DJ
branża
28-04-2017
data dodania
Opis ogłoszenia
To Wasz wielki dzień, który zrealizujemy tak abyście poczuli się jak nigdy wcześniej!

DJ Artur Mazurek oraz marka AB MUSIC to grupa osób działająca w branży ślubnej jako firma od roku 2013. Od tego czasu w naszym portfolio znalazło się już ok. 1000 zrealizowanych zleceń w tym ponad 400 wesel.

Posiadamy niesamowitą łatwość w nawiązywaniu kontaktu z publicznością i gośćmi. Dzięki bogatemu zapleczu technicznemu oraz sztabowi ludzi z pasją, jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie wg życzeń i gustów naszych klientów tak, aby zapadło ono w pamięci na długo.
Imprezy które prowadzimy wyróżniają się oryginalnością, niebagatelnymi pomysłami, wieloma ciekawymi atrakcjami oraz nienaganną prezencją i kulturą osobistą. Charakter imprezy, atrakcje, scenę, oświetlenie, repertuar dopasowujemy do miejsc w których się pojawiamy, do gustów ludzi których napotykamy oraz przede wszystkim ich oczekiwań.

Dysponując repertuarem od najstarszych utworów polskich i zagranicznych po te najnowsze lansowane przez stacje radiowe, na naszych imprezach każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto poukładane przez nas atrakcje do licznych utworów pozwalają nie tylko przetańczyć je jak każdy potrafi, ale zintegrować gości poprzez prowadzenie przeróżnych animacji tematycznych. Taki styl prowadzenia imprezy bardzo mocno integruje co wprowadza uczestników w wyjątkowo przyjemny nastrój i klimat.

Ogromną wagę przykładamy do estetyki naszego stanowiska pracy, dlatego na zleceniach nie zobaczą Państwo kilometrów kabli pod stolikiem prowadzącego, niezsynchronizowanego oświetlenia czy niskiej jakości nagłośnienia. Do wszystkiego przykładamy maksimum naszej uwagi dlatego można powiedzieć że wychodzi to niemal idealnie!

Nie akceptujemy kiczu, dwuznacznych zabaw, niedokładności, niechlujności oraz spożywania napojów alkoholowych przez prowadzących imprezę, co zdecydowanie wyróżnia nas na rynku :)

Cennik

Dokładny cennik naszych usług można otrzymać po bezpośrednim kontakcie z nami w formie telefonicznej lub mailowej.

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
733-... 733-600-608
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
44-200  Rybnik    
woj. śląskie
Social media
Social Media
Dodatkowe informacje o regionach działania

Głównie pracujemy na terenie Śląska, Dolnego śląska i Małopolski. Jednakże bardzo chętnie dojedziemy w każdy zakątek kraju i świata :)

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
60
Całkowita liczba wyświetleń
od 28-04-2017
3452