SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Fotobudka SesjaParty na Twoje przyjęcię

Płatność przelewemPłatność przelewem
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Galeria zdjęć w internecieGaleria zdjęć w internecie
Możliwość wyboru szablonuMożliwość wyboru szablonu
Możliwość wyboru tłaMożliwość wyboru tła
Nieograniczona ilość zdjęćNieograniczona ilość zdjęć
Opieka asystentaOpieka asystenta
Zabawne gadżetyZabawne gadżety
Dojazd gratisDojazd gratis
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie
Sprzedaż w salonieSprzedaż w salonie
Księga gościKsięga gości
Personalizacja wydrukówPersonalizacja wydruków
SamoobsługaSamoobsługa

Witaj,

Dziękuję Ci, że sprawdzasz moją ofertę. Znajdziesz w niej kilka ciekawych propozycji od bardzo taniej wersji wypożyczenia po pakiety pełne przeróżnych możliwości.

Jestem ciekaw Twojej opinii, jak również chciałbym wiedzieć jakie masz oczekiwania. Postaram się przygotować ofertę tak, aby wszyscy byli zadowoleni.

Pozdrawiam,

Tomek

  OPINIA O WYSTAWCY

5
  CENA

od 300 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
02-495 Warszawa
ul. Skoroszewska 2B /34
woj. mazowieckie
Telefon
666-... 666881807
Strona internetowa
https://sesjaparty.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Cena minimalna jest dla osób, które chcą samodzielnie zająć się fotobudką i zaoszczędzić trochę pieniędzy. Cała zabawa polega na samodzielnym wypożyczeniu fotobudki i obsłudze podczas przyjęcia. Sprzęt można odebrać w piątek i oddać w sobotę. Dzięki temu fotobudka może być podczas całego przyjęcia weselnego i poprawin. Dodatkowy koszt odbitki 1,50zł. Osoba wypożyczająca otrzymuje od na kosz pełen rekwizytów.

Dodatkowo należy wziąć pod uwagę:

  • kaucję zwrotną 1000zł 
  • opłata za zagubiony rekwizyt 30zł
  • wypożyczenie tła 50zł
  • cena za zdjęcie 1,50

Jeśli interesuje Cię wynajem fotobudki z obsługą to bardzo prosimy Cię o kontakt. Przygotujemy ofertę spełnijącą Twoje wymagania.

  ZASIĘG

Dojazd gratis
Darmowy dojazd do klienta w promieniu 20 km

Całe województwo mazowieckie i bliskie okolice. Dodatkowo jeden z naszych kolegów może przyjechać na przyjęcie organizowane w województwie śląskim i opolskim.

  LOKALIZACJA

Adres: 02-495 Warszawa, Skoroszewska 2B/34, mazowieckie
  OPINIE

Liczba opinii: 6
Średnia kwota płatności wynosi: 967zł
5
  Jakość usługi
  Profesjonalizm
  Elastyczność
  Cena
  Współpraca
  5
  5
  5
  5
  5
  Opinie nie posiadają zdjęć
Usługi świadczone przez wystawcę
 5  
Najlepsza Fotobudka z jaką się spotkałam. Rewelacyjna zabawa,profesjonalna obsługa, duży wybór gadżetów, wysokiej jakości zdjęcia i świetna zabawa.
 Joanna, dodano 2019-11-01
Świadczone usługi: Nieograniczona ilość zdjęć, Zabawne gadżety, Księga gości, Galeria zdję w internecie, Personalizacja wydruków, Możliwość wyboru szablonu, Możliwość wyboru tła, Opieka asystenta, Samoobsługa, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Płatność kartą, Płatność przelewem, Sprzedaż w salonie, Sprzedaż w internecie, Rezerwacja terminu, Rabaty przy dużych zamówieniach, 

 5  
Najlepsze zdjęcia z naszego przyjęcia są z fotobudki SesjaParty. Polecam serdecznie!
 Kamil, dodano 2019-11-01

 5  
Polecam z całego serca! Świetna pamiątka dla gości i pary młodej
 Beata, dodano 2019-11-01
Świadczone usługi: Nieograniczona ilość zdjęć, Zabawne gadżety, Księga gości, Personalizacja wydruków, 

 5  
Polecam w 100%. Na weselu i poprawinach kolejka do fotobudki była non stop, pozostały świetne i śmieszne zdjęcia - wspaniała pamiątka. Mnóstwo dostępnych gadżetów i łatwa obsługa. Pozdrawiam :)
 Paulina Nowak, dodano 2019-11-01
Świadczone usługi: Nieograniczona ilość zdjęć, Zabawne gadżety, Księga gości, Galeria zdję w internecie, Personalizacja wydruków, Możliwość wyboru szablonu, Możliwość wyboru tła, Opieka asystenta, 

 5  
Firma charakteryzuje sie bogatą ofertą na wszelkiego rodzaju imprezy . Różne formaty zdjęć, kilkadziesiąt ramek do wyboru również zaprojektowanych na życzenie klienta . SesjaParty jest partnerem na wielu imprezach masowych oraganizowanych przez Urzedy miast fundacje a także jest obecna w kilkudziesięciu domach weselnych .
 Artur, dodano 2019-10-27
Świadczone usługi: Nieograniczona ilość zdjęć, Zabawne gadżety, Księga gości, Personalizacja wydruków, Możliwość wyboru szablonu, Możliwość wyboru tła, Green screen, Nagrywanie filmików, Selfie mirror, Zdjęcia na pendrive, Opieka asystenta, Samoobsługa, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Płatność kartą, Płatność przelewem, Sprzedaż w salonie, Sprzedaż w internecie, Rezerwacja terminu, Rabaty przy dużych zamówieniach, 

 5  
Znakomite zdjęcia i rewelacyjna obsługa. Efekt zdjęć jakie otrzymali goście był super. Zdecydowaliśmy się na duże zdjęcia w formacie 10x15cm, a nie paski i był to strzał w 10.
 Monika, dodano 2019-10-23
Świadczone usługi: Nieograniczona ilość zdjęć, Zabawne gadżety, Księga gości, Galeria zdję w internecie, Personalizacja wydruków, Możliwość wyboru szablonu, Możliwość wyboru tła, Opieka asystenta, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność kartą, Płatność przelewem, Rezerwacja terminu, 

  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2017-07-04
690 zł cena od
Ogłoszenie
2017-10-11
700 zł cena od

Najlepsza FotoBudka na Twoją Imprezę !!!

podkarpackie, Strzyżów

brak