FOTOGRAFIA
branża
10-04-2018
data dodania
Opis ogłoszenia
Malujemy światłem emocje które towarzyszą Wam w najważniejszym dniu Waszego życia aby zapisane obrazy przywoływały radość i wzruszenia chwil dla których warto żyć. Zawsze. Każdego dnia.

Szanowni Państwo.
Mam przyjemność zaproponować Państwu swój udział w utrwaleniu wspomnień z najważniejszych chwil Waszego życia.
Wykonuję zdjęcia w formie żywego, dynamicznego reportażu z zachowaniem kadru stosownego do sytuacji i nastroju uważając, iż każdy z nich musi być częścią opowieści do której zechcecie wracać i które będą przywoływać uśmiech lub wzruszenie. Jednak to Wy decydujecie o charakterze mojej pracy dla Was. Dlatego zapraszam Państwa na niezobowiązujące spotkanie przy kawie, podczas którego będziecie mogli obejrzeć tysiące zdjęć z pełnych reportaży jakie dotychczas wykonałem i zasypać mnie pytaniami oraz swoimi pomysłami, które zawsze przyjmuję z radością.

Proponuję Państwu następujące warianty współpracy:
1) Pakiet weselny: towarzyszę Państwu poczynając od spotkania w domu Panny Młodej ( najczęściej ok 2h przed ślubem) aż do godziny 1-2 w nocy. W tym czasie tradycyjnie wykonuję zdjęcia wszystkich ważnych chwil podczas przygotowań, błogosławieństwa, przyjmowania sakramentu małżeństwa, składanych przez gości życzeń, powitania w domu weselnym, pierwszy taniec, zabawę Waszą i zaproszonych gości, tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, zdjęcia gości i każdą interesującą chwilę jaka się wydarzy…
Dodatkowo dla chętnych w innym terminie zorganizujemy kilkugodzinną sesję plenerową w wybranym przez Państwa miejscu. Koszt to 400 pln w zależności od czasu i ilości miejsc jakie wybierzecie. Jednoczenie w trakcie wesela możemy zorganizować mini sesję plenerową np: w ogrodzie obok sali weselnej. Film FULL HD ze ślubu otrzymacie Państwo gratis!!!
Cena: 1400 pln netto(do negocjacji). Otrzymujecie Państwo minimum 300 fotografii po obróbce graficznej w formie elektronicznej, tworzących zwartą opowieść. Dodatkowo otrzymacie Państwo nawet 200 wysokiej jakości fotografii bez obróbki graficznej, będących doskonałym uzupełnieniem reportażu i szczegółową pamiątką każdej chwili z tego wspaniałego wydarzenia.
Istnieje możliwość przedłużenia czasu w którym Państwu towarzyszę np: spotkanie od godzin porannych lub do zakończenia wesela.
2) Plener ślubny lub narzeczeński w innym terminie - koszt 400 pln lub 700 pln za obydwa.
Do zleceń poza Warszawą doliczana jest opłata za paliwo wg. realnego zużycia.

I) Filmowania całego wesela w technologii FULL HD za jedyne 300 pln!!
II) DYSPONUJĘ LICENCJĄ UMOŻLIWIAJĄCĄ FOTOGRAFOWANIE UROCZYSTOŚCI LITURGICZNYCH!!!
III) Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie Nikona. Zawsze używam 2 zestawów aparatów i obiektywów a zdjęcia zapisywane są dla bezpieczeństwa jednocześnie na 2 kartach pamięci dla każdego aparatu!

WSPÓŁPRACUJĘ TAKŻE Z KOSMETYCZKĄ W ZAKRESIE MAKIJAŻU ŚLUBNEGO DLA PANNY MŁODEJ, ŚWIADKOWEJ CZY MAMY, MOŻLIWEGO DO WYKONANIA TAKŻE W DOMU PANNY MŁODEJ W DNIU ŚLUBU.

Zapraszam Serdecznie!!!
FotoEmocje
Arkadiusz

tel. 730-442-342

[email protected]

Cennik

Ceny netto(do negocjacji)

  • Od przygotowań do oczepin

1400 zł / całość
Propozycja obejmuje przygotowania w domu, ślub oraz wesele do oczepin.(1-2 w nocy)

Otrzymacie Państwo minimum 300 fotografii po obróbce graficznej gotowych do wywołania. Dodatkowo możliwe jest otrzymanie ok.200 zdjęć będących doskonałym uzupełnieniem głównego reportażu.
FILM FULL HD ZE ŚLUBU GRATIS!!!

  • Plenery

Możliwe jest wykonanie w innym terminie zarówno pleneru ślubnego jak i pleneru narzeczeńskiego. Koszt każdego z nich wynosi 400 pln. Jeśli jednak zdecydujecie się Państwo na obydwa cena wyniesie za nie jedynie 700 pln. Liczba zdjęć nie jest ograniczona. Wszystko zależy od inwencji i Waszych potrzeb.

  • Filmowanie FULL HD

300 zł / całość
To propozycja dla wszystkich którzy pragną zachować ten dzień nie tylko we wspomnieniach i na fotografii a jednocześnie nie chcą ponosić ogromnych dodatkowych kosztów. Proponuję Państwu filmowanie całej uroczystości w technologii FULL HD. Materiał prosto z kamery jest idealnym uzupełnieniem reportażu fotograficznego i pamiątką do domowego archiwum a dostępny będzie dla Państwa nawet dzień po weselu.

  • Od ślubu do oczepin

Jeśli zrezygnujecie Państwo z obecności fotografa podczas przygotowań w domu cena zostaje obniżona o 100 pln

  • RABAT specjalny 10% !!!

Jeśli zdecydujecie się Państwo na zdjęcia, film, plener ślubny i narzeczeński od całej kwoty odliczymy 10% . Jeśli wybierzecie zdjęcia, film i jeden plener otrzymacie 5% rabatu.
Oferta ważna na zlecenia przyjęte do 30 czerwca 2018 roku

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
730-... 730-442-342
Adres
Adres
03-335  Warszawa
ul. Syrokomlii  15/19  
woj. mazowieckie
  03-335 Warszawa, Syrokomli 15/19, mazowieckie
Darmowy dojazd do klienta w promieniu 10 km   Darmowy dojazd
Dodatkowe informacje o regionach działania

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie województwa mazowieckiego, choć możliwy jest także dojazd w każde inne miejsce w kraju.

Dojazd na imprezy w granicach Warszawy jest bezpłatny.

Koszt dojazdu poza Warszawę to jednak tylko realny zwrot za paliwo.

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
      5.0
Liczba opinii - 1
Średnia cena - 1400 zł
 5.0
  Jakość usługi
 5.0
  Profesjonalizm
 5.0
  Elastyczność
 5.0
  Cena
 5.0
  Współpraca
Usługi, z których skorzystali opiniodawcy

 5.0  
Polecamy faceta. Bardzo profesjonalny w pracy. Cały czas szuka kadru, okazji do zdjęcia. Chyba nawet nic nie jadł ha ha. Bardzo rzetelnie i konkretnie rozmawia z klientem przed usługą...a na koniec daje jeszcze więcej zdjęć niż obiecał...bo mu ładnie reportaż uzupełniały. Ogólnie zawsze do dyspozycji, nie robi żadnych problemów i z wysokim poziomem kultury osobistej. Polecamy bo warto. Koszt raczej mały a multum ważnych zdjęć. Beata
   Beata i Tomasz    19-01-2019 r.
Świadczone usługi: Sesja plenerowa, Lustrzanka, Zdjęcia na pendrive, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
56
Całkowita liczba wyświetleń
od 10-04-2018
3529