BARMAN
branża
26-09-2017
data dodania
Opis ogłoszenia
Atrakcja weselna, drink bar, barmani na wesele

 

 

 

Party Shakers to grupa ludzi, która skupia w sobie to co najważniejsze w pracy za barem. Cechuje nas profesjonalizm, energia i otwartość na nowe wyzwania.
Doświadczenie które zdobyliśmy przez wiele lat pracy nauczyło nas, że pasja i zaangażowanie są konieczne, aby dobrze wykonywać ten zawód.

Kierujemy do Państwa ofertę, którą stworzyliśmy aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów. Znajdziecie w niej nie tylko obsługę barmańską na najwyższym poziomie, ale również bogate menu drinków. Aby wyglądały one jeszcze lepiej posiadamy szeroką gamę szklanek i kieliszków koktajlowych. Dekorowane świeżymi owocami, ziołami i kwiatami przyciągają uwagę każdego. Aby otrzymać doskonały smak używamy soków 100%, syropów renomowanej firmy - Monin oraz oryginalnych alkoholi. To wszystko serwowane jest na wyjątkowych mobilnych barach, które zostały zaprojektowane i wykonane na nasze indywidualne zamówienie.

Cennik


 Kwotę usługi obliczamy w zależności od wielkości wesela; Przy wszystkich opcjach przywozimy własny bar, sprzęt barmański, różnego rodzaju szkło do koktajli, lód, dodatkowo przy weselach powyżej 120 osób wesele obsługuje dwóch barmanów. Nasza praca zaczyna się jeszcze przed przyjęciem a kończy o godzinie 2 w nocy. Ponadto istnieje możliwość dekorowania drinków suchym lodem, co daje efekt dymu i jest to dodatkowo płatne.

Wersja srebrna - 9zł /osoba a w tym: soki owocowe 100% ( Tymbark, Hortex ) , syropy barmańskie firmy Monin , zioła, owoce i dodatki potrzebne do stworzenia szerokiej gamy drinków i napojów bezalkoholowych

Wersja złota-16zł /osoba a w tym: soki owocowe 100% ( Tymbark, Hortex ) , syropy barmańskie firmy Monin , zioła, owoce i dodatki potrzebne do stworzenia szerokiej gamy drinków i napojów bezalkoholowych plus oczywiście alkohole: likiery, rumy, tequila, gin, whisky 3-4 butelki( np. Jack Daniels, Jim Beam, Tollamore DEW, Ballantines) Wódki czystej nie przywozimy i korzystamy z wódki weselnej aby nie mieszać gatunków. 

Wersja platynowa-25 zł /osoba a w tym: soki owocowe 100% ( Tymbark, Hortex ) , syropy barmańskie firmy Monin , zioła, owoce i dodatki potrzebne do stworzenia szerokiej gamy drinków i napojów bezalkoholowych plus oczywiście alkohole: likiery, rumy, tequila, gin i 4-5 butelek 12 letnich whisky. Wódki czystej nie przywozimy i korzystamy z wódki weselnej aby nie mieszać gatunków. W tej wersji suchy lód gratis.

Podane ceny liczone są za osoby dorosłe i dzieci 1/2 ceny.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
509-... 509-957-379
Adres
Adres
31-154  kraków    
woj. małopolskie
Social media
Social Media
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
52
Całkowita liczba wyświetleń
od 26-09-2017
2386