SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Gentle Jazz Trio & Dj Dany to elegancka oprawa muzyczna wesela - strzał w dziesiątkę dla ludzi szukających pięknego brzmienia saksofonu i gitary, popularnych hitów z odrobiną jazzu, soulu, bossa novy. Tworzymy wyjątkową atmosferę na weselu, bez biesiady. Elegancka, smooth jazzowa muzyka na początku.

Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność przelewemPłatność przelewem
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie
Gitara elektrycznaGitara elektryczna
Muzyk do kościołaMuzyk do kościoła
Oświetlenie LEDOświetlenie LED
SaksofonSaksofon
W przerwach muzyka w tleW przerwach muzyka w tle
WokalistkaWokalistka

Gramy często na międzynarodowych weselach, na weselach dla VIP'ów, wszędzie, gdzie liczy się dobry gust i romantyczna atmosfera.

Na eleganckie wesele / przyjęcie weselne polecam Gentle Jazz Trio - świetny zespół z muzyką: pop, swing, soul, bossa nova. Nienachalna muzyka, znane melodie i wspaniała atmosfera.

Gentle Jazz Trio występuje 4h (do 4 setów x 45 min + 15 minutowe przerwy) w połączeniu z profesjonalnym DJ'em (który gra kolejne 6 h). Trio grywa z powodzeniem na uroczystych urodzinach i na innych eleganckich imprezach, gdzie oczekuje się muzyki na wysokim poziomie, przy której można i porozmawiać i potańczyć.

Po występie zespołu wchodzi nasz zaprzyjaźniony DJ Dany (Hity lat '70, '80, '90, współczesna muzyka taneczna).

Repertuar Gentle Jazz Trio stanowią perełki muzyki soul, pop, smooth jazz (Aretha Franklin, George Benson, Macy Gray, Stevie Wonder) oraz standardy jazzowe wykonywane niegdyś przez takich artystów jak Ella Fitzgerald, Louis Armstrong, Nat King Cole)

Podczas tradycyjnego wesela bardzo dobrze sprawdza się układ:

4 x 45 min. występ Gentle Jazz Trio i kolejne 6 x 45 min. gra DJ - dzięki temu zagwarantowane są delikatniejsze dźwięki podczas obiadu i rozkręcaniu imprezy oraz typowo taneczna muzyka podczas reszty wieczoru. Repertuar DJ'a do uzgodnienia.

Wokalistka obdarzona jest piękną, soulową barwą głosu, jest laureatką konkursu Programu 1 Telewizji Polskiej "Droga Do Gwiazd".

Referencje:

"Pragniemy podziękować zespołowi Gentle Jazz Trio za stworzenie pięknej oprawy muzycznej na uroczystości weselnej naszych dzieci. Państwa muzyka i czarujący, urzekający głos Wokalistki sprawiły, że wesele to pozostanie na długo w pamięci naszych gości i naszej. Słowa uznania także dla DJ Dany, który świetnie wkomponował się w nastrój naszego wesela i sprawił, że goście zeszli z parkietu dopiero wraz z końcem wesela. Możemy ocenić, że był to bardzo profesjonalny kontrakt za pośrednictwem maila, wywiązanie się ze wszystkich puntów umowy i wykonanie wybranego repertuaru w 100 %. Gorąco polecamy wszystkim, którzy szukają oryginalnej muzyki dla oprawy swoich uroczystości i chcą spać spokojnie,. O tą część imprezy nie muszą się martwić. Małgorzata i Krzysztof Dzięgielewscy ".

"Zespół Gentle Jazz Trio we wspaniałym stylu uświetnił nasze przyjęcie. Perfekcyjne brzmienie, najwyższa jakość, magiczny głos Pani Ewy i profesjonalizm zespołu w każdym calu zapewniły niepowtarzalną atmosferę, stanowiąc prawdziwą muzyczną ucztę. Z całym przekonaniem możemy polecić ich piękne aranżacje w jazzowym klimacie wielu znanych i lubianych przez wszystkie pokolenia utworów muzycznych. A jakby i tego było mało, Gentle Jazz Trio to niezmiernie sympatyczna i miła ekipa. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy zespołowi za doskonały występ. Gorąco polecamy GJT wszystkim, którym poszukują naprawdę dobrych muzyków. Natalia i Piotr Szwed."

Zasięg: jeździmy w promieniu 350 km od Poznania.

Opcje: dodakowo perkusja i gitara basowa w zespole. Występ duetu gitara+sax podczas ślubu cywilnego. Napisz z pytaniem o szczegóły.

Szukasz muzyki instrumentalnej na początek wesela (jazz & covers)? Sprawdź Cadillac '58 (sax, gitara, kontrabas) - www.cadillac58.info

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 5500 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
62-003 Biedrusko
ul. Piaskowa 9 
woj. wielkopolskie
Telefon
601-... 601887298
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Występ Gentle Jazz Trio (4x45 min.) + występ Dj'a (6x 45 min.) - 5500,00 zł + nocleg dla 4 osób (4xjedynka) + koszt transportu.

Sam zespół Gentle Jazz Trio (do 4 x 45 min.): 4000 zł + nocleg dla 3 osób (3xjedynka) + koszt transportu.

Opcje:

- dodatkowo perksuja i gotara basowa w zespole (+2000,00 zł) + nocleg dla 2 osób (2xjedynka) + koszt transportu.

- występ duetu gitara jazzowa & saksofon tenorowy podczas ślubu cywilnego (3 utwory): + 1000,00 zł.

  ZASIĘG

Jeździmy do 350 km za Poznań. Koszt transportu to 0,8zł x ilość kilometrów w obie strony.

  LOKALIZACJA

Adres: 62-003 Biedrusko, Chludowska , wielkopolskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2018-01-24
5600 zł cena od

Zespół Factors

małopolskie, Tarnów

brak
Ogłoszenie
2017-05-16
6000 zł cena od

Zespół na wesele PompaBand

śląskie, Racibórz

brak
Ogłoszenie
2017-07-17
1500 zł cena od

Vento. Zespół muzyczny na wesele.

śląskie, Łaziska Górne

brak