FILM
branża
29-01-2018
data dodania
Opis ogłoszenia
Autorskie emocjonalne filmy ślubne
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Poprawki gratis Poprawki gratis
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
4k 4k
Dodatkowe oświetlenie sali Dodatkowe oświetlenie sali
Filmowanie lustrzankami Filmowanie lustrzankami
Full HD Full HD
Od przygotowań do oczepin Od przygotowań do oczepin
Pendrive Pendrive
Rejestrator dźwięku Rejestrator dźwięku
Sesja plenerowa Sesja plenerowa
Film dronem Film dronem

KTO STOI ZA HISTORIAMI BEST FRIENDS WEDDINGS?

Miło Was tu widzieć! To jesteśmy my, David i Ola, - artyści, którzy stoją za kazdą historią, którą tu widzicie, a oprócz tego jesteśmy małżeństwem i szczerze wierzymy że miłość i praca mogą współistnieć i tworzyć magię. Ale co ważniejsze jesteśmy ludźmi, którzy szalenie kochają swoją pracę i życie. Uwielbiamy podróże, naturę, dobre jedzonko, funk, blues i indie, wartościowe filmy i zasypianie przy oglądaniu kilku odcinków The Big Bang Theory po raz setny (na serio, tak obłędnie kochamy ten serial, że nawet nasze matching tattoos są związane z nim). Mamy beagla Hannę, która codziennie doprowadza nas do łez ze śmiechu swoją bezpośredniością i niezgrabnością i za to kochamy ją jeszcze bardziej. I oczywiście żadna nasza podróż nie może się odbyć bez niej na tylnym siedzeniu auta, właśnie dlatego każdą, nawet bardzo daleką wycieczkę, planujemy samochodem. Uwielbiamy spędzać czas w gronie najbliższych ludzi, grając w planszówki i gadając do rana przy pysznym burgerze czy pizze, bo nie ma nic lepszego, niż czas spędzony z przyjaciółmi... no dobra, jeszcze fajnego junk food’a i kieliszka sauvignon blanc 

DLACZEGO BEST FRIENDS WEDDINGS?
Nasz team stworzyliśmy razem w 2014 roku, kilka razy zmienialiśmy nazwę, szukając czegoś właśnie “tego”, póki w 2017 roku ostatecznie nie powstała “Best Friends Weddings”, nazwa która wpełni odzwierciedla naszą filozofię - nie jesteśmy usługodawcami, a Wy nie jesteście naszymi klientami, jesteśmy przyjaciółmi i tylko tak, a nie inaczej, mogą powstać tak emocjonalne i szczere historie miłosne!

 

IT’S ALL ABOUT FEELINGS
 

Tworzenie z Wami ponadczasowych historii miłosnych jest naszą ogromną pasją. Każda para zasługuje na to żeby jej miłość została uwieczniona w najbardziej wyjątkowy sposób: chcemy, żebyście za dziesiątki lat, wracając do swojego filmu i zdjęć, czuli tą miłość i te emocje które macie do siebie teraz. Właśnie dlatego opowiadając historie skupiamy się na rzeczach ważnych, ponadczasowych i znaczących: emocjach, momentach, uczuciach.
Na pewno nie jesteśmy kimś, kto będzie cały czas sprawdzać na ile idealnie leży sukienka czy zmusi Was do nienaturalnego pozowania i udawanych uśmiechów - to zupełnie nie o nas. Jesteśmy całkiem o prawdziwych rzeczach, emocjach, wydarzeniach, szczerych uśmiechach i nawet roztrzepanych w szalonym tańcu włosach. Ponieważ ten dzień nie jest o perfekcyjności, tylko o Was prawdziwych, takich jacy jesteście, Waszej miłości, ludziach, którzy są obok i malutkich momentach które robią ten dzień wyjątkowym!
 
 
Szczerze wierzymy, że dla stworzenia razem czegoś niesamowitego musicie czuć połączenie emocjonalne z nami i naszą wizją, ponieważ współpraca z filmowcem i fotografem musi sprawiać niesamowitą radość. A więc jesli nasze historie są tym o czym marzyliście, nie boicie się swoich uczuć, bycia sobą i tak samo zależy Wam na naturalności i mnóstwie emocji - trafiliście perfekcyjnie i wiecie co zrobić dalej! ;)

Cennik

Za szczegółami pakietów zapraszamy do kontaktu. 

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
883-... 883-817-030
Adres
Adres
01-460  Warszawa    
woj. mazowieckie
Social media
Social Media
Darmowy dojazd Darmowy dojazd do klienta w promieniu 100 km
Dodatkowe informacje o regionach działania

Działamy na terenie całej Polski.

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Inne ogłoszenia tego usługodawcy
Zdjęcie ogłoszenie weselne
Best Friends Weddings
FOTOGRAFIA
4000 zł
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
59
Całkowita liczba wyświetleń
od 29-01-2018
2442