SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Twoje miejsce na Ślub oraz Wesele

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność kartąPłatność kartą
Płatność przelewemPłatność przelewem
Poprawki gratisPoprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie
Sprzedaż w salonieSprzedaż w salonie
Apartament dla nowożeńcówApartament dla nowożeńców
BarmanBarman
GrillGrill
Indywidualne menuIndywidualne menu
Kącik zabaw dla dzieciKącik zabaw dla dzieci
KlimatyzacjaKlimatyzacja
OgródOgród
ParkingParking
Pokoje gościnnePokoje gościnne
TarasTaras

Hotel Rezydencja Solei

Hotel Rezydencja Solei położony jest w pobliżu jeziora Strzeszyńskiego. Otoczony zielenią, daje nie tylko upragniony spokój, lecz również idealne warunki do organizacji wymarzonego przyjęcia weselnego. W obiekcie znajdują się dwie sale bankietowe - jedna z widokiem na ogród, strzelnicę golfową i las, a druga z bezpośrednim wyjściem do bajecznego ogrodu. Na mniejsze przyjęcia do Państwa dyspozycji pozostaje również sala restauracyjna oraz kawiarniana. Organizujemy tradycyjne wesela, kameralne przyjęcia, uroczystości ślubu cywilnego na łonie natury, ogrodowe pikniki weselne, a także wesela inspirowane.

 

W Hotelu Rezydencja Solei jesteście Państwo traktowani indywidualnie, a oferta jest spersonalizowana i w każdym elemencie dopasowana do Państwa potrzeb, życzeń i możliwości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru uroczystości weselnych. Dla nas to przedsięwzięcie nie jest zwykłą usługą biznesową. Pragniemy, aby przede wszystkim było niezapomnianym przeżyciem dla jego uczestników. Z niezwykłą starannością i precyzją pomożemy wybrać odpowiednie menu, muzykę, wystrój, oraz dopracować wszelkie istotne szczegóły. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez cały okres przygotowań, pełni zapału i kreatywności, gotowi spełniać wszystkie marzenia.

 

Trzy pomysłowe propozycje ślubnego menu

Przygotowaliśmy dla Państwa trzy rodzaje menu:
+ BASIC menu 170 zł/os
+ CLASSIC menu 230 zł/os
+ PRESTIGE menu 290 zł/os

 

W Rezydencji Solei mają Państwo możliwość wynajmu białych oraz czarnych pokrowców na krzesła. Dla Państwa gości weselnych przygotowujemy drobne upominki. Przy uroczystości powyżej 50 osób oferujemy apartament dla nowożeńców gratis. W hotelu prócz apartamentu znajduje się 16 pokoi dwuosobowych z możliwością dostawki oraz 6 pokoi jednoosobowych. Dysponujemy bezpłatnym monitorowanym parkingiem.

 

Namiot Weselny

Do Państwa dyzpozycji przygotowaliśmy klimatyzowaną oraz ogrzewaną salę namiotową w której organizujemy przyjęcia weselne nawet dla 150 osób z zachowaniem parkietu do tańca. Namiot usytuowany jest w malowniczej okolicy na skraju lasu. W tym pięknym otoczeniu odbywają się również powitania pary młodej. To wymarzone miejsce jest doskonałą alternatywą połączenia wesela razem z ceremonią ślubu cywilnego na łonie natury. Wesele w plenerze to pomysł, by nadać wydarzeniu unikalności, która sprawi, że pozostanie ono na dłużej w pamięci nie tylko nowożeńcom, ale także każdemu z zaproszonych gości weselnych. A o to przecież chodzi, by ten najpiękniejszy dzień przeżyć w sposób jak najbardziej wyjątkowy. Dzięki profesjonalistom w naszym zespole, wesela plenerowe mają Państwo w Rezydencji Solei na wyciągnięcie ręki.

 

Golf dla Młodej Pary

Dzięki temu, że posiadamy w swoim obiekcie strzelicę golfową, tak zwany driving range, proponujemy romantyczną lekcję golfa z profesjonalnym trenerem i butelką Prosecco dla Pary Młodej jak i możłiwość zorganizowania weselnej sesji zdjęciowej.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 170 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
60-461 Poznań
ul. Wałecka  2 
woj. wielkopolskie
Telefon
576-... 576110176
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Przygotowaliśmy dla Państwa trzy rodzaje menu:
+ BASIC menu 170 zł/os
+ CLASSIC menu 230 zł/os
+ PRESTIGE menu 290 zł/os

  LOKALIZACJA

Adres: 60-461 Poznań, Wałecka 2, wielkopolskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.