FOTOGRAFIA
branża
28-04-2023
data dodania
PROGRAM PARTNERSKI
współpraca
Opis ogłoszenia
Jeśli szukacie Państwo kogoś, kto w każdy kadr wkłada serce i 14-letnie doświadczenie, potrafi każdemu zrobić wyjątkowe zdjęcie oraz kogoś, kto fotografując świetnie się bawi i przelewa ten nastrój na gości, trafiliście pod właściwy adres!
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Dojazd gratis Dojazd gratis
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Poprawki gratis Poprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Sprzedaż w internecie Sprzedaż w internecie
Fotoksiążka Fotoksiążka
Galeria w internecie Galeria w internecie
Lustrzanka Lustrzanka
Sesja narzeczeńska Sesja narzeczeńska
Sesja plenerowa Sesja plenerowa
Studio Studio
Zdjęcia na pendrive Zdjęcia na pendrive
Zdjęcia na płycie DVD Zdjęcia na płycie DVD
Album tradycyjny Album tradycyjny
Obraz na płótnie Obraz na płótnie

Drodzy Narzeczeni :)
Trafiliście do fotografa, który indywidualnie podchodzi do każdej pary, każdego zlecenia i z pełnią pasji oraz profesjonalizmu stworzy piękną pamiątkę z tego niesamowitego dnia, jakim jest dzień ślubu! To adres, pod którym doceniane są emocje, estetyka i elegancja, gdzie łączę pozytywne nastawienie i młodość z wieloletnim doświadczeniem i ogromem umiejętności. To miejsce, gdzie jako fotograf wczuwam się w klimat wesela i jednych porywam do współdziałania, a innym zostawiam przestrzeń. Ponadto, to miejsce gdzie panuje pozytywna atmosfera, a fotografie oddają wszystko, co najważniejsze. To taka bezpieczna przystań, gdzie możecie dogadać się jak ze znajomym, wyjaśnić wszelkie wątpliwości i odetchnąć z ulgą, że trafiliście w dobre ręce :)
To teraz kilka słów o mnie:
Mam na imię Paweł, fotografuję od 14 lat, portretowo, artystycznie oraz okolicznościowo. Jestem samoukiem i podobno to dobrze. Słyszałem, że mam swój styl, który wielu osobom odpowiada, z czego bardzo się cieszę. Co wiem na pewno to to, że czuję klimat, potrafię bawić się światłem, subtelnie podkreślać nim co ważne i ukrywać to, co nie powinno w nim się znaleźć.
Drugie moje oblicze to bycie takim dobrym duchem Waszego wesela. Wspieram kiedy trzeba, a to coś przypnę, a to coś zapnę, a kiedy indziej zorganizuję coś, czego akurat brakuje. Na weselu za to wczuwam się w klimat, potrafię zagadać do małych i dużych, angażuję do zabawy i pozowania. Poza fotografią mam jeszcze kilka talentów, które są do Waszej dyspozycji i które dostajecie w gratisie!

...Ale wystarczy o mnie! Przejdźmy do konkretów :D
Działam na profesjonalnym sprzęcie. Fotografuję Canonem 5D Mark III i profesjonalnymi, jasnymi obiektywami. Posiadam również zestaw lamp oraz przenośne mini-studio, idealne do zdjęć grupowych - świetnie się w nim wygląda, a jeszcze lepsze wychodzą w nim zdjęcia :)

W ramach standardowego reportażu jestem z Wami od przygotowań, przez błogosławieństwo i ceremonię ślubną aż do poprawin na weselu :) Dodatkowo w cenie jest sesja ślubna do zrealizowania w trakcie wesela lub innego dogodnego dnia. W pakiecie otrzymujecie 300 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, po autorskiej obróbce (której styl możemy dostosować również do Waszej wizji), w tym 100 zdjęć z retuszem, udostępnione na miesiąc do pobierania i oglądania dla wszystkich, którzy otrzymają od Was link, a także dwie płyty CD z nagranym kompletem zdjęć. W prezencie dostajecie również 100 wybranych przez Was zdjęć na papierze!

Możemy rozszerzyć ten pakiet o wydruki całych pakietów lub wybranych zdjęć, a także o profesjonalne albumy, które dodatkowo pozwalają na przywołanie wspomnień i najpiękniejszych chwil z dnia ślubu :)
Na dodatkową uwagę zasługuje również o sesja narzeczeńska, która niesie za sobą same plusy - pozwala nam się poznać, porozmawiać o tym co lubicie na zdjęciach i czego mam unikać, a także pomaga Wam przyzwyczaić się do aparatu i wyrobić przydatne później umiejętności. Wystarczy 1-2-godzinna sesja byście podłapali klimat i później zupełnie inaczej zachowywali się przed obiektywem, dlatego gorąco Wam polecam tą opcję :)
Podsumowując: macie przed sobą ofertę współpracy skazanej na sukces, pełnej pozytywnej energii, pięknych emocji, uchwyconych chwil i radości. Czyż to nie brzmi świetnie ?

Cennik

- reportaż od przygotowań do końca oczepin lub godziny 1 w nocy;
- mini studio/ścianka do zdjęć grupowych - To nie jest fotobudka, mam lampy na statywach i zdjęcia robię osobiście. Pomagam się ustawiać, proponuję pomysły i z doświadczenia widzę, że świetnie się to sprawdza;
- pakiet 300 profesjonalnie obrobionych zdjęć w wysokiej rozdzielczości, z możliwością dokupienia kolejnych kadrów, w tym 100 zdjęć po dokładniejszej obróbce z retuszem;
- wydrukowany komplet 100 wybranych przez Państwa zdjęć z możliwością dokupienia kolejnego;
- sesja ślubna w trakcie wesela lub w innym dogodnym terminie (na obszarze lubelszczyzny, dalsze plenery do dogadania i ewentualnej dopłaty);
- koszt dojazdu i ewentualnego noclegu.


Jest możliwe dokupienie:
-sesji narzeczeńskich, 400-600 zł w zależności od lokalizacji;
-albumu ślubnego, 200 zł jednorazowo (nie zmienia się w przypadku większej ilości albumów)+ cena wydruku;
-dodatkowych kadrów 2,50zł/szt -większej liczby wydrukowanych zdjęć, tutaj koszt do ustalenia.


A do tego w gratisie:
- Moje pozytywne nastawienie, którym zarażam gości. Potrafię pracować z ludźmi i angażować do zdjęć czy zabawy.
- Na weselu jestem Państwa dobrym duchem. Blisko współpracujemy i zawsze możecie się Państwo do mnie zwrócić o pomoc.
- Mam wyrobione poczucie smaku, estetyki. Wiem co dobrze wygląda na zdjęciach i staram się by każdy wyszedł ze swojej najlepszej strony.
- Dzięki wrodzonej empatii i umiejętności obserwacji potrafię wyczuć magię chwili i towarzyszące jej emocje.
- Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, ze świeżą głową, energią i pomysłami.
- Do zdjęć na sali używam profesjonalnego oświetlenia studyjnego dzięki czemu światło jest miększe, równiejsze, a ludzie wyglądają lepiej niż przy zwykłych lampach błyskowych.
- Dostajecie Państwo pełen profesjonalizm: elegancki ubiór, 14 lat za aparatem i legitymację fotografa ślubnego.

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?

Słyszałem, że mam swój styl, który wielu osobom odpowiada, z czego bardzo się cieszę. Co wiem na pewno to to, że czuję klimat, potrafię bawić się światłem, subtelnie podkreślać nim co ważne i ukrywać to, co nie powinno w nim się znaleźć. Uwielbiam wyłapywać i uwieczniać emocje towarzyszące chwili, wczuwać się w moment i panujący klimat, a potem widzieć radość na twarzach, gdy oddaję zdjęcia :) Dokładam wszelkich starań, by fotografie, które Wam oddaję spełniały nawet najbardziej wygórowane oczekiwania, były nie tylko profesjonalne, ale i piękne. Czym wyróżnia się moja oferta? Na pewno stylem, który jest unikatowy. Nie słyszałem też o innym fotografie, który używa profesjonalnych studyjnych lamp do oświetlania Waszego wesela :D Ktoś mógłby uznać to za szaleństwo, a jak świetnie to wygląda!

Co najbardziej lubię w swojej pracy?

Ogólnie w fotografii jak i w reportażach ślubnych najbardziej lubię współpracę i kontakt z ludźmi. Uwielbiam wyłapywać i uwieczniać emocje towarzyszące chwili, wczuwać się w moment i panujący klimat, a potem widzieć radość na twarzach, gdy oddaję zdjęcia :)

W jaki sposób udostępniam gotowe zdjęcia?

Najczęściej jako galeria na dysku Googla. W pakiecie otrzymujecie 300 zdjęć, w tym 100 zdjęć z retuszem, udostępnione na miesiąc do pobierania i oglądania dla wszystkich, którzy otrzymają od Was link, a także dwie płyty CD z nagranym kompletem zdjęć. Możemy rozszerzyć ten pakiet o wydruki całych pakietów lub wybranych zdjęć, a także o profesjonalne albumy, które dodatkowo pozwalają na przywołanie wspomnień i najpiękniejszych chwil z dnia ślubu :)

Czy posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, jak najbardziej :) Jednakże polecam tak czy siak porozmawiać z księdzem na temat fotografa na ślubie. Poznałem wielu i często rozmowa na spokojnie jeszcze w czasie przygotowań pomaga poznać wzajemne oczekiwania obu stron w tej, jednak delikatnej, sprawie :) A gdy już się dowiecie czegoś ciekawego, dajcie mi znać, to zawsze pomaga :)

Jaki jest styl mojej pracy?

Pełen nieskrępowanej radości z tego co robię, oczywiście przy zachowaniu absolutnego profesjonalizmu i kultury osobistej, ale jednak. Uwielbiam to, co robię i przelewam to na fotografie oraz gości. W zupełnym ogóle: mój styl jest z jednej strony naturalistyczno-upiększony. Pragnę złapać realne emocje, prawdziwe osoby i sytuacje. Z drugiej jednak strony wybitnie dbam o to, by osoby, które pokazuję na moich zdjęciach wyszły jak najlepiej jest to możliwe. Oprócz tego uwielbiam lekkość fotografii, zabawę światłem, tym jak pada na człowieka i co uwydatnia, a co chowa. Jestem pasjonatem światła słonecznego. Gdyby się dało, całe wesele uwieczniłbym przy świetle zachodzącego lub wschodzącego Słońca.( Kto się odważy? :D ) Dlatego na weselu używam lamp studyjnych, które dają dużo miększe światło niż zwykłe lampy błyskowe. Przekonajcie się, że na prawdę robi to różnicę :)
Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
665-... 665-522-005
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
20-030  Lublin
ul. Obrońców Pokoju  4  /4
woj. lubelskie
Social media
Social Media
Darmowy dojazd Darmowy dojazd do klienta w promieniu 500 km
Regiony działania
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Dodatkowe informacje o regionach działania

Działam na terenie całej Polski i Holandii. Moją małą ojczyzną jest Lubelszczyzna, ale nie ograniczam się do tego terenu :)

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
110
Całkowita liczba wyświetleń
od 28-04-2023
1637
Ogłoszenia w programie partnerskim z branży fotografia
Przykładowe ogłoszenia, które dołączyły do programu partnerskiego
Ogłoszenie
2018-03-29
3950 zł cena od

MKFOTO Fotografia Ślubna Michał Krawiec

podkarpackie, Jarosław

brak
Ogłoszenie
2018-06-14
1800 zł cena od

Fotografia RESZKAfoto.eu

pomorskie, Tuchomie

5.0
Ogłoszenie
2021-04-08
2200 zł cena od

Fotografia ślubna i okolicznościowa

łódzkie, Łódź

brak