SALE WESELNE
branża
01-06-2017
data dodania
Opis ogłoszenia
Pragniecie zorganizować wesele w wyjątkowej, klimatycznej i nowoczesnej przestrzeni? Ważna jest dla Was jakość, wygląd, a przede wszystkim smak serwowanych dań? Wybierzcie PRZERWĘ!

PRZERWA powstała we wnętrzach dawnej fabryki Adolfa Daube. Niebanalny wystrój i dania przygotowywane według autorskich receptur sprawiają, że ten łódzki lokal jest doskonałym miejscem na zorganizowanie wesela. Sala restauracyjna pomieści nawet 160 gości. Wnętrza starej fabryki wpływają na atmosferę, która jest tutaj niepowtarzalna. Każde wesele jest dla Nas okazją do zaprezentowania doświadczenia oraz indywidualnego podejścia do Gości. Jeżeli ważna jest dla Was tradycja w nowoczesnym wydaniu, to Przerwa jest miejscem dla Was.

Zespół PRZERWY to grupa profesjonalnych i zaangażowanych kucharzy, kelnerów i barmanów. Do każdego organizowanego przez nas wydarzenia przydzielamy dedykowanego koordynatora, który ustali z Wami szczegóły uroczystości i spełni wasze weselne marzenia. Będzie Wam towarzyszył także w dniu wydarzenia i pozostanie do jego zakończenia. Stanowimy zgrany team, który jest w stanie sprostać każdym oczekiwaniom naszych Klientów. Pomożemy oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Nasze menu weselne to tradycyjne dania w nowoczesnej formie. Przykładamy dużą wagę do jakości produktów i wydobywamy z nich, to co najlepsze.

Współpracujemy na co dzień z firmami eventowymi i wedding plannerami. Naszymi partnerami są firmy dostarczające konstrukcje sceniczne oraz profesjonalni dostawcy usług nagłośnienia i oświetlenia.

 

Profesjonalne i wyjątkowe podejście, nie oznacza, że budżet Państwa imprez musi być wygórowany. W zależności od potrzeb i możliwości jesteśmy gotowi skomponować ofertę spełniające niemalże każde oczekiwania.

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
422-... 422-123-330
Adres
Adres
90-001  Łódź
ul. Wólczańska  128  /134
woj. łódzkie
Social media
Social Media
  90-001 Łódź, Wólczańska 128, łódzkie
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
53
Całkowita liczba wyświetleń
od 01-06-2017
2597