SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Fotografia i filmowanie ślubu, wesel oraz innych imprez

Realizujemy kompleksowo sesje fotograficzne, materiał filmowy oraz albumy cyfrowe. 

Materiał możemy zrealizować zarówno w jakości Full HD jak i najnowszym standardzie filmowym 4K. Nasz fotograf dysponuje najwyższej jakości sprzętem jak i najnowocześniejszymi technologiami foto-video. Posiadamy własne studio fotograficzno - filmowe. Wciąż doskonaląc swoje umiejętności, jak również podwyższając standardy usług takich jak fotografia ślubna oraz filmowanie z lotu ptaka a także realizacji od strony technicznej, wykonujemy swoją pracę zawsze tak samo: z pasją, profesjonalnie a przede wszystkim odpowiedzialnie.

Dokładamy wszelkich starań, aby zrealizowane przez nas fotografie oraz film wyrażały wyjątkowość szczególnych dla Was chwil. Scenariusz, formę, styl i długość filmu jak i ilość zdjęć ustalamy indywidualnie z klientem.

Jesteśmy dumni z tego, że nasi Klienci wracają do nas przy okazji kolejnych uroczystości, imprez czy oraz polecają nas swoim znajomym. Sprawia nam to ogromną satysfakcję. Wydaje się, że jest to wyraz zadowolenia Klienta z naszych usług fotograficznych.

Gwarantujemy bezstresową atmosferę podczas rejestracji. Kamerzysta i fotograf są tylko obserwatorami Państwa imprezy i nie ingerują w jej przebieg.
Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie niestandardowe pomysły i propozycje. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta. Filmowanie przebiega za pomocą kamer jakości 4K / Full HD. Na życzenie istnieje możliwość rejestracji jednocześnie 5 kamerami.

Nasz kamerzysta i fotograf do ślubu posiada zaświadczenie z Kurii Metropolitalnej o przygotowaniu liturgicznym do fotografowania i wideo - filmowania w czasie uroczystości religijnych.

Jednocześnie gwarantujemy w pełni bezpieczne latanie i filmowanie dronem imprezy oraz wesel z perspektywy lotu ptaka, gdyż posiadamy Świadectwo Kwalifikacji UAVO wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od5000 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
05-502Piaseczno
ul.Pod Bateriami23A
woj.mazowieckie
Telefon
514-... 514822788
Strona internetowa
http://www.superfoto.eu
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Cena minimalna za sesje fotograficzną, materiał filmowy oraz album cyfrowy z uroczystości ślubnej.

  ZASIĘG

Cała Polska

  LOKALIZACJA

Adres:05-502 Piaseczno, Pod Bateriami 23A, mazowieckie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2017-11-19
2500 zł cena od

Hoga studio - ślub w kobiecym obiektywie

mazowieckie,Warszawa

brak
Ogłoszenie
2018-06-14
1800 zł cena od

Fotografia RESZKAfoto.eu

pomorskie,Tuchomie

5.00
Ogłoszenie
2017-08-21
1800 zł cena od