ATRAKCJE WESELNE
branża
24-06-2018
data dodania
Opis ogłoszenia
Wystrzałowe atrakcje weselne: pokazy fajerwerków, wodospady, ognie rzymskie, fontanny, płonące serca, napisy pirotechniczne, bomby wodne, balony ledowe.

Proponujemy Państwu pokaz sztucznych ogni, który stanie się perfekcyjną kulminacją kapitalnego przyjęcia weselnego, a goście jeszcze długo będą pod wrażeniem niespodzianki. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji tego typu pokazów, dlatego dzięki starannie dobranym efektom i muzyce sprawimy, że Państwa weselny pokaz będzie różnił się od tego tradycyjnego, a współpraca z kamerzystą i fotografem zaowocuje niepowtarzalnymi ujęciami na tle dużego serca, wodospadu, szpaleru z fontann czy unoszących się balonów ledowych z helem. Przy mniejszym budżecie imprezy oferujemy Klientom zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalenia, posiadające zróżnicowane efekty razem z tzw. finałem. Dlatego kupując gotowy zestaw do odpalenia nie musicie się Państwo martwić o dobór efektów – wszystko jest przygotowane i skomponowane przez zawodowców:
► prostota w obsłudze (jeden lont odpala cały pirotechniczny spektakl)
► minimalizacja kosztów (brak opłat obsługi pirotechnicznej i dojazdu)
► kompozycje zapierające dech w piersiach
Zestawy fajerwerków to doskonała propozycja dla pensjonatów, hoteli, restauracji oraz organizatorów imprez firmowych, plenerowych, okolicznościowych czy przyjęć weselnych.
W ofercie posiadamy również: 2 lub 4 fontanny do pierwszego tańca, lub tańca z rodzicami, szpaler 6 lub 8 fontann dla pary młodych nadjeżdżających autem pod dom weselny , płonące serca pirotechniczne, płonące napisy pirotechniczne.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok!

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
502-... 502-655-399
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
82-300  Elbląg
ul. Ul. Piaskowa 6    
woj. warmińsko-mazurskie
  82-300 Elbląg, Piaskowa 6, warmińsko-mazurskie
Dodatkowe informacje o regionach działania

Działamy w całym kraju, choć na jczęściej na terenie województw: warmińsko-mazurskiego, pomorskiego oraz w całym pasie nadmorskim

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
98
Całkowita liczba wyświetleń
od 24-06-2018
3273