FOTOGRAFIA
branża
21-03-2017
data dodania
Opis ogłoszenia
Profesjonalna fotografia ślubna. Potrzebujesz odważnych, konkretnych, jakościowo doskonałych realizacji, trafiłeś doskonale. Jestem Fotografem z którym współpraca to coś więcej niż relacje klient-wykonawca. Zlecenia to wspaniała przygoda, podczas której razem tworzymy kawałek Sz

Trafiliście tutaj? To świetnie, oznacza to, że wiecie czego chcecie i już planujecie swój wymarzony ślub. Trafiliście idealnie, bo Jestem tu dla Was.

Emocje, naturalność, realizm, magia chwili, profesjonalizm, artyzm – to najlepsze cechy opisujące to co robię dla Was – Fotografia ślubna jest sztuką, jest Waszą maszyną czasu.

Tego dnia Jestem z Wami od porannych przygotowań aż do końca oczepin. Sesję plenerową robimy kiedy chcecie i gdzie chcecie. Macie inne plany? Nie ma sprawy, jestem elastyczny, …

To co ode mnie dostajecie, to przede wszystkim wspomnienia zapisane światłem. Najważniejsze co przekazuję Wam to 800 - 1200 zdjęć z całego wydarzenia, obrobione i w pełnej rozdzielczości. Ponadto mam setki pomysłów jak stworzyć dla Was przepiękną pamiątkę z tego wspaniałego momentu w Waszym życiu.

Cennik

Usługa fotografii kompleksowej, tzn. cały dzień zaślubin oraz osobny dzień sesji plenerowej. W najprostszej odsłonie czyli 800 - 1200 zdjęć na pendrivie w stylizowanym etui. 

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
665-... 665-253-644
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
57-350  Kudowa-Zdrój    
woj. dolnośląskie
Social media
Social Media
Dodatkowe informacje o regionach działania

Dla Was, zadziałam w każdym miejscu na świecie.

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
53
Całkowita liczba wyświetleń
od 21-03-2017
2529