SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Pragniecie zorganizować wesele w wyjątkowej, klimatycznej i nowoczesnej przestrzeni? Ważna jest dla Was jakość, wygląd, a przede wszystkim smak serwowanych dań? Wybierzcie PRZERWĘ!

PRZERWA powstała we wnętrzach dawnej fabryki Adolfa Daube. Niebanalny wystrój i dania przygotowywane według autorskich receptur sprawiają, że ten łódzki lokal jest doskonałym miejscem na zorganizowanie wesela. Sala restauracyjna pomieści nawet 160 gości. Wnętrza starej fabryki wpływają na atmosferę, która jest tutaj niepowtarzalna. Każde wesele jest dla Nas okazją do zaprezentowania doświadczenia oraz indywidualnego podejścia do Gości. Jeżeli ważna jest dla Was tradycja w nowoczesnym wydaniu, to Przerwa jest miejscem dla Was.

Zespół PRZERWY to grupa profesjonalnych i zaangażowanych kucharzy, kelnerów i barmanów. Do każdego organizowanego przez nas wydarzenia przydzielamy dedykowanego koordynatora, który ustali z Wami szczegóły uroczystości i spełni wasze weselne marzenia. Będzie Wam towarzyszył także w dniu wydarzenia i pozostanie do jego zakończenia. Stanowimy zgrany team, który jest w stanie sprostać każdym oczekiwaniom naszych Klientów. Pomożemy oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Nasze menu weselne to tradycyjne dania w nowoczesnej formie. Przykładamy dużą wagę do jakości produktów i wydobywamy z nich, to co najlepsze.

Współpracujemy na co dzień z firmami eventowymi i wedding plannerami. Naszymi partnerami są firmy dostarczające konstrukcje sceniczne oraz profesjonalni dostawcy usług nagłośnienia i oświetlenia.

 

Profesjonalne i wyjątkowe podejście, nie oznacza, że budżet Państwa imprez musi być wygórowany. W zależności od potrzeb i możliwości jesteśmy gotowi skomponować ofertę spełniające niemalże każde oczekiwania.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od - zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
90-001 Łódź
ul. Wólczańska 128 /134
woj. łódzkie
Telefon
422-... 422123330
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  LOKALIZACJA

Adres: 90-001 Łódź, Wólczańska 128, łódzkie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.