SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Atrakcja weselna, drink bar, barmani na wesele

 

 

 

Party Shakers to grupa ludzi, która skupia w sobie to co najważniejsze w pracy za barem. Cechuje nas profesjonalizm, energia i otwartość na nowe wyzwania.
Doświadczenie które zdobyliśmy przez wiele lat pracy nauczyło nas, że pasja i zaangażowanie są konieczne, aby dobrze wykonywać ten zawód.

Kierujemy do Państwa ofertę, którą stworzyliśmy aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów. Znajdziecie w niej nie tylko obsługę barmańską na najwyższym poziomie, ale również bogate menu drinków. Aby wyglądały one jeszcze lepiej posiadamy szeroką gamę szklanek i kieliszków koktajlowych. Dekorowane świeżymi owocami, ziołami i kwiatami przyciągają uwagę każdego. Aby otrzymać doskonały smak używamy soków 100%, syropów renomowanej firmy - Monin oraz oryginalnych alkoholi. To wszystko serwowane jest na wyjątkowych mobilnych barach, które zostały zaprojektowane i wykonane na nasze indywidualne zamówienie.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 1 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
31-154 kraków  
woj. małopolskie
Telefon
509-... 509957379
Strona internetowa
Brak strony internetowej
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK


 Kwotę usługi obliczamy w zależności od wielkości wesela; Przy wszystkich opcjach przywozimy własny bar, sprzęt barmański, różnego rodzaju szkło do koktajli, lód, dodatkowo przy weselach powyżej 120 osób wesele obsługuje dwóch barmanów. Nasza praca zaczyna się jeszcze przed przyjęciem a kończy o godzinie 2 w nocy. Ponadto istnieje możliwość dekorowania drinków suchym lodem, co daje efekt dymu i jest to dodatkowo płatne.

Wersja srebrna - 9zł /osoba a w tym: soki owocowe 100% ( Tymbark, Hortex ) , syropy barmańskie firmy Monin , zioła, owoce i dodatki potrzebne do stworzenia szerokiej gamy drinków i napojów bezalkoholowych

Wersja złota-16zł /osoba a w tym: soki owocowe 100% ( Tymbark, Hortex ) , syropy barmańskie firmy Monin , zioła, owoce i dodatki potrzebne do stworzenia szerokiej gamy drinków i napojów bezalkoholowych plus oczywiście alkohole: likiery, rumy, tequila, gin, whisky 3-4 butelki( np. Jack Daniels, Jim Beam, Tollamore DEW, Ballantines) Wódki czystej nie przywozimy i korzystamy z wódki weselnej aby nie mieszać gatunków. 

Wersja platynowa-25 zł /osoba a w tym: soki owocowe 100% ( Tymbark, Hortex ) , syropy barmańskie firmy Monin , zioła, owoce i dodatki potrzebne do stworzenia szerokiej gamy drinków i napojów bezalkoholowych plus oczywiście alkohole: likiery, rumy, tequila, gin i 4-5 butelek 12 letnich whisky. Wódki czystej nie przywozimy i korzystamy z wódki weselnej aby nie mieszać gatunków. W tej wersji suchy lód gratis.

Podane ceny liczone są za osoby dorosłe i dzieci 1/2 ceny.

 

  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2018-03-14
900 zł cena od

Barman na Wesele, obsługa barmańska na eventach

zachodniopomorskie, Koszalin

brak