SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Profesjonalna fotografia ślubna Poznań, reportaże oraz sesje ślubne tworzone z pasją i pełnym zaangażowaniem. Emocje Wasze i najbliższych pokazane w sposób wyjątkowy. Zapraszam na firmową stronę www do zapoznania się z pełną ofertą oraz bogatym portfolio.

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność przelewemPłatność przelewem
Poprawki gratisPoprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie
Album tradycyjnyAlbum tradycyjny
FotoksiążkaFotoksiążka
LustrzankaLustrzanka
Sesja narzeczeńskaSesja narzeczeńska
Sesja plenerowaSesja plenerowa
Zdjęcia na pendriveZdjęcia na pendrive
Zdjęcia na płycie DVDZdjęcia na płycie DVD

Fotografem ślubnym zostałem trochę z przypadku. Zawsze wykonywałem innego rodzaju profesje, natomiast kiedy to kupiłem pierwszy aparat fotograficzny to poczułem że to jest właśnie to. Dość szybko zapisałem się do szkoły fotograficznej i ukonczyłem ją z wyróżnieniem. Oczywiście na bieżąco czytam dużo artykułów związanych z fotografią ślubną, a także zaliczyłem kilka warszatów fotograficznych. Sprzęt jaki zgromadziłem przez lata jest oczywiście profesjonalny, lustrzanki, obiektywy, lampy błyskowe itp. Latka leciały na kolejnych relacjach ze ślubów i pewnego pięknego dnia wykonałem swój setny reportaż ślubny. Jest to powód do dumy dla mnie, bo relatywnie w dość krótkim czasie dokonałem tego. Fotografia ślubna to moje całe życie mogę z czystym sumieniem rzec. Lubię to co robię, cały czas czuję dreszczyk emocji w trakcie wykonywanej pracy. Jestem chyba jedynym w Polsce, albo jednym z niewielu którzy potrafią oddać obrobione zdjęcia z dnia ślubu po dwóch dniach. Tak prosze Państwa, siadam do obróbki zdjęć na drugi dzień po śniadaniu, kąpieli i mocnej kawie. Opracowany przeze mnie system sprawdza się idealnie, jestem na bieżąco ze wszystkimi reportażami ślubnymi i nie mam absolutnie zaległości. Fotografując śluby szczególną uwage zwracam na ludzkie emocje, czyli Wasze, najbliższej rodziny i znajomych. Zdjęcie ślubne bez dawki emocjonalnej jest puste i bez wyrazu, oglądamy je tak poprostu. Przez lata pracowałem nad tym, żeby cały oddany materiał Młodej Parze był wartościowy i bogaty w emocje. Żeby każde zdjęcie miało to coś, czego nie mają inni. Profesjonalny sprzęt sprawia że moge w mgnieniu oka uwiecznić, uśmiech, gest, spojrzenie, łzę szczęscia. Podane pakiety w cenniku są przykładowymi, jeśli macie jakąś swoja koncepcję na wykonanie zdjęć to śmiało piszcie lub dzwońcie. Jestem elastyczny i potrafię dopasować się do różnych wariantów. Jestem też w stanie pomóc Wam w wyborze innych sprawdzonych i zaufanych usługodawdców ślubnych takich jak: kamerzysta, dekoratorka ślubna, zespół czy DJ. Więc jeśli jesteście z Wielkopolski, w szczególności z Poznania, Konina, Kalisza to śmiało konaktujcie się ze mną. Oczywiście inne regiony też obsługuję, kwestia tylko dogodania się. Fotografie ślubne na moim porfolio sa tylko przykładowymi, każdy ślub jest inny i trzeba podejść do niego indywidualnie. Wybór proporcji zdjęć koloru do czarno białych należy do Was. Albumy ślubne jakie mam w ofercie są jakościowo najlepsze z dostępnych, wykonane z włoskich skór ekologicznych, a wydruk jest wykonany na jedwabistym papierze marki kodak. Jeśli macie ochotę spotkać się i zobaczyć na żywo przykładowy fotoalbum to ja jestem na tak.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 2500 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
96-111 Poznań  
woj. wielkopolskie
Telefon
604-... 604276936
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  ZASIĘG

Dojazd gratis
Darmowy dojazd do klienta w promieniu 150 km

Zakres działalności mam dość szeroki, zlecenia w zakresie fotografii ślubnej wykonuję głownie w Poznaniu, Koninie, Kaliszu, Gnieźnie, Łodzi, Toruniu. Oczywiście jeśli trafi się klient zainteresowany współpracą to pojadę pod wskazany adres. Zawód fotografa ślubnego w dzisiejszych czasach na zasięg nieograniczony. Więc obojętnie skąd jesteście to napiszcie do nmie, a napewno znajdziemy jakieś rozwiązanie.

  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2018-02-19
699 zł cena od
Ogłoszenie
2017-12-13
2500 zł cena od

Fotografia ślubna pstrykawka.pl

śląskie, Dąbrowa Górnicza

5.00
Ogłoszenie
2018-06-14
2800 zł cena od