SALE WESELNE
branża
25-03-2021
data dodania
Opis ogłoszenia
GDY CELEM JEST MIŁOŚĆ!
Apartament dla nowożeńców Apartament dla nowożeńców
Indywidualne menu Indywidualne menu
Kącik zabaw dla dzieci Kącik zabaw dla dzieci
Klimatyzacja Klimatyzacja
Parking Parking
Pokoje gościnne Pokoje gościnne
Taras Taras

Hotel Meta **** Resort & SPA Szczyrk to niezwykłe miejsce w Beskidzie Śląskim, doskonałe do zorganizowania wymarzonego wesela w górach, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich zaproszonych gości.

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do klientów - to właśnie wyróżnia Hotel Meta **** Resort & SPA. Wesele to dzień wyjątkowy i niezwykle podniosły dla Pary Młodej, dlatego oddając w nasze ręce jego organizację możecie mieć pewność, że zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy detal, tworząc dla Was niesamowitą przestrzeń do świętowania.

Do dyspozycji oddajemy 5 sal weselnych, w tym nowoczesną klimatyzowaną salę bankietową z profesjonalnym oświetleniem, sceną i przestronnym parkietem oraz pięknym widokiem na górską kolejkę na Skrzyczne, pozwalającą na organizację przyjęcia na 300 osób. Ponadto klienci mogą także skorzystać z Sali Tarasowej, mogącej pomieścić 140 osób, Sali Lustrzanej na 60 gości oraz View Baru idealnego na 60-80 gości. Na terenie hotelu możemy zaplanować dla Was również romantyczny ślub w plenerze.

Menu weselne skomponowane zostało w czterech różnych wariantach, po to, aby sprostać smakom i preferencjom kulinarnym Par Młodych. Oczywiście na indywidualne życzenie naszych klientów każdą z opcji można dowolnie modyfikować. Przygotowywane dania i potrawy z pewnością zadowolą gusta wszystkich gości, nawet tych najbardziej wymagających.

Hotel Meta **** Resort & SPA oferuje także niezwykle luksusowe zaplecze hotelowe. W komfortowych pokojach oraz apartamentach jesteśmy w stanie zagwarantować nocleg dla 250 gości. Każda Para Młoda, decydująca się na przygotowanie swojej uroczystości w naszym obiekcie otrzymuje od nas apartament na noc poślubną w prezencie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Cennik
Poniżej, znajdują się przykładowe cenniki wraz z opisem, przygotowane przez usługodawcę
Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
795-... 795-531-677
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
43-370  Szczyrk
ul. Skośna  4  
woj. śląskie
Social media
Social Media
Regiony działania
  
  
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
46
Całkowita liczba wyświetleń
od 25-03-2021
46