FOTOGRAFIA
branża
10-08-2018
data dodania
Opis ogłoszenia
Profesjonalna fotografia ślubna Poznań, reportaże oraz sesje ślubne tworzone z pasją i pełnym zaangażowaniem. Emocje Wasze i najbliższych pokazane w sposób wyjątkowy. Zapraszam na firmową stronę www do zapoznania się z pełną ofertą oraz bogatym portfolio.
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Poprawki gratis Poprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Sprzedaż w internecie Sprzedaż w internecie
Album tradycyjny Album tradycyjny
Fotoksiążka Fotoksiążka
Lustrzanka Lustrzanka
Sesja narzeczeńska Sesja narzeczeńska
Sesja plenerowa Sesja plenerowa
Zdjęcia na pendrive Zdjęcia na pendrive
Zdjęcia na płycie DVD Zdjęcia na płycie DVD

Fotografem ślubnym zostałem trochę z przypadku. Zawsze wykonywałem innego rodzaju profesje, natomiast kiedy to kupiłem pierwszy aparat fotograficzny to poczułem że to jest właśnie to. Dość szybko zapisałem się do szkoły fotograficznej i ukonczyłem ją z wyróżnieniem. Oczywiście na bieżąco czytam dużo artykułów związanych z fotografią ślubną, a także zaliczyłem kilka warszatów fotograficznych. Sprzęt jaki zgromadziłem przez lata jest oczywiście profesjonalny, lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe itp. Latka leciały na kolejnych relacjach ze ślubów i pewnego pięknego dnia wykonałem swój setny reportaż ślubny. Jest to powód do dumy dla mnie, bo relatywnie w dość krótkim czasie dokonałem tego. Fotografia ślubna to moje całe życie mogę z czystym sumieniem rzec. Lubię to co robię, cały czas czuję dreszczyk emocji w trakcie wykonywanej pracy. Jestem chyba jedynym w Polsce, albo jednym z niewielu którzy potrafią oddać obrobione zdjęcia z dnia ślubu po dwóch dniach. Tak prosze Państwa, siadam do obróbki zdjęć na drugi dzień po śniadaniu, kąpieli i mocnej kawie. Opracowany przeze mnie system sprawdza się idealnie, jestem na bieżąco ze wszystkimi reportażami ślubnymi i nie mam absolutnie zaległości. Fotografując śluby szczególną uwage zwracam na ludzkie emocje, czyli Wasze, najbliższej rodziny i znajomych. Zdjęcie ślubne bez dawki emocjonalnej jest puste i bez wyrazu, oglądamy je tak poprostu. Przez lata pracowałem nad tym, żeby cały oddany materiał Młodej Parze był wartościowy i bogaty w emocje. Żeby każde zdjęcie miało to coś, czego nie mają inni. Profesjonalny sprzęt sprawia że moge w mgnieniu oka uwiecznić, uśmiech, gest, spojrzenie, łzę szczęscia. Podane pakiety w cenniku są przykładowymi, jeśli macie jakąś swoja koncepcję na wykonanie zdjęć to śmiało piszcie lub dzwońcie. Jestem elastyczny i potrafię dopasować się do różnych wariantów. Jestem też w stanie pomóc Wam w wyborze innych sprawdzonych i zaufanych usługodawdców ślubnych takich jak: kamerzysta, dekoratorka ślubna, zespół czy DJ. Więc jeśli jesteście z Wielkopolski, w szczególności z Poznania, Konina, Kalisza to śmiało konaktujcie się ze mną. Oczywiście inne regiony też obsługuję, kwestia tylko dogodania się. Fotografie ślubne na moim porfolio sa tylko przykładowymi, każdy ślub jest inny i trzeba podejść do niego indywidualnie. Wybór proporcji zdjęć koloru do czarno białych należy do Was. Albumy ślubne jakie mam w ofercie są jakościowo najlepsze z dostępnych, wykonane z włoskich skór ekologicznych, a wydruk jest wykonany na jedwabistym papierze marki kodak. Jeśli macie ochotę spotkać się i zobaczyć na żywo przykładowy fotoalbum to ja jestem na tak.

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
604-... 604-276-936
Adres
Adres
96-111  Poznań    
woj. wielkopolskie
Social media
Social Media
Darmowy dojazd Darmowy dojazd do klienta w promieniu 150 km
Dodatkowe informacje o regionach działania

Zakres działalności mam dość szeroki, zlecenia w zakresie fotografii ślubnej wykonuję głownie w Poznaniu, Koninie, Kaliszu, Gnieźnie, Łodzi, Toruniu. Oczywiście jeśli trafi się klient zainteresowany współpracą to pojadę pod wskazany adres. Zawód fotografa ślubnego w dzisiejszych czasach na zasięg nieograniczony. Więc obojętnie skąd jesteście to napiszcie do nmie, a napewno znajdziemy jakieś rozwiązanie.

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
52
Całkowita liczba wyświetleń
od 10-08-2018
2668