FOTOGRAFIA
branża
11-05-2017
data dodania
Opis ogłoszenia
Profesjonalny duet fotografów ślubnych

     Jesteśmy małżeństwem. Fotografia ślubna to nasza specjalność. W fotografowaniu poszukujemy tego, co najtrudniej uchwycić, czyli niepowtarzalności i ulotności chwili. Stale pogłębiamy swoją wiedzę, szukamy inspiracji...

     Jesteśmy duetem i najlepiej pracuje nam się we dwoje w końcu jak głosi znane przysłowie „co dwóch fotografów, to nie jeden”;)

     Nasza fotografia ślubna nastawiona jest na jakość, dlatego naszą ofertę kierujemy dla osób wymagających, dla których fotografia stanowi ważny punkt w przygotowaniach do ślubu. 

     Nasza praca polega głównie na przewidywaniu, staramy się być zawsze o sekundę przed rzeczywistością. Wszystko po to by znaleźć się w odpowiednim miejscu, odpowiednio skomponować kadr i głębię ostrości, ustawić się pod odpowiednim kątem do zastanego światła, tła i ludzi… no i wreszcie nacisnąć spust migawki:).

     Zdjęcia wykonujemy pełnoklatkowymi aparatami marki Canon, przy użyciu obiektywów stałoogniskowych, ew. zoomów ze stałym światłem co zapewnia najwyższą jakość obrazu, oraz ogranicza konieczność używania lampy błyskowej do minimum.

     Fotografia ślubna to nasza inspiracja. Fotoreportaż ślubny możemy wykonać razem albo w pojedynkę. Wykonamy dla Was piękne zdjęcia ślubne pełne emocji, które staną się pamiątką na długie lata.

Wielkopolska to nasz główny obszar działania, ale fotografujemy w całej Polsce

 

Cennik

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i to co ostatecznie wchodzi w skład pakietu i jego cenę uzgadniamy ostatecznie na spotkaniu.

Przykladowy pakiet to:

- ok 400 - 500 szt. starannie wyselekcjonowanych i poddanych obróbce graficznej zdjęć w formie cyfrowej w eleganckim etui z personalizowaną okładką,

- prywatną galerie internetową chronioną hasłem dostępną przez 1 rok – wybrane przez Państwa osoby będą mogły oglądać zdjęcia bezpośrednio

   ze specjalnie utworzonej galerii,

 - sesja plenerowa w dniu ślubu lub w innym,

 - personalizowany zestaw: pendrive + Fotoalbum 30 x 30 cm - 20 sztywnych kart (40stron - ok 100 zdjęć), papier fotograficzny

    naświetlany, oprawa ze skóry ekologicznej lub tkaniny + eleganckie opakowanie,

 - 2 x CD w etui z personalizowaną okładką                                         

 

 - dojazd do 100km GRATIS

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
791-... 791-520-027
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
62-290  Mieścisko
ul. Zbietka  5  
woj. wielkopolskie
Social media
Social Media
  62-290 Mieścisko, Zbietka 5, wielkopolskie
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
52
Całkowita liczba wyświetleń
od 11-05-2017
3220