FOTOGRAFIA
branża
16-03-2021
data dodania
Opis ogłoszenia
Witajcie! Zapraszam Was do mojego świata fotografii ślubnej. Przeczytajcie, obejrzyjcie, zadzwońcie :)
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Fotoksiążka Fotoksiążka
Galeria w internecie Galeria w internecie
Lustrzanka Lustrzanka
Obraz na płótnie Obraz na płótnie
Sesja narzeczeńska Sesja narzeczeńska
Sesja plenerowa Sesja plenerowa
Zdjęcia na pendrive Zdjęcia na pendrive
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie

Utrwalanie chwil w zdjęciach jest pasją, którą łączę z pracą zawodową. Oddaję się jej z całą pozytywną energią. Dążę do tego, aby w moich fotografiach były zawarte nie tylko obrazy, ale przede wszystkim - uczucia. W moim fotoreportażu i sesjach nie ograniczam się wyłącznie do konkretnych stylów pracy czy wykorzystywanych technik, nie ulegam chwilowym modom. Stawiam na kreatywność i swobodnie dostosowuję ofertę do indywidualnych potrzeb klienta, starając się, aby tworzone przeze mnie obrazy były oryginalne, indywidualne i nieszablonowe.

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?

Praca jaką wykonuję kierowana jest moją pasją – do obrazów, świata, ludzi. Uważam, że praca i pasja, to najlepsze z możliwych połączeń – buduje najsilniejsze zaangażowanie, które z kolei przekłada się na wynik pracy, a zadowolenie klienta z końcowego efektu, to dla mnie największa satysfakcja.

Czym wyróżnia się moja oferta?

Nie ograniczam się wyłącznie do konkretnych sztampowych rozwiązań, ścieżek, stylów pracy czy wykorzystywanych technik. Daje mi to ogromną swobodę w dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb klienta, pozwalając przy tym na bardzo dużą kreatywność i wykorzystanie w pełni całego mojego doświadczenia. W każdym przypadku stosuję rozwiązania, zdobyte w różnych obszarach fotografii, dążąc do tego, aby tworzone przeze mnie obrazy były oryginalne, indywidualne i nieszablonowe.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Każda moja oferta bazuje na liczbie godzin spędzonych przy realizacji fotoreportażu czy sesji – im dłuższy czas, tym więcej powstaje zdjęć i tym większa praca przy opracowywaniu ich ostatecznej wersji. Podstawowa oferta obejmuje dostarczenie zdjęć w formie cyfrowej, jako pliki JPG umieszczone na pendrive, w dedykowanym eleganckim etui.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej ze wszystkiego chyba lubię zmienność - to, że każdy fotoreportaż czy sesja jest inny, bo inni są ludzie, miejsce, czas czy choćby pogoda. Bardzo lubię improwizowanie i traktowanie pracy jak przygody, kiedy klienci znakomicie się bawią – niezależnie czy jest to przyjęcie ślubne czy sesja w plenerze, najważniejszy jest luz i świetna zabawa. Bardzo lubię łączenie pracy z podróżami, realizację sesji w nowych miejscach i warunkach. Ale nade wszystko lubię pracę z ludźmi – lubię czuć, że trzymając aparat jestem bardziej kimś dobrze znanym, z kim ludzie dobrze się czują i bawią, niż osobą kompletnie obcą. Kiedy wszyscy są na ludzie i nie pozują – uwielbiam utrwalać naturalne emocje i zachowania.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia zawsze dostarczam w podstawowej formie cyfrowej – jako pliki JPG. Przekazuję je na pendrive w dedykowanym, eleganckim etui. Dodatkowo na życzenie, pliki zdjęciowe mogę przesyłać do klienta wybranym serwisem internetowym bądź w formie galerii na mojej stronie internetowej. W zależności od wybranych opcji, zdjęcia także mogą być drukowane w formie odbitek, bądź fotoksiążek/fotoalbumów.
Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
604-... 604-566-606
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
03-407  Warszawa    
woj. mazowieckie
Social media
Social Media
Darmowy dojazd Darmowy dojazd do klienta w promieniu 100 km
Dodatkowe informacje o regionach działania

Realizuję sesje na terenie Warszawy i okolic, jak również w całej Polsce i za granicą

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
64
Całkowita liczba wyświetleń
od 16-03-2021
2055