SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Hotel*** i Restauracja Srebrna Góra

Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność kartąPłatność kartą
Płatność przelewemPłatność przelewem
Poprawki gratisPoprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie
Sprzedaż w salonieSprzedaż w salonie
Apartament dla nowożeńcówApartament dla nowożeńców
BarmanBarman
GrillGrill
Indywidualne menuIndywidualne menu
Kącik zabaw dla dzieciKącik zabaw dla dzieci
KlimatyzacjaKlimatyzacja
OgródOgród
ParkingParking
Pokoje gościnnePokoje gościnne
TarasTaras
Własne wypiekiWłasne wypieki

Hotel Srebrna Góra*** to wyjątkowy obiekt w województwie dolnośląskim, zlokalizowany w malowniczej, środkowej części Sudetów, zaledwie 80 kilometrów od Wrocławia. Miejsce idealne na organizację niezapomnianego przyjęcia, weekend we dwoje, a także zaplanowanie spotkań biznesowych czy imprez integracyjnych.

Zachwycające otoczenie przyrody, piękne wnętrza, profesjonalna obsługa oraz wyśmienita kuchnia to tylko kilka z zalet, jakimi poszczycić się może Hotel Srebrna Góra. Wesele na 140 osób, a może bardziej kameralna uroczystość? Z przyjemnością zorganizujemy dla nas niezapomniane przyjęcie, które jeszcze na długo po zakończeniu zabawy pozostanie w Waszej pamięci cudownym wspomnieniem.

Dlaczego warto wybrać właśnie Hotel Srebrna Góra?

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w planowaniu przyjęć weselnych. I krótko mówiąc wesela to nasza pasja! Do każdej Pary Młodej podchodzimy indywidualne, starając się spełnić wszystkie jej pomysły i oczekiwania, zwracając przy tym uwagę nawet na najdrobniejsze detale. Ponadto pełna energii, uśmiechnięta i przede wszystkim profesjonalna obsługa przez cały czas pozostaje do dyspozycji, służąc wsparciem i pomocą, tak abyście w tym szczególnym dla Was dniu nie musieli się o nic martwić.

ESTETYKA I WYŚMIENITA KUCHNIA

Elegancko zaaranżowane wnętrza sal z pięknymi dekoracjami, a także troska o każdy szczegół świadczą o wysokiej jakości oferowanych przez nasz hotel usług. Estetykę dostrzec możecie również w tworzonych i serwowanych przez doświadczonych Szefów Kuchni daniach i potrawach. Menu weselne przygotowywane z największą pasją i zaangażowaniem z pewnością skradnie serca zaproszonych gości. Specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej i regionalnej, które dzięki kreatywności naszych kucharzy nabierają nowego i niepowtarzalnego smaku oraz charakteru.

KOMFORTOWY HOTEL

Hotel Srebrna Góra dysponuje również funkcjonalnymi i nowocześnie urządzonymi pokojami i apartamentami, w których może zagwarantować 70 miejsc noclegowych. Każdy z nich wyposażony został w łazienkę oraz szereg innych udogodnień takich jak TV, bezprzewodowy Internet, suszarkę itd.

Zapraszamy do kontaktu i celebrowania wyjątkowych chwil w Hotelu Srebrna Góra!

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 200 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
57-215 Srebrna Góra
ul. Krótka  1 
woj. dolnośląskie
Telefon
663-... 663156888
Strona internetowa
http://www.hotelsrebrnagora.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Oferta wysyłana na życzenie

  ZASIĘG

Hotel Srebrna Góra to wyjątkowy obiekt w województwie dolnośląskim, zlokalizowany w malowniczej, środkowej części Sudetów, zaledwie 80 kilometrów od Wrocławia. Miejsce idealne na organizację niezapomnianego przyjęcia, weekend we dwoje, a także zaplanowanie spotkań biznesowych czy imprez integracyjnych.

  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.