DJ
branża
13-01-2018
data dodania
Opis ogłoszenia
Profesjonalna oprawa muzyczna: dj w tym wodzirej na Wasze wesele. W mojej ofercie wspaniała muzyka, pełne oświetlenie, prowadzenie zabaw, wspólnych tańców, rozmaitych pociągów oraz przebrania.
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Gadżety Gadżety
Gry i zabawy Gry i zabawy
Indywidualny dobór repertuaru Indywidualny dobór repertuaru
Konferansjer Konferansjer
Lasery Lasery
Oświetlenie LED Oświetlenie LED
W przerwach muzyka w tle W przerwach muzyka w tle

Oprawę muzyczną na każdą uroczystość zapewni wam Dj „Andree” Andrzej Kowalczykiewicz pochodzący z Poznania, który pasjonuje się muzyką od lat wczesnego dzieciństwa do dnia dzisiejszego.
Darzę wielką sympatią wszystko co związane jest z dźwiękiem, od maleństwa śpiewając, występując na raczkującej scenie i porywając tłumy ludzi, widzących moje niebagatelne zaangażowanie.

Pracuję przy tym się bawiąc i bawię się przy tym pracując.

Angażując się w zadowolenie organizatorów oraz reszty gości gram znane wszystkim utwory począwszy od lat 60 do współczesnych hitów, oprócz samych melodii pełnię rolę wodzireja, konferansjera, zabawiając wszystkich urozmaiconymi pociągami, konkursami oraz tanecznymi układami.
Prowadzenie wesel, osiemnastek oraz licznych innych imprez pozwala mi osiągnąć niesamowitą satysfakcję, a za tym idzie obopólne zadowolenie.
Z każdym organizatorem, jubilatem ustalane są wszelkie szczegóły, które sumiennie oraz starannie wykonuję.
Dobór muzyki, atrakcji i prowadzenia zabaw jest uzależniony od wymagań oraz typu okoliczności.
Zawsze wprowadzam niesamowity nastrój oraz nowatorską atmosferę, by wszyscy wspaniale się bawili, śmiali i zapamiętali na długo daną uroczystość pod moim kierownictwem muzycznym.

Przed uroczystością jestem na miejscu co najmniej 2 godziny przed, aby dobrze rozstawić sprzęt, w tym także oświetlić salę, dostroić głośność oraz tony mikrofonów i wszystko dopracować na ostatni guzik.

Gram minimum 6 utworów w jednym secie muzycznym, a przerwy to kwestia od 10 do 15 min nie więcej, chyba, że dłuższej przerwy wymaga ode mnie obsługa restauracji podczas np. wydawania posiłku, atrakcji itp.
Repertuar jest dobierany według Państwa potrzeb, można wysłać listę utworów, które miały by się znaleźć na pewno podczas trwania waszego święta, maksymalnie 2 tygodnie przed uroczystością często jednak organizatorzy zdają się na moje doświadczenie, co przejawia się po imprezie zadowoleniem gości i usatysfakcjonowaniem samych autorów przedsięwzięcia.

Wszelkie kwestie dotyczące atrakcji, typu zagranie fanfar na wjazd tortu, czy atrakcji mięsnej ustalam z obsługą lokalu, tutaj jestem bardzo wyczulony na to, aby wszystko było w punkt dograne oraz w dobrym guście przemówione.

Z przyjemnością podejmę się prowadzenia wszelkich imprez, w tym: wesela, 18-stki, studniówki, jubileusze, urodziny, imieniny, imprezy firmowe oraz inne zabawy, związane z oprawą muzyczną.

Obsługuję uroczystości na terenie Poznania, jak i całej Wielkopolski, nie ma jednak problemu, by wyruszyć poza jej granice i odwiedzić inne województwa.
Zapraszam serdecznie do kontaktu, w razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało dzwonić bądź pisać. Odpowiem na wszelkie nurtujące pytania.

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
519-... 519-777-618
Strona internetowa
Strona internetowa
Social media
Social Media
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
50
Całkowita liczba wyświetleń
od 13-01-2018
2724