SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Profesjonalna fotografia ślubna. Potrzebujesz odważnych, konkretnych, jakościowo doskonałych realizacji, trafiłeś doskonale. Jestem Fotografem z którym współpraca to coś więcej niż relacje klient-wykonawca. Zlecenia to wspaniała przygoda, podczas której razem tworzymy kawałek Sz

Trafiliście tutaj? To świetnie, oznacza to, że wiecie czego chcecie i już planujecie swój wymarzony ślub. Trafiliście idealnie, bo Jestem tu dla Was.

Emocje, naturalność, realizm, magia chwili, profesjonalizm, artyzm – to najlepsze cechy opisujące to co robię dla Was – Fotografia ślubna jest sztuką, jest Waszą maszyną czasu.

Tego dnia Jestem z Wami od porannych przygotowań aż do końca oczepin. Sesję plenerową robimy kiedy chcecie i gdzie chcecie. Macie inne plany? Nie ma sprawy, jestem elastyczny, …

To co ode mnie dostajecie, to przede wszystkim wspomnienia zapisane światłem. Najważniejsze co przekazuję Wam to 800 - 1200 zdjęć z całego wydarzenia, obrobione i w pełnej rozdzielczości. Ponadto mam setki pomysłów jak stworzyć dla Was przepiękną pamiątkę z tego wspaniałego momentu w Waszym życiu.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 2500 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
57-350 Kudowa-Zdrój  
woj. dolnośląskie
Telefon
665-... 665253644
Strona internetowa
https://cmphoto.eu
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Usługa fotografii kompleksowej, tzn. cały dzień zaślubin oraz osobny dzień sesji plenerowej. W najprostszej odsłonie czyli 800 - 1200 zdjęć na pendrivie w stylizowanym etui. 

  ZASIĘG

Dla Was, zadziałam w każdym miejscu na świecie.

  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2018-01-08
2000 zł cena od

ARTGRAFO Wedding | Autorska fotografia ślubna

małopolskie, Nowy Targ

brak
Ogłoszenie
2018-02-06
4000 zł cena od

Jacek Blaumann - Fotografia

śląskie, Tychy

brak
Ogłoszenie
2018-08-27
1200 zł cena od

Ryszard Litwiak Fotografia ślubna

śląskie, Piekary Śląskie

brak