SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Fotograficzne i filmowe reportaże dla Par szukających wrażeń - mieszkamy w Poznaniu, lecz chętnie podróżujemy po całej Polsce. Lubimy pyzy.

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność przelewemPłatność przelewem
Poprawki gratisPoprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
FotoksiążkaFotoksiążka
LustrzankaLustrzanka
Sesja narzeczeńskaSesja narzeczeńska
Sesja plenerowaSesja plenerowa
Zdjęcia na płycie DVDZdjęcia na płycie DVD

W życiu większości ludzi przychodzi moment, gdy zaczynają się rozglądać za fotografem ślubnym.

 

Nie wdając się w dyskusję na temat plusów i minusów związków małżeńskich, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Par Młodych i oferujemy wynajęcie nie jednego, a dwóch fotografów. Dwa razy więcej czujnych oczu, dwa razy więcej aparatów i... dwa razy więcej zdjęć!

 

Reportaż ślubny realizowany przez dwóch fotografów oferuje dwie unikatowe perspektywy na to samo wydarzenie. Kluczowe momenty dnia są rejestrowane z dwóch miejsc, przy użyciu różnych technik i kątów widzenia, zaś efekt końcowy jest bardziej szczegółowy i pełniejszy, niż historia opowiedziana przez jednego fotografa. Praca w duecie daje nam również możliwość sprawniejszego realizowania niektórych pomysłów, a także zmniejsza prawdopodobieństwo, że jakieś momenty nie zostaną uwiecznione.

 

Choć "zdjęcie warte jest tysiąc słów", to chcielibyśmy w tym miejscu delikatnie przybliżyć na co zwracamy uwagę i jaki charakter ma nasza usługa. A najważniejsza jest dla nas naturalność. Nie reżyserujemy naszych reportaży, a jedynie obserwujemy to, co dzieje się przed naszymi oczami i uwieczniamy to w zgrabnej i niebanalnej formie fotograficznej. Cenimy sobie spontaniczną energię, szczere emocje i niewymuszone reakcje - zarówno w trakcie przygotowań, ceremonii i wesela, jak też podczas sesji przed- i poślubnej. Nie lubimy wymuszonego pozowania i "poprawiania rzeczywistości" - staramy się aby atmosfera współpracy z nami pozwalała Parom Młodym na swobodne przeżywanie tego dnia i skupienie przede wszystkim na sobie nawzajem. 

 

Zachęcamy do kontaktu - oferujemy atrakcyjne rabaty dla nietypowych wesel, oryginalnych pomysłów i nieszablonowych Par :)

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 2200 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
61-495 Poznań
ul. Partyzancka 1 
woj. wielkopolskie
Telefon
694-... 694304313
Strona internetowa
http://www.pikwadrat.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Ceny naszych pakietów fotograficznych zaczynają się od 2200 zł. W najbardziej podstawowym wariancie nasza usługa składa się z:

 

- 8 godzin pracy reportażowej

- min. 150 obrobionych zdjęć na płycie DVD

- 20-stronicowej fotoksiążki (format 30 x 30 cm)

- sesji plenerowej (60 minut)

 

Skład pakietów jest jednak w pełni negocjowalny - można je wzbogacać nawet o bardzo niestandardowe elementy. Efekt finalny jest zawsze skrojony idealnie na miarę.

  ZASIĘG

 

Na co dzień żyjemy w Poznaniu, zaś reportaże realizujemy w całej Polsce i poza nią. Dojazd w promieniu 100km od stolicy Wielkopolski nie powoduje wzrostu ceny. W pozostałych przypadkach koszt dojazdu i ewentualnych noclegów jest ustalany indywidualnie.

  LOKALIZACJA

Adres: 61-495 Poznań, Partyzancka 1, wielkopolskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2018-03-29
2850 zł cena od

MKFOTO Fotografia Ślubna Michał Krawiec

podkarpackie, Jarosław

brak
Ogłoszenie
2018-06-20
2700 zł cena od
Ogłoszenie
2017-11-19
2500 zł cena od

Hoga studio - ślub w kobiecym obiektywie

mazowieckie, Warszawa

brak