ZESPOŁY MUZYCZNE
branża
27-02-2018
data dodania
Opis ogłoszenia
Gentle Jazz Trio & Dj Dany to elegancka oprawa muzyczna wesela - strzał w dziesiątkę dla ludzi szukających pięknego brzmienia saksofonu i gitary, popularnych hitów z odrobiną jazzu, soulu, bossa novy. Tworzymy wyjątkową atmosferę na weselu, bez biesiady. Elegancka, smooth jazzowa muzyka na początku.
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Sprzedaż w internecie Sprzedaż w internecie
Gitara elektryczna Gitara elektryczna
Muzyk do kościoła Muzyk do kościoła
Oświetlenie LED Oświetlenie LED
Saksofon Saksofon
W przerwach muzyka w tle W przerwach muzyka w tle
Wokalistka Wokalistka

Gramy często na międzynarodowych weselach, na weselach dla VIP'ów, wszędzie, gdzie liczy się dobry gust i romantyczna atmosfera.

Na eleganckie wesele / przyjęcie weselne polecam Gentle Jazz Trio - świetny zespół z muzyką: pop, swing, soul, bossa nova. Nienachalna muzyka, znane melodie i wspaniała atmosfera.

Gentle Jazz Trio występuje 4h (do 4 setów x 45 min + 15 minutowe przerwy) w połączeniu z profesjonalnym DJ'em (który gra kolejne 6 h). Trio grywa z powodzeniem na uroczystych urodzinach i na innych eleganckich imprezach, gdzie oczekuje się muzyki na wysokim poziomie, przy której można i porozmawiać i potańczyć.

Po występie zespołu wchodzi nasz zaprzyjaźniony DJ Dany (Hity lat '70, '80, '90, współczesna muzyka taneczna).

Repertuar Gentle Jazz Trio stanowią perełki muzyki soul, pop, smooth jazz (Aretha Franklin, George Benson, Macy Gray, Stevie Wonder) oraz standardy jazzowe wykonywane niegdyś przez takich artystów jak Ella Fitzgerald, Louis Armstrong, Nat King Cole)

Podczas tradycyjnego wesela bardzo dobrze sprawdza się układ:

4 x 45 min. występ Gentle Jazz Trio i kolejne 6 x 45 min. gra DJ - dzięki temu zagwarantowane są delikatniejsze dźwięki podczas obiadu i rozkręcaniu imprezy oraz typowo taneczna muzyka podczas reszty wieczoru. Repertuar DJ'a do uzgodnienia.

Wokalistka obdarzona jest piękną, soulową barwą głosu, jest laureatką konkursu Programu 1 Telewizji Polskiej "Droga Do Gwiazd".

Referencje:

"Pragniemy podziękować zespołowi Gentle Jazz Trio za stworzenie pięknej oprawy muzycznej na uroczystości weselnej naszych dzieci. Państwa muzyka i czarujący, urzekający głos Wokalistki sprawiły, że wesele to pozostanie na długo w pamięci naszych gości i naszej. Słowa uznania także dla DJ Dany, który świetnie wkomponował się w nastrój naszego wesela i sprawił, że goście zeszli z parkietu dopiero wraz z końcem wesela. Możemy ocenić, że był to bardzo profesjonalny kontrakt za pośrednictwem maila, wywiązanie się ze wszystkich puntów umowy i wykonanie wybranego repertuaru w 100 %. Gorąco polecamy wszystkim, którzy szukają oryginalnej muzyki dla oprawy swoich uroczystości i chcą spać spokojnie,. O tą część imprezy nie muszą się martwić. Małgorzata i Krzysztof Dzięgielewscy ".

"Zespół Gentle Jazz Trio we wspaniałym stylu uświetnił nasze przyjęcie. Perfekcyjne brzmienie, najwyższa jakość, magiczny głos Pani Ewy i profesjonalizm zespołu w każdym calu zapewniły niepowtarzalną atmosferę, stanowiąc prawdziwą muzyczną ucztę. Z całym przekonaniem możemy polecić ich piękne aranżacje w jazzowym klimacie wielu znanych i lubianych przez wszystkie pokolenia utworów muzycznych. A jakby i tego było mało, Gentle Jazz Trio to niezmiernie sympatyczna i miła ekipa. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy zespołowi za doskonały występ. Gorąco polecamy GJT wszystkim, którym poszukują naprawdę dobrych muzyków. Natalia i Piotr Szwed."

Zasięg: jeździmy w promieniu 350 km od Poznania.

Opcje: dodakowo perkusja i gitara basowa w zespole. Występ duetu gitara+sax podczas ślubu cywilnego. Napisz z pytaniem o szczegóły.

Szukasz muzyki instrumentalnej na początek wesela (jazz & covers)? Sprawdź Cadillac '58 (sax, gitara, kontrabas) - www.cadillac58.info

Cennik

Występ Gentle Jazz Trio (4x45 min.) + występ Dj'a (6x 45 min.) - 6000,00 zł + nocleg dla 4 osób (4xjedynka) + koszt transportu*

Sam zespół Gentle Jazz Trio (do 4 x 45 min.): 4500 zł + nocleg dla 3 osób (3xjedynka) + koszt transportu*

 

Opcje:

- dodatkowo perksuja i gotara basowa w zespole (+2000,00 zł) + nocleg dla 2 osób (2xjedynka) + koszt transportu.

- występ duetu gitara jazzowa & saksofon tenorowy podczas ślubu cywilnego (3 utwory): + 1000,00 zł.

 

* Koszt transportu to 1zł/1km - licząc km w obie strony, wyjazd z Poznania.

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
601-... 601-887-298
Adres
Adres
62-003  Biedrusko
ul. Piaskowa  9  
woj. wielkopolskie
Social media
Social Media
  62-003 Biedrusko, Chludowska , wielkopolskie
Dodatkowe informacje o regionach działania

Jeździmy do 350 km za Poznań. Koszt transportu to 0,8zł x ilość kilometrów w obie strony.

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Inne ogłoszenia tego usługodawcy
Zdjęcie ogłoszenie weselne
Cadillac '58 Jazz Trio - zespół na początek szykownego wesela (swing, bossa, pop)
OPRAWA MUZYCZNA
3500 zł
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
102
Całkowita liczba wyświetleń
od 27-02-2018
3789