennym rumienią się na różowo, diadem z długim, białym welonem oraz zalotnie podkręcone rzęsy. Pan Młody to gentleman w czarnym kapeluszu i białej muszce. Razem tworzą fascynującą całość!

 

Autami mogą kierować: Para Młoda, świadkowie, rodzice czy też inni goście weselni. Samochody mają automatyczną skrzynie biegów, co sprawia, że jazda nimi jest samą przyjemnością :) Natomiast gorączkę wielkiego wydarzenia może ochładzać sprawna klimatyzacja.

 

Smarty mogą mieć również zamontowany zestaw głośnikowy, z którego może rozbrzmiewać muzyka weselna.

 

Auta podstawiamy Państwu o wcześniej wyznaczonej godzinie i miejscu. Są one do Państwa dyspozycji zgodnie z wybranym pakietem.

Przed każdym ślubem autka są szczególnie przygotowywane na Państwa uroczystość. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz kosmetyki renomowanej firmy do car detailingu. Nasze Smarty nie są na co dzień użytkowane, a gdy nie pracują spędzają czas w swoich garażach. Gdy odbywa się wesele i wyjazd do Państwa to, żeby naszą Smart Parę nie zmęczyć podróżą, wjeżdża ona na lawetę i spokojnie dociera we wskazane przez Państwa miejsce. A wszystko po to by nasz klient był w 100 % zadowolony z jakości usługi, jak i wyglądu samych samochodów:)

Na koniec każdy nasz klient otrzymuje od Smart Pary prezent ślubny :)

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 899 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
66-003 Zielona Góra
ul. Tarnawa 27 Zabór  
woj. lubuskie
Telefon
605-... 605914683
Strona internetowa
http://www.smart-line.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Pakiet MINI: Przeznaczony jest dla tych, którzy cenią sobie minimalizm i skromność. W skład pakietu wchodzi wynajem jednego dowolnie wybranego auta i dekoracji. Dodatkowo do zestawu dołączona jest tablica rejestracyjna –  Para Młoda. Czas wynajmu samochodu do 4 godzin.

Cena:  899 zł*

Pakiet BASIC: Skierowany jest dla osób, które chcą w niezwykły sposób podjechać pod kościół wyjątkową parą. Pakiet dotyczy wynajmu dwóch samochodów wraz z dekoracją weselną oraz imiennymi tablicami ślubnymi. Czas wynajmu samochodu do 4 godzin.

Cena: 1199 zł*

Pakiet MAX: Polecany jest dla osób, które w dniu ślubu chciałyby również odbyć sesje zdjęciową przy niepowtarzalnych autkach. Pakiet obejmuje wynajem dwóch samochodów wraz z dekoracją ślubną i tablicami imiennymi. Czas wynajmu samochodów do 6 godzin.

Cena: 1499 zł*

Atrakcyjny PAKIET SMART DUAL, czyli wynajem samochodów do ślubu (Pakiet Basic) + wynajem fotobudki (Pakiet Standard) = 1999 PLN.
Sprawdź również naszą ofertę Smart Budki, czyli fotobudki z dmuchaną fotokabiną podświetlaną lampami led!

  ZASIĘG

Auta dostarczamy w promieniu 30 km od Zielonej Góry. W przypadku, gdy impreza odbywa się dalej niż 30 km od centrum Zielonej Góry są pobierane dodatkowe opłaty za dojazd (są to rozsądne opłaty liczone od km).

Świadczymy usługi na terenie całej Polski !

  LOKALIZACJA

Adres: 66-003 Zielona Góra, Tarnawa 27 Zabór , lubuskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.