INNE
branża
04-03-2021
data dodania
Opis ogłoszenia
Bezpłatny internetowy kurs przedmałżeński

Fundacja rodzinna już od 2014 roku prowadzi bezpłatny internetowy kurs przedmałżeński, który jest przygotowaniem bezpośrednim do zawarcia sakramentu małżeństwa.

Nauki przedmałżeńskie w formie on line mogą okazać się dużym ułatwieniem ze względu na obecną sytuację w kraju (COVID 19). Będą również pomocne dla osób, które nie mają możliwości odbycia kursu w formie tradycyjnej ze względu na pracę lub inne okoliczności. Nasz kurs polecany jest również przez niektóre parafie w Polsce i za granicą. Decyzja o akceptacji zaświadczenia z kursu internetowego zawsze należy do indywidualnej decyzji księdza Proboszcza. 

Kurs został stworzony przez księży i doradców życia rodzinnego posiadających misję kanoniczną. Koordynacją kursu zajmuje się Fundacja Rodzinna. Materiał podzielony jest na 13 katechez, a każda z nich zakończona jest egzaminem. 

Wszyscy uczestnicy kursu otrzymują zaświadczenie potwierdzające zapoznanie się z tematami omawianymi podczas katechez przedmałżeńskich i spotkań w poradni życia rodzinnego. 

 

Adres strony: www.nauki.pl

 

Dane kontaktowe:

tel. 662-364-711
e-mail: [email protected]

Cennik

Kurs jest całkowicie bezpłatny. 

Pytania i odpowiedzi

Ile trwa kurs?

Kurs składa się z 13 katechez, a na każdą z nich należy poświęcić 30 minut. Kurs można rozpocząć i realizować w dowolnym momencie.

Ile kosztuje kurs?

Kurs jest całkowicie bezpłatny. Platforma utrzymywana jest z darowizn wpłacanych przez kursantów na rzecz Fundacji Rodzinnej.

Czy po ukończeniu kursu otrzymamy zaświadczenie?

Tak, zaświadczenie generowane jest automatycznie w formacie PDF. Po ukończeniu wszystkich katechez u góry ekranu pojawi się niebieski przycisk “Pobierz zaświadczenie”. Po ukończeniu kursu należy skontaktować się z nami mailowo lub za pośrednictwem Massengera z prośbą o przesłanie oryginału zaświadczenia. Zaświadczenie wydawane jest bezterminowo.

Czy zaświadczenie jest honorowane przez księży?

Każdy uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie, na którym widnieje informacja o czasie spędzonym w danej jednostce oraz wyniki testów. Program kursu oraz wszystkie treści zostały przygotowane przez księży i doradców życia rodzinnego posiadających misję kanoniczną – program kursu dostępny jest na stronie https://nauki.pl/program-kursu/. Decyzja o akceptacji zaświadczenia należy jednak do indywidualnej decyzji księdza. Warto więc przed rozpoczęciem kursu skonsultować z Proboszczem Parafii, w której zamierzają Państwo wziąć ślub czy zaakceptuje on zaświadczenie z kursu internetowego.
Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
575-... 575-425-883
Strona internetowa
Strona internetowa
Social media
Social Media
Dodatkowe informacje o regionach działania

KURS DOSTĘPNY ON-LINE W DOWOLNYM MIEJSCU I CZASIE

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
132
Całkowita liczba wyświetleń
od 04-03-2021
3783