SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

DJ KOKOS – to nie tylko Dj, to również „Mistrz Ceremonii”

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Oświetlenie LEDOświetlenie LED
W przerwach muzyka w tleW przerwach muzyka w tle

DJ KOKOS – to nie tylko Dj, to również „Mistrz Ceremonii”, koordynator imprezy i twój nowy przyjaciel. Jestem energiczną i otwartą osobą, która swoją żywiołowością i niebanalnymi pomysłami ożywi każdą imprezę. Lubię poznawać nowych ludzi zarówno prywatnie jak i służbowo. To pierwsze nie ma tutaj raczej żadnego znaczenia, jednakże to drugie odgrywa ogromną rolę. Zastanawiasz się dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta! Chciałbym Cię lepiej poznać, dowiedzieć się jakie są twoje gusta muzyczne, co lubisz, a czego nie lubisz robić, jaki gatunek muzyki porusza Cię najbardziej itp. – osobiście uważam, że poznanie bliżej osoby dla której będę grał, to klucz do naprawdę udanej imprezy. Każda impreza prowadzona prze ze mnie jest unikalna, jedyna w swoim rodzaju, jest taka jaką chcesz by była! Podczas jej trwania nie stoję jak kołek i macham rękoma. Jestem tym, który zabawia gości, organizuję różnego rodzaju konkursy angażując przy tym praktycznie wszystkich uczestników bez względu na wiek! Moje motto brzmi następująco: ‘Życie to jedna wielka impreza, a ty zrób wszystko, abyś nie był na niej kelnerem’. Ta metafora idealnie wpasowuję się w moje podejście do życia, jak również do pracy (Dj’a), która wykonuję z pasji, realizując przy tym swoje marzenia.

                Moje narzędzie pracy, to sprzęt, który dobierałem według najlepszych parametrów. To moja własna kompozycja różnych elementów, takich jak: nagłośnienie cyfrowe, konstrukcje z pełnym oświetleniem w formie LED oraz także w ofercie znajdziecie Państwo całkowitą dekorację sali światłem.

DJ Kokos to wiele, wiele lat doświadczenia oraz pasji na scenie muzycznej. Miałem przyjemność poprowadzić niezliczoną ilość imprez, które wszystkim uczestnikom na wiele lat pozostały w pamięci, a z którymi ponownie spotykałem się na innych imprezach. Nie spoczywam na laurach i progresywnie staram się poszerzać swoja współprace o coraz to nowe miejsca czy firmy. Obecnie współpracuje z:

- Gród Brzeźnik

- Zamek Kliczków

- Piwnica Paryska (klub muzyczny)

- Idylla oraz Złoty Widok- Przesieka (pensjonat koło Karpacza)

- Studio B.F.V Bogdan Fiałkowski (imprezy plenerowe)

- Hotel Fenix - Jelenia Góra

- DANCING ZODIAK BOLESŁAWIEC


www.djkokos.com

Z ZAPROSZENIEM NA MOJĄ WITRYNĘ
(tam materiały foto i video z imprez, przekierowujące „ikony” do FB oraz YouTube oraz przykładowe nagrania w formie setów muzycznych)

MATEUSZ KOKOSIŃSKI

F.U. DJ KOKOS

NIP: 6121858216

TEL. 724 632 706

 

 

 

Dlaczego firma DJ KOKOS…?

Firma DJ KOKOS zapewni Państwu zabawę w Waszym ulubionym klimacie muzycznym, planując przy tym przebieg całej imprezy z licznymi konkursami, angażując w to sporo uczestników imprezy, przez co zabawa nabierze tempa oraz klimatu. W moim cenniku znajdują się dodatkowe opcje, których z pewnością nie znajdziecie w innych firmach muzycznych. Oświetlenie całej sali kilkunastoma „parami LED” dostosowując kolorystykę do motywu imprezy lub po prostu efektywny „multicolor” (filary, ściany itd.). Ciekawą opcją jest również pakiet karaoke. Śpiewanie znanych utworów muzycznych, podążając za tekstem wyświetlanym na dużym ekranie projekcyjnym, czy po prostu pokazanie publiczności przez organizatorów swoich wspólnych chwil poprzez video, bądź galerie zdjęć. Opcją Premium z pewnością będzie także efekt ciężkiego dymu (tzw. „Taniec w Chmurach”). Profesjonalny cyfrowy sprzęt muzyczny firmy MACKIE zapewni komfortowy i czysty dźwięk nawet w trudnych warunkach akustycznych oraz oświetlenie miejsca zabawy poprzez obrotowe reflektory czy też głowy LED.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 400 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
59-720 Raciborowice Dolne 80 C 
woj. dolnośląskie
Telefon
724-... 724632706
Strona internetowa
http://www.djkokos.com
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

- Imprezy okolicznościowe
 (urodziny, 18-nastki, jubileusze, spotkania/imprezy rodzinne)- 800

- Wesela z/lub bez poprawin – 2300/1800zł

- Poprawiny – 700zł

- Studniówki/Półmetki – 1200zł

- Impreza Sylwestrowa/ Andrzejki / Ostatki – 1800zł

- Komunie – 400 zł

Wypożyczenie sprzętu:

- Nagłośnienie + stojak z podświetleniem + rozłożenie i podłączenie – 400 zł (do 50 km)

PAKIET OŚWIETLENIE CAŁKOWITE SALI LED – 550 zł (w ofercie z prowadzeniem imprezy 350)

PAKIET KARAOKE (EKRAN PROJEKCYJNY, BAZA ZNANYCH POLSKICH I ZAGRANICZNYCH UTWORÓW, ZESTAW MIKROFONÓW BEZPRZEWODOWYCH) -  400 zł


* PRZY STAŁEJ WSPÓŁPRACY CENY DOBIERANE SĄ INDYWIDUALNIE  ORAZ W ZALEŻNOŚĆI OD OKRESU MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ

  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2018-01-06
1200 zł cena od

DJ HELIOSS wesele imprezy muzyczne

mazowieckie, Warszawa

brak
Ogłoszenie
2018-03-04
1500 zł cena od

Muzyka na wesele i poprawiny

pomorskie, Marzęcino

brak
Ogłoszenie
2018-08-05
2500 zł cena od