FOTOGRAFIA
branża
24-01-2018
data dodania
Opis ogłoszenia
Wykonujemy zdjęcia ślubne z pomysłem, żywe, oddające dynamikę i charakter sytuacji, jednocześnie nie ingerując w wydarzenia, dyskretnie chwytając to co dzieje się po drugiej stronie obiektywu, nie przekraczając granic dobrego taktu.
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność kartą Płatność kartą
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Album tradycyjny Album tradycyjny
Fotoksiążka Fotoksiążka
Obraz na płótnie Obraz na płótnie
Sesja narzeczeńska Sesja narzeczeńska
Sesja plenerowa Sesja plenerowa
Studio Studio
Zdjęcia na pendrive Zdjęcia na pendrive
Zdjęcia na płycie DVD Zdjęcia na płycie DVD

Zdjęcia przez nas wykonane są naturalne, ukazują charakter uroczystości, niezależnie czy to będzie ślub cywilny, ślub kościelny a może coraz częściej spotykany ślub humanistyczny. Uwieczniamy najcenniejsze momenty, oddając przy tym przemijające chwile, ludzi i ich osobowości, emocje im towarzyszące i to co ich łączy. Wykonujemy zdjęcia ślubne z pomysłem, żywe, oddające dynamikę i charakter sytuacji, jednocześnie nie ingerując w wydarzenia, dyskretnie chwytając to co dzieje się po drugiej stronie obiektywu, nie przekraczając granic dobrego taktu. Zdjęcia ślubne: z kościoła, ze ślubu cywilnego i zdjęcia ślubne w plenerze, to nie tylko dokumentacja, to przede wszystkim historia kochających się ludzi i ich bliskich. Poświęcamy klientom maksimum czasu, nie pracujemy na godziny, chętnie doradzamy, przed uroczystością, w trakcie jej trwania pomagamy i po. Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie w życiu dwojga ludzi a zabawa w fotografię może być przyjemna nawet dla tych którzy na co dzień nie przepadają za nią. Zdjęcia ślubne w plenerze, sesja narzeczeńska, sesja plenerowa za granicą, fotografia dziecięca, sesja o nazwie macierzyństwo czy nawet zdjęcia aktu, ma być niezapomnianą przygodą. Nasza praca jest dyskretna, stajemy się jej częścią, nawiązujemy kontakt z otoczeniem i ludźmi. Za wszelką cenę, priorytetem naszej pracy jest jakość, nie tylko w fotografowaniu, również w dalszej fazie obróbki zdjęć. Nie mogą być one wyłącznie kiepskim obrazkiem w wersji elektronicznej.
Wykonane na dobrym papierze, w odpowiedniej wielkości wydruku i oprawione w trwały i estetyczny album, tak by mogły przetrwać dla następnych pokoleń w ponadczasowej formie.

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
607-... 607-095-257
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
62-050  Mosina
ul. Farbiarska  11  
woj. wielkopolskie
Social media
Social Media
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
61
Całkowita liczba wyświetleń
od 24-01-2018
2861