SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Idealna pamiątka dla gości, pozwoli im przenieść się myślami do najpiękniejszego dnia Waszego życia. Podaruj im odrobinę rozkoszy z najwyższej jakości belgijską czekoladą, niech zapamiętają ten moment na dłużej.

Płatność kartąPłatność kartą
Płatność przelewemPłatność przelewem
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie
Coś słodkiegoCoś słodkiego
OpakowanieOpakowanie
Podziękowania dla rodzicówPodziękowania dla rodziców
Prezenty dla świadkówPrezenty dla świadków
RękodziełoRękodzieło
SzkatułkiSzkatułki
Upominki dla gościUpominki dla gości

Data wesela zbliża się nieubłaganie, a Ty masz jeszcze niedopięte kilka spraw? Świetnie, że tutaj trafiłaś, jedną załatwimy dla Ciebie - prezenty dla gości! 

Ślub i wesele, to specyficzna mieszanina stresu i nieopisanej radości, prawda? Każdy element musi być idealny, a was jest przecież tylko dwójka! ;) Rodzina, przyjaciele, znajomi oczywiście pomogą, ale kto wie lepiej jak ma wszystko wyglądać, jak nie Wy sami? Prezenty dla gości są bardzo ważnym elementem każdego przyjęcia, zazwyczaj goście zabierają je dla siebie w formie pamiątki i podczas opowiadania, rodzinie, przyjaciołom o Waszym wspaniałym przyjęciu z dumą prezentują otrzymane podarunki, dlatego tak ważne jest, aby podarować im coś pięknego i nietuzinkowego. Goście zaszczycą swoją obecności i sprawiają, że przyjęcie zyskuje niezwykle magiczną atmosferę, w związku z tym podarunki dla nich są ukłonem z naszej strony i podziękowaniem za przybycie. Odpowiadając na potrzeby naszych stałych i przyszłych klientów stworzyliśmy czekoladową kategorię produktów dedykowanych gościom weselnym. Zapewniamy, że znajdziecie tam coś dla siebie, a jeśli będziecie mieli problem z wyborem - dzwońcie, piszcie - chętnie Wam doradzimy i uratujemy z opresji! :)

 

 

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 7 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
61-324 Poznań
ul. Ostrowska 582 
woj. wielkopolskie
Telefon
616-... 616232406
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.