FOTOGRAFIA
branża
21-01-2021
data dodania
Opis ogłoszenia
Spokój, dobre samopoczucie, doświadczenie, zaufanie. To jest jedna z rzeczy oprócz oczywiście zdjęć, które ogromnie doceniają moje Pary.

Wasz kontakt ze mną i budowanie relacji zaczyna się od pierwszej wiadomości jaką wysyłacie i pamiętajcie, że działa reguła wzajemności. Jeśli widać zaangażowanie z Waszej strony w opisanie tego dnia i przekazanie jak największej ilości informacji to zarażacie też entuzjazmem.

Moje Pary bardzo często ''wkręcają'' mnie w swoje przygotowania, co bardzo lubię. Pytają o radę, o polecenia. Mają świadomość jakie warunki powinny zostać stworzone, nie tylko techniczne ale i te psychiczne, żebyśmy mogli wspólnie osiągnąć najlepszy efekt.

Bez Waszego zaangażowania nie powstaną zdjęcia, które zachwycają Was podczas oglądania portfolio. Wszystko opiera się na współpracy i rozmowach. Indywidualnym podejściu do każdego. Wszystkim nam zależy na cudownych zdjęciach bo to jedyna pamiątka jaka zostanie Wam po tym dniu i którą będziecie oglądać po wielu latach wspólnego życia. 

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
516-... 516-823-476
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
07-410  Ostrołęka    
woj. mazowieckie
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
38
Całkowita liczba wyświetleń
od 21-01-2021
156