FOTOGRAFIA
branża
24-01-2017
data dodania
Opis ogłoszenia
Fotograficzne i filmowe reportaże dla Par szukających wrażeń - mieszkamy w Poznaniu, lecz chętnie podróżujemy po całej Polsce. Lubimy pyzy.
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Poprawki gratis Poprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Fotoksiążka Fotoksiążka
Lustrzanka Lustrzanka
Sesja narzeczeńska Sesja narzeczeńska
Sesja plenerowa Sesja plenerowa
Zdjęcia na płycie DVD Zdjęcia na płycie DVD

W życiu większości ludzi przychodzi moment, gdy zaczynają się rozglądać za fotografem ślubnym.

 

Nie wdając się w dyskusję na temat plusów i minusów związków małżeńskich, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Par Młodych i oferujemy wynajęcie nie jednego, a dwóch fotografów. Dwa razy więcej czujnych oczu, dwa razy więcej aparatów i... dwa razy więcej zdjęć!

 

Reportaż ślubny realizowany przez dwóch fotografów oferuje dwie unikatowe perspektywy na to samo wydarzenie. Kluczowe momenty dnia są rejestrowane z dwóch miejsc, przy użyciu różnych technik i kątów widzenia, zaś efekt końcowy jest bardziej szczegółowy i pełniejszy, niż historia opowiedziana przez jednego fotografa. Praca w duecie daje nam również możliwość sprawniejszego realizowania niektórych pomysłów, a także zmniejsza prawdopodobieństwo, że jakieś momenty nie zostaną uwiecznione.

 

Choć "zdjęcie warte jest tysiąc słów", to chcielibyśmy w tym miejscu delikatnie przybliżyć na co zwracamy uwagę i jaki charakter ma nasza usługa. A najważniejsza jest dla nas naturalność. Nie reżyserujemy naszych reportaży, a jedynie obserwujemy to, co dzieje się przed naszymi oczami i uwieczniamy to w zgrabnej i niebanalnej formie fotograficznej. Cenimy sobie spontaniczną energię, szczere emocje i niewymuszone reakcje - zarówno w trakcie przygotowań, ceremonii i wesela, jak też podczas sesji przed- i poślubnej. Nie lubimy wymuszonego pozowania i "poprawiania rzeczywistości" - staramy się aby atmosfera współpracy z nami pozwalała Parom Młodym na swobodne przeżywanie tego dnia i skupienie przede wszystkim na sobie nawzajem. 

 

Zachęcamy do kontaktu - oferujemy atrakcyjne rabaty dla nietypowych wesel, oryginalnych pomysłów i nieszablonowych Par :)

Cennik

Ceny naszych pakietów fotograficznych zaczynają się od 2200 zł. W najbardziej podstawowym wariancie nasza usługa składa się z:

 

- 8 godzin pracy reportażowej

- min. 150 obrobionych zdjęć na płycie DVD

- 20-stronicowej fotoksiążki (format 30 x 30 cm)

- sesji plenerowej (60 minut)

 

Skład pakietów jest jednak w pełni negocjowalny - można je wzbogacać nawet o bardzo niestandardowe elementy. Efekt finalny jest zawsze skrojony idealnie na miarę.

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
694-... 694-304-313
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
61-495  Poznań
ul. Partyzancka  1  
woj. wielkopolskie
Social media
Social Media
  61-495 Poznań, Partyzancka 1, wielkopolskie
Dodatkowe informacje o regionach działania

 

Na co dzień żyjemy w Poznaniu, zaś reportaże realizujemy w całej Polsce i poza nią. Dojazd w promieniu 100km od stolicy Wielkopolski nie powoduje wzrostu ceny. W pozostałych przypadkach koszt dojazdu i ewentualnych noclegów jest ustalany indywidualnie.

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
54
Całkowita liczba wyświetleń
od 24-01-2017
2630