FOTOGRAFIA
branża
10-04-2018
data dodania
Opis ogłoszenia
Zdjęcia ślubne, które potrafią wyrazić więcej niż słowa i są wspaniałą opowieścią o miłości. Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów...
Dojazd gratis Dojazd gratis
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Album tradycyjny Album tradycyjny
Fotoksiążka Fotoksiążka
Galeria w internecie Galeria w internecie
Lustrzanka Lustrzanka
Obraz na płótnie Obraz na płótnie
Sesja narzeczeńska Sesja narzeczeńska
Sesja plenerowa Sesja plenerowa
Zdjęcia na płycie DVD Zdjęcia na płycie DVD
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie

Chwytam emocje, wzruszenia, przelotne gesty, uśmiechy, łzy szczęścia i radości. Cudowne chwile, które zostaną z Wami na zawsze dzięki profesjonalnym fotografiom ślubnym, jakie dla Was wykonam. Tworzę reportażowo - artystyczne zdjęcia ślubne, z autorską obróbką i retuszem zachwycające autentycznością, kreatywnością, magicznymi kadrami i wspaniałą paletą emocji, jakie utrwalam na fotografii. Towarzyszę Wam począwszy od reportażu z przygotowań do ślubu, po przyjęcie weselne, aż po sesję plenerową i studyjną, wykonując wyjątkowe fotografie ślubne, które będziecie oglądać ze łzami wzruszenia.

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu w fotografii ślubnej, wiedzy, unikalnemu spojrzeniu i wysokiej jakości profesjonalnemu sprzętowi na jakim pracuję możecie być pewni, że wybierając mnie jako fotografa ślubnego otrzymacie niezwykłe, doskonałej jakości zdjęcia ślubne, tak jak oczekujecie. A wszystko w szybkim terminie realizacji, bo wiem, że tak samo jak ja nie możecie doczekać się efektów.

Ale najważniejsze są moje zdjęcia. Niech mówią same za siebie. Te niezapomniane emocje, wyjątkowe chwile i niezwykłe uczucia. Fotografia jaką proponujemy to reportaże dla wymagających Klientów, którzy cenią sobie dobrą fotografię, dla których zdjęcia są wyjątkową pamiątką.

Jestem fotografem województwa pomorskiego, jednak wykonuję zlecenia w innych odległych miejscowościach. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć oraz zapoznania się z moją ofertą.

Jeśli zdecydujecie się na mnie opowiem Waszą wyjątkową historię. Stworzę dla Was profesjonalne zdjęcia ślubne, które będą spełnieniem marzeń o najpiękniejszej i najbardziej wzruszającej pamiątce z Dnia Ślubu.

Cennik

Cena promocyjna obejmuje pakiet platynowy wraz zsesją plenerową.

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
662-... 662-035-310
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
77-200  Miastko    
woj. pomorskie
  77-200 Miastko, brak , pomorskie
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
61
Całkowita liczba wyświetleń
od 10-04-2018
4105