SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Zaczarujemy Waszą przestrzeń! Zrobimy to pięknie i w atrakcyjnej cenie :)

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność kartąPłatność kartą
Płatność przelewemPłatność przelewem
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Dekoracja kościołaDekoracja kościoła
Dekoracja saliDekoracja sali
Dekoracja ślubów w plenerzeDekoracja ślubów w plenerze
Dekoracja światłemDekoracja światłem
Dekoracja świecamiDekoracja świecami
LampionyLampiony
Strojenie autaStrojenie auta

Szanowni Państwo,

STUDIO DEKORACJI I ARANŻACJI WNĘTRZ "W KRAINIE CZARÓW" zajmuje się dekorowaniem ślubnym, weselnym, okolicznościowym. Tworzymy piękno i kochamy się nim otaczać.

Zawsze indywidualnie traktujemy naszych klientów, staramy się by dekoracje były niepowtarzalne i wyjątkowe, bo wykonujemy je z sercem, zaangażowaniem, dbałością o detale. Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie. Priorytetem jest dla nas przyjemna atmosfera współpracy i utrzymywanie stałego kontaktu z klientem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy atrakcyjne ceny a także rabaty przy kompleksowych dekoracjach.

Ciągle się rozwijamy i poszerzamy asortyment o nowe ozdoby, dekoracje.

Zachęcemy do kontaktu! :)

 

10 PRZYKAZAŃ W POSZUKIWANIU FIRMY DEKORATORSKIEJ NA ŚLUB I WESELE (warto się zapoznać)

1) Zwróć uwagę na zdjęcia wykonanych dekoracji!
Wielu "dekoratorów" wplata w swoją galerię zdjęcia z Google lub posługuje się zdjęciami innych firm.
Łatwo jest to wychwycić - bardzo duża różnica jakościowa zamieszczonych zdjęć i dekoracji, malutkie logo lub znak wodny, który umknął uwadze nieuczciwych "dekoratorów", angielskie napisy np. z numeracją stolików, na winietkach itp. lub po prostu nieprawdopodobnie piękna sceneria i bogactwo dekoracji.

2) Pamiętaj, że wiele zamieszczonych zdjęć jest fotografiami pokazowymi.
W realnych warunkach nie jest możliwe wykonanie np. pełnej przepychu dekoracji stołów, gdzie ozdoby zajmują niemal 100% miejsca. W rzeczywistości potrzebujemy przecież na stołach sporo miejsca na potrawy, zastawę itp. Nie stosujemy też pewnych rozwiązań ze względów bezpieczeństwa np. ustawianie świec na podłodze przy obrusach.

3) Należy mieć świadomość, że sala weselna drugiej sali nie jest równa.
Nigdy dekoracja wykonana np. na sali bankietowej nie będzie tak samo prezentowała się na innej sali, tym bardziej na sali wiejskiej. Wystarczy inne światło, kolor ścian, układ przestrzenny...

4) Nie należy dać się zwieść wyjątkowo niskiej cenie.
Firma proponująca niesłychanie konkurencyjną cenę zapewne wykona dekorację nakładem niskobudżetowym np. bez żywych kwiatów lub z niewielką ich ilością, nie będzie w niej dopieszczonych szczegółów a sama dekoracja może wyglądać na niedzisiejszą i ubogą np. styropianowe serca na ściance za Państwem Młodym, skromny pas organzy biegnący przez stoły itp.
Wystarczy się tylko trochę zastanowić, by spostrzec, że proponowany koszt jest podejrzany lub stanowi jedynie wabik a przy indywidualnej wycenie znacznie wzrośnie.
Trzeba mieć na uwadze, że za dobrą jakość zawsze płaci się więcej,a na ostateczny koszt usługi dekoratorskiej składa się wiele elementów:
*koszt żywych kwiatów i roślin, których potrzebne są spore ilości, dodatków florystycznych, w tym gąbki, druty, formy do kwiatów, wstążki, ozdoby, błyskotki i wiele, wiele innych...,
*koszt dojazdów, sprzątanie dekoracji i ich czyszczenie (np. wazonów, świeczników), prania i prasowania np tkanin, obrusów, skirtingów, pokrowców,
*koszt wykonania dekoracji i kompozycji kwiatowych oraz zamieszczenie ich w kościele lub sali weselnej (potocznie koszt robocizny)
* koszt opłat związanych z prowadzeniem firmy i opłacenia ewentualnych pracowników, którzy są niezbędni przy większych dekoracjach.

5) Ważne - profesjonaliści podpisują umowy! a co za tym idzie prowadzą firmy i zależy im na opinii oraz zaufaniu klientów.
Korzystając z usług osób nielegalnie zajmujących się dekorowaniem, bez zawarcia umowy nigdy nie możemy być pewni, czy osoba ta wywiąże się z zobowiązań, czy dekoracja będzie zgodna z ustaleniami i wykonana na czas.
Osoby nie zawierające umów z klientami, nie prowadząc legalnej działalności- nic nie tracą i niczym nie ryzykują, proponują niskie ceny, gdyż prowadzenie działalności nic ich nie kosztuje. Natomiast Państwo Młodzi ryzykują bardzo wiele!
Wiadomym jest, że lepiej zaoszczędzić sobie niewiadomych i stresów w tak ważnym i jedynym dniu życia, nie oszczędzając nadmiernie na pewnych usługach.

6) Zwróć uwagę czy dekorator/dekoratorka planuje wybrać się na daną sale weselną w celu zapoznania się z wnętrzem pomieszczenia.
Jest to bardzo ważne, gdyż bez takiej wizyty mogą wyniknąć komplikacje związane z niemożliwością zamieszczenia danej dekoracji np. z powodu braku zgody właściciela lub braku technicznych możliwości pomieszczenia.
Okazać się może również, że planowana dekoracja będzie prezentowała się nieodpowiednio, a efekt będzie odmienny od zamierzonego np. z powodu braku lub złych pomiarów, ustaleń układu stołów itp.

7) Zwróć uwagę na relacje dekorator-klient, udzielanie możliwe wyczerpujących odpowiedzi, czas ich udzielania i dyspozycyjność, przyjazne, ale i profesjonalne podejście, elastyczność. Wszystko to będzie rzutowało na Waszą przyszłą współpracę- rozwiewanie ewentualnych wątpliwości, doradztwo, sympatyczny kontakt. To bardzo ważne, by obyło się bez stresów i a współpraca przebiegała w pozytywnej atmosferze.

8) Pamiętaj, że ślub i wesele masz raz w życiu a wspomnienia z niego będą towarzyszyły do końca życia!
Oprawa dekoratorska jest w tym wszystkim bardzo ważna.
To, czy będzie pięknie pod względem wyglądu, estetyki zależy od osób świadczących usługi dekoratorskie, ale także od Państwa Młodych - od tego jaki budżet przeznaczają na ten cel.

9) Przy rezerwowaniu terminów nie zwlekaj niepotrzebnie z decyzją- ktoś może Cię uprzedzić!

10) Oprócz ustalonego projektu/ zarysu udekorowania wnętrza daj wolną przestrzeń profesjonaliście- w trakcie wykonywania usługi może się bowiem okazać, że pewne ustalenia należy nieco nagiąć dla "dobra sprawy", dla uzyskania lepszego efektu. Oczywiście nie chodzi tu o radykalne zmiany!

A na koniec,
życzymy najlepszych wyborów i dekoracji jak ze snu !

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od - zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
65-001 Zielona Góra  
woj. lubuskie
Telefon
509-... 509950353
Strona internetowa
http://www.krainaczarow.com.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  ZASIĘG

Dojazd gratis
Darmowy dojazd do klienta w promieniu 10 km

Działamy głównie na terenie województwa lubuskiego.

  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2020-01-20
250 zł cena od

Napis LOVE!

wielkopolskie, Mosina

brak