DJ
branża
31-08-2017
data dodania
Opis ogłoszenia
dj blaym i wodzirej - jeśli chcesz mieć wspaniałe wesele pełne atrakcji i doskonałej muzyki to zapraszamy !
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Poprawki gratis Poprawki gratis
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Sprzedaż w internecie Sprzedaż w internecie
Animacje dla dzieci Animacje dla dzieci
Ciężki dym Ciężki dym
Gry i zabawy Gry i zabawy
Indywidualny dobór repertuaru Indywidualny dobór repertuaru
Konferansjer Konferansjer
Lasery Lasery
Oświetlenie LED Oświetlenie LED
Projektor Projektor
W przerwach muzyka w tle W przerwach muzyka w tle
Zapowiedzi w języku angielskim Zapowiedzi w języku angielskim
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach

Witam serdecznie !
Nazywam się Andrzej Ilczuk , występuję pod pseudonimem DJ Blaym, prowadzę własną firmę zajmująca się oprawą muzyczną i obsługa techniczną wydarzeń rozrywkowych. Pracuję jako zawodowy discjockey i prezenter muzyczny , jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki DJ UNION. 

W moim zespole pracuje kila osób pełniących role wodzirejów z których każdy charakteryzuje się własnym, niepowtarzalnym stylem prowadzenia zabawy. 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę która naszym zdaniem zadowoli najbardziej wymagających klientów. Zawodowy discjockey i wodzirej to w obecnych czasach najlepszy wybór przy oprawie muzycznej i poprowadzeniu przyjęcia weselnego. Jeżeli zależy wam na wspaniałej zabawie oraz muzyce która porwie do tańca każdego ,dobrze trafiliście, nasz duet sprawi że nie będziecie się nudzić a doświadczenie i potężny repertuar muzyczny sprawi że każdy znajdzie na parkiecie swoje ulubione przeboje.
Wesele jest wyjątkowym przeżyciem dla Pary młodej jak również dla najbliższych oraz zaproszonych na uroczystość przyjaciół i znajomych , a co najważniejsze ma być to wieczór pełen dobrej zabawy.


MUZYKA

Muzyka to najważniejszy element przyjęcia. Starannie dobrane przeboje zapewnią doskonałą zabawę zarówno starszemu pokoleniu, jak i młodszym odbiorcom. Nasz repertuar to ponad 25.000 utworów wyłącznie w oryginalnych wykonaniach i na legalnych nośnikach. Są to przeboje od lat 30' ubiegłego wieku do najnowszych pozycji znanych z list radiowych.

Prowadzenie, 
musi być lekkie i przyjemne - pozostawiając miejsce na taniec i rozmowy. W naszej ofercie znajdują się liczne konkursy taneczne i zabawy, charakteryzują się one ciekawymi pomysłami i dobrym smakiem co jest gwarancją uniknięcia żenujących sytuacji z jakimi można się czasem spotkać na weselach . Szczególnie polecamy zabawy które integrują gości na parkiecie. 

SPRZĘT 
Urządzenia dobieramy w zależności od potrzeb Waszego przyjęcia. Znajdziecie u nas doskonałej klasy nagłośnienie, nowoczesne oświetlenie parkietu, efekty w postaci dymu i mgły, projektory multimedialne oraz wytwornicę ciężkiego dymu na pierwszy taniec. Korzystamy tylko z renomowanych producentów nie oszczędzając na jakości urządzeń. Gwarantujemy, że dźwięk z naszego nagłośnienia brzmi wspaniale. 

KONCEPCJA
Nasz cel to dostarczanie kompleksowych usług obsługi muzycznej, konferansjerskiej i sprzętowej Waszego wesela.
Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów oraz różnorodności pomysłów i stylów w jakich organizowane są przyjęcia weselne przygotowaliśmy wiele rozwiązań.
Wesele z nami może być bardzo tradycyjne z biesiadnymi akcentami, zabawami i muzyką, jak również prowadzone w nowoczesnym, bankietowym stylu gdzie podczas rozmów za stołami przy gorących daniach w tle może pojawić się np muzyka jazzowa.

Podczas każdej realizacji zapewnimy Państwu:
- prowadzenie w dwuosobowej obsadzie - dj blaym i wodzirej (akordeon lub gitara na żywo)
- doskonałej klasy nagłośnienie
- nowoczesne oświetlenie oparte na głowicach typu spot i dekoracyjnych reflektorach PAR
- efekty w postaci dymu i mgły
- pierwszy taniec w chmurach (wytwornica ciężkiego dymu)
- niebanalne zabawy integracyjne oparte w dużym stopniu o muzykę
- niespodzianki i atrakcje dla gości
- blok zabaw i niespodzianek dla najmłodszych
- przygotowując Waszą wymarzoną imprezę zaproponujemy wiele kreatywnych rozwiązań i pomysłów na stworzenie ciekawego scenariusza zabawy.

Nasza oferta wciąż się zmienia i jest uzupełniana o nowe atrakcje - po podpisaniu umowy macie Państwo gwarancję tego, iż wszelkie nowości które pojawią się do momentu Waszego wesela otrzymacie od nas w ustalonej cenie, bez konieczności dopłat.


W razie potrzeby na Państwa życzenie załatwimy wszelkie formalności związane z obowiązkową opłatą ZPAV / STOART oraz ZAIKS wynikającej z przepisów o publicznym wykorzystaniem utworów muzycznych w trakcie imprezy.

Zapraszamy do rezerwacji terminów także poza-weekendowych. Pracujemy 7 dni w tygodniu ! Za wykonane przez nas usługi otrzymacie Państwo paragon lub na życzenie fakturę.

Impreza z nami to doskonała zabawa w atrakcyjnej cenie - serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług !

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
604-... 604-190-604
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
08-110  Siedlce    
woj. mazowieckie
Social media
Social Media
Darmowy dojazd Darmowy dojazd do klienta w promieniu 30 km
Dodatkowe informacje o regionach działania

Pracujemy na terenie całego kraju, przy odległościach powyżej 250 km przyjeżdżamy na miejsce dzień wcześniej by uniknąć ewentualnych komplikacji w drodze i zawsze być na czas po to by w pełni sprostać Waszym oczekiwaniom. 

Zapraszamy do rezerwacji terminów!

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
52
Całkowita liczba wyświetleń
od 31-08-2017
1967