ATRAKCJE WESELNE
branża
10-06-2024
data dodania
Opis ogłoszenia
Chcesz zaskoczyć swoich gości? Mamy dla Ciebie propozycję, która na pewno zostanie zapamiętana na długo!

Chcesz zaskoczyć swoich gości?

Mamy dla Ciebie propozycję, która na pewno zostanie zapamiętana na długo!

Kwiaty zwiędną, alkohol może zaszkodzić, a od czekoladek przybędzie Ci parę kilogramów. Co powiesz na to, by zamiast tego zrobić wspólnie coś dobrego? Nie tylko sprawisz, że goście poczują się lepiej, ale każdy z nich otrzyma od nas upominek na pamiątkę!

Niezależnie od okazji – czy to urodziny, imieniny, rocznica, ślub, a nawet zwykły grill – coraz więcej osób rezygnuje z tradycyjnych prezentów na rzecz wspierania szczytnych celów. Zamiast kwiatów, które szybko zwiędną, możesz zachęcić swoich gości do wsparcia osób, które naprawdę tego potrzebują.

Podopieczni Fundacji Złotowianka – osoby z niepełnosprawnościami – potrzebują stałego wsparcia na rehabilitację i leczenie. Koszt jednej wizyty u terapeuty to dziś minimum 150 zł, a takich wizyt potrzeba wiele, codziennie, bez przerwy, by osiągnąć pozytywne efekty.

Wyjątkowy dzień, jakim jest Twój ślub, rocznica czy urodziny, może być jeszcze bardziej wyjątkowy, jeśli podzielisz się swoim szczęściem z innymi. Wesprzyj Fundację Złotowianka i razem sprawmy, że ten dzień stanie się szczególny nie tylko dla Ciebie i Twoich gości, ale także dla tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy.

Napisz do nas, a my prześlemy Ci wszystkie materiały potrzebne do przeprowadzenia zbiórki. Dodatkowo, przygotujemy upominki dla Twoich gości, aby każdy z nich miał pamiątkę z tego wyjątkowego wydarzenia.

Skontaktuj się z nami! Czekamy na Twój sygnał!

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
535-... 535-785-595
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
77-400  Złotów
ul. Nieznanego Żołnierza  9  /1
woj. wielkopolskie
Regiony działania
  
  
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
46
Całkowita liczba wyświetleń
od 10-06-2024
46