SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Profesjonalny duet fotografów ślubnych

     Jesteśmy małżeństwem. Fotografia ślubna to nasza specjalność. W fotografowaniu poszukujemy tego, co najtrudniej uchwycić, czyli niepowtarzalności i ulotności chwili. Stale pogłębiamy swoją wiedzę, szukamy inspiracji...

     Jesteśmy duetem i najlepiej pracuje nam się we dwoje w końcu jak głosi znane przysłowie „co dwóch fotografów, to nie jeden”;)

     Nasza fotografia ślubna nastawiona jest na jakość, dlatego naszą ofertę kierujemy dla osób wymagających, dla których fotografia stanowi ważny punkt w przygotowaniach do ślubu. 

     Nasza praca polega głównie na przewidywaniu, staramy się być zawsze o sekundę przed rzeczywistością. Wszystko po to by znaleźć się w odpowiednim miejscu, odpowiednio skomponować kadr i głębię ostrości, ustawić się pod odpowiednim kątem do zastanego światła, tła i ludzi… no i wreszcie nacisnąć spust migawki:).

     Zdjęcia wykonujemy pełnoklatkowymi aparatami marki Canon, przy użyciu obiektywów stałoogniskowych, ew. zoomów ze stałym światłem co zapewnia najwyższą jakość obrazu, oraz ogranicza konieczność używania lampy błyskowej do minimum.

     Fotografia ślubna to nasza inspiracja. Fotoreportaż ślubny możemy wykonać razem albo w pojedynkę. Wykonamy dla Was piękne zdjęcia ślubne pełne emocji, które staną się pamiątką na długie lata.

Wielkopolska to nasz główny obszar działania, ale fotografujemy w całej Polsce

 

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 3200 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
62-290 Mieścisko
ul. Zbietka 5
woj. wielkopolskie
Telefon
791-... 791520027
Strona internetowa
http://www.elifoto.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i to co ostatecznie wchodzi w skład pakietu i jego cenę uzgadniamy ostatecznie na spotkaniu.

Przykladowy pakiet to:

- ok 400 - 500 szt. starannie wyselekcjonowanych i poddanych obróbce graficznej zdjęć w formie cyfrowej w eleganckim etui z personalizowaną okładką,

- prywatną galerie internetową chronioną hasłem dostępną przez 1 rok – wybrane przez Państwa osoby będą mogły oglądać zdjęcia bezpośrednio

   ze specjalnie utworzonej galerii,

 - sesja plenerowa w dniu ślubu lub w innym,

 - personalizowany zestaw: pendrive + Fotoalbum 30 x 30 cm - 20 sztywnych kart (40stron - ok 100 zdjęć), papier fotograficzny

    naświetlany, oprawa ze skóry ekologicznej lub tkaniny + eleganckie opakowanie,

 - 2 x CD w etui z personalizowaną okładką                                         

 

 - dojazd do 100km GRATIS

  LOKALIZACJA

Adres: 62-290 Mieścisko, Zbietka 5, wielkopolskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2017-11-19
2500 zł cena od

Hoga studio - ślub w kobiecym obiektywie

mazowieckie, Warszawa

brak
Ogłoszenie
2018-06-20
2200 zł cena od
Ogłoszenie
2018-06-14
1800 zł cena od

Fotografia RESZKAfoto.eu

pomorskie, Tuchomie

5.00