SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

To Wasz wielki dzień, który zrealizujemy tak abyście poczuli się jak nigdy wcześniej!

DJ Artur Mazurek oraz marka AB MUSIC to grupa osób działająca w branży ślubnej jako firma od roku 2013. Od tego czasu w naszym portfolio znalazło się już ok. 1000 zrealizowanych zleceń w tym ponad 400 wesel.

Posiadamy niesamowitą łatwość w nawiązywaniu kontaktu z publicznością i gośćmi. Dzięki bogatemu zapleczu technicznemu oraz sztabowi ludzi z pasją, jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie wg życzeń i gustów naszych klientów tak, aby zapadło ono w pamięci na długo.
Imprezy które prowadzimy wyróżniają się oryginalnością, niebagatelnymi pomysłami, wieloma ciekawymi atrakcjami oraz nienaganną prezencją i kulturą osobistą. Charakter imprezy, atrakcje, scenę, oświetlenie, repertuar dopasowujemy do miejsc w których się pojawiamy, do gustów ludzi których napotykamy oraz przede wszystkim ich oczekiwań.

Dysponując repertuarem od najstarszych utworów polskich i zagranicznych po te najnowsze lansowane przez stacje radiowe, na naszych imprezach każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto poukładane przez nas atrakcje do licznych utworów pozwalają nie tylko przetańczyć je jak każdy potrafi, ale zintegrować gości poprzez prowadzenie przeróżnych animacji tematycznych. Taki styl prowadzenia imprezy bardzo mocno integruje co wprowadza uczestników w wyjątkowo przyjemny nastrój i klimat.

Ogromną wagę przykładamy do estetyki naszego stanowiska pracy, dlatego na zleceniach nie zobaczą Państwo kilometrów kabli pod stolikiem prowadzącego, niezsynchronizowanego oświetlenia czy niskiej jakości nagłośnienia. Do wszystkiego przykładamy maksimum naszej uwagi dlatego można powiedzieć że wychodzi to niemal idealnie!

Nie akceptujemy kiczu, dwuznacznych zabaw, niedokładności, niechlujności oraz spożywania napojów alkoholowych przez prowadzących imprezę, co zdecydowanie wyróżnia nas na rynku :)

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 2900 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
44-200 Rybnik  
woj. śląskie
Telefon
733-... 733600608
Strona internetowa
http://www.arturmazurek.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Dokładny cennik naszych usług można otrzymać po bezpośrednim kontakcie z nami w formie telefonicznej lub mailowej.

  ZASIĘG

Głównie pracujemy na terenie Śląska, Dolnego śląska i Małopolski. Jednakże bardzo chętnie dojedziemy w każdy zakątek kraju i świata :)

  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2017-12-20
- zł cena od
Ogłoszenie
2017-11-30
1800 zł cena od

DJ Despacito - Obsługa muzyczna imprez

śląskie, Mysłowice

brak
Ogłoszenie
2016-10-06
1500 zł cena od

Dj na Wesele

śląskie, Katowice

brak