SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Wyjątkowe fotografie ślubne, które pozwolą zachować wspomnienia Waszego wspaniałego dnia na dłużej!

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność przelewemPłatność przelewem
Poprawki gratisPoprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Album tradycyjnyAlbum tradycyjny
FotoksiążkaFotoksiążka
Galeria w internecieGaleria w internecie
LustrzankaLustrzanka
Obraz na płótnieObraz na płótnie
Sesja narzeczeńskaSesja narzeczeńska
Sesja plenerowaSesja plenerowa
Zdjęcia na pendriveZdjęcia na pendrive

Fotografia to moja pasja, którą chcę się dzielić z innymi, stąd moja obecność tutaj. Fotografia ślubna to emocje, momenty, uczucia... najbardziej lubię być zawsze gdzieś z boku z aparatem i wychwytywać te wspaniałe kadry. Fotografuję od dziecka, na początku był Zenit, a wreszcie przyszedł czas na fotografię cyfrową. Ukończyłem kurs fotografii w Warszawskiej Szkole Fotografii, a poza tym brałem udział w wielu warsztatach z zakresu fotografii ślubnej, portretowej i studyjnej.
Fotografią ślubną zajmuję się od kilku lat. Do każdego ślubu podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam oczekiwania pary młodej, ale w każdym momencie oferuję swoje wsparcie i pomoc, tak aby na koniec otrzymać pełne uczuć i emocji kadry, które będą pamiątką na długie lata i do których będziecie wracać z przyjemnością i uśmiechem.

Jak pracuję?
Zawsze dostosowuję się do oczekiwań pary młodej. W tym dniu to Wy jesteście najważniejsi, Wasz komfort, poczucie swobody i tego, że możecie mi zaufać jest dla mnie najważniejsze. W trakcie przygotowań, ślubu i wesela jestem przede wszystkim uczestnikiem tych wydarzeń i nie ingeruję zbytnio w ich przebieg, staram się wyłowić wspaniałe momenty i uchwycić to co najistotniejsze w tym dniu. Oczywiście, zawsze w trakcie wesela jest czas na pozowane zdjęcia z rodziną czy przyjaciółmi.

Gdzie wykonuję zdjęcia plenerowe?
Wszędzie ;-) Wszystko zależy od Waszych upodobań, oczekiwań, wyobraźni... Najważniejszy dla mnie jest czas, nie lubię pośpiechu, który generuje niepotrzebny stres, dlatego w dniu pleneru ważne, żebyście mieli dużo swobody i nie musieli co chwilę patrzeć na zegarek ;-) Idealnie jest, aby sesję zrealizować jak najszybciej po dniu ślubu.

Jakim sprzętem fotografuję?
Aparatami Nikona z zestawem obiektywów od szerokich po tele, do tego lampy błyskowe i inne modyfikatory światła, ale preferuję światło zastane.

W jakiej formie przekazuję zdjęcia?
Zawsze, już przed ślubem oddaję w Wasze ręce dostęp do galerii internetowej, gdzie znajdą się wszystkie zdjęcia. Jest to też świetne narzędzie do wymiany informacji pomiędzy nami, wyboru zdjęć do albumu ślubnego, odbitek i tym podobnych. Poza tym zawsze w cenę wliczony jest elegancki pendrive, na którym dostajecie wszystkie zdjęcia w najwyższej możliwej jakości w formacie jpg.

Czy wykonuję fotoksiążki?
Tak. Wykonuję projekty fotoksiążek, w różnych formatach, opcjach, z różnymi dodatkami. Współpracuję w tym zakresie ze znakomitą firmą, której dbałość o szczegóły i jakość produktów nigdy mnie nie zawiodła. Każdy album projektuję indywidualnie, nie korzystam z "gotowców", szablonów i tym podobnych.

Jaka jest cena za zdjęcia ślubne?
Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dlatego nie zamieszczam z góry ustalonego cennika. Cena zależy od wielu czynników, zawsze jednak podaję ją jeszcze przed rozpoczęciem współpracy i gwarantuję jej niezmienność. Na początku muszę poznać wszystkie szczegóły ślubnego dnia, Wasze preferencje i oczekiwania, wszystko spisujemy w umowie i wtedy możecie nie mieć obaw, że padną takie słowa: "możemy pojechać na plener w to miejsce, ale to będzie 500zł ekstra" ;-)
Wyjątek stanowią sytuacje, gdy nie ustalamy miejsca sesji plenerowej od razu (czasem gdy do ślubu jest rok lub dłużej bywa to trudne), wtedy wyceniam to co mogę na dany moment.

Ile będziemy czekać na swoje zdjęcia?
Z praktyki do 30 dni od ostatniego elementu ślubnego reportażu (zazwyczaj jest to sesja plenerowa w wybranym dniu po ślubie). Tak samo w tym czasie staram się oddać album ślubny. Mogą zdarzyć się sytuacje, że czas oczekiwania będzie dłuższy, ale maksymalnie do 2 miesięcy. Jeśli plener ślubny jest w dużo odleglejszym terminie od dnia ślubu, zdjęcia ze ślubu i wesela zamieszczam w galerii internetowej, nie czekając na sesję plenerową. Jedynie czas oczekiwania na finalne produkty jest wtedy dłuższy i zależy w dużej mierze od Was:-)

Wasza satysfakcja z współpracy ze mną jest dla mnie bardzo ważna, dlatego zawsze staram się nawiązać dobre relacje z parą młodą ;-) Zrozumienie, szacunek, miła atmosfera - to gwarantuję od siebie. Reszta należy do Was! Zapraszam do kontaktu i zadawania pytań :-)

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 2000 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
97-300 Piotrków Trybunalski
ul. Wierzejska 21 /19
woj. łódzkie
Telefon
505-... 505960753
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Cena za usługę: 2500zł

Cena zawiera:

1. Wykonanie zdjęć w trakcie przygotowań (w domach młodych, ewentualnie kosmetyczka, fryzjer, według ustaleń i życzeń).
2. Wykonanie zdjęć w trakcie uroczystości ślubnej.
3. Wykonanie zdjęć w trakcie wesela (do godziny 0100-0200).
4. Plener ślubny w innym dniu.
5. Wszystkie zdjęcia poddane obróbce, w pełnej rozdzielczości na eleganckim pendrive w spersonalizowanym opakowaniu.
6. Dostęp do indywidualnej galerii on-line, gdzie będą zamieszczone wszystkie zdjęcia.
7. Jedno wybrane zdjęcie drukowane na płótnie tzw. fotoobraz (do wyboru kilka formatów).
8. Wykonanie projektu fotoksiążki (cena fotoksiążki zależy od formatu, dodatków, ilości zdjęć/stron i wynosi orientacyjnie od 200-500zł)
9. Dojazd do wszystkich miejsc uroczystości.

  ZASIĘG

Cała Polska!

  LOKALIZACJA

Adres: 97-300 Piotrków Trybunalski, Wierzejska 21, łódzkie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2017-09-29
2700 zł cena od
Ogłoszenie
2019-05-16
2350 zł cena od

Fotograf i kamerzysta

podlaskie, Suwałki

brak
Ogłoszenie
2017-08-21
1800 zł cena od