SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Wykonujemy zdjęcia ślubne z pomysłem, żywe, oddające dynamikę i charakter sytuacji, jednocześnie nie ingerując w wydarzenia, dyskretnie chwytając to co dzieje się po drugiej stronie obiektywu, nie przekraczając granic dobrego taktu.

Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność kartąPłatność kartą
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Album tradycyjnyAlbum tradycyjny
FotoksiążkaFotoksiążka
Obraz na płótnieObraz na płótnie
Sesja narzeczeńskaSesja narzeczeńska
Sesja plenerowaSesja plenerowa
StudioStudio
Zdjęcia na pendriveZdjęcia na pendrive
Zdjęcia na płycie DVDZdjęcia na płycie DVD

Zdjęcia przez nas wykonane są naturalne, ukazują charakter uroczystości, niezależnie czy to będzie ślub cywilny, ślub kościelny a może coraz częściej spotykany ślub humanistyczny. Uwieczniamy najcenniejsze momenty, oddając przy tym przemijające chwile, ludzi i ich osobowości, emocje im towarzyszące i to co ich łączy. Wykonujemy zdjęcia ślubne z pomysłem, żywe, oddające dynamikę i charakter sytuacji, jednocześnie nie ingerując w wydarzenia, dyskretnie chwytając to co dzieje się po drugiej stronie obiektywu, nie przekraczając granic dobrego taktu. Zdjęcia ślubne: z kościoła, ze ślubu cywilnego i zdjęcia ślubne w plenerze, to nie tylko dokumentacja, to przede wszystkim historia kochających się ludzi i ich bliskich. Poświęcamy klientom maksimum czasu, nie pracujemy na godziny, chętnie doradzamy, przed uroczystością, w trakcie jej trwania pomagamy i po. Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie w życiu dwojga ludzi a zabawa w fotografię może być przyjemna nawet dla tych którzy na co dzień nie przepadają za nią. Zdjęcia ślubne w plenerze, sesja narzeczeńska, sesja plenerowa za granicą, fotografia dziecięca, sesja o nazwie macierzyństwo czy nawet zdjęcia aktu, ma być niezapomnianą przygodą. Nasza praca jest dyskretna, stajemy się jej częścią, nawiązujemy kontakt z otoczeniem i ludźmi. Za wszelką cenę, priorytetem naszej pracy jest jakość, nie tylko w fotografowaniu, również w dalszej fazie obróbki zdjęć. Nie mogą być one wyłącznie kiepskim obrazkiem w wersji elektronicznej.
Wykonane na dobrym papierze, w odpowiedniej wielkości wydruku i oprawione w trwały i estetyczny album, tak by mogły przetrwać dla następnych pokoleń w ponadczasowej formie.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 3400 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
62-050 Mosina
ul. Farbiarska  11 
woj. wielkopolskie
Telefon
607-... 607095257
Strona internetowa
http://www.fotomatart.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2018-07-26
- zł cena od

CHODOROWSKA.ART - FOTOGRAFIA ŚWIDNICA

dolnośląskie, Świdnica

brak
Ogłoszenie
2018-08-27
1200 zł cena od

Ryszard Litwiak Fotografia ślubna

śląskie, Piekary Śląskie

brak
Ogłoszenie
2018-02-19
699 zł cena od