SUKNIE ŚLUBNE I DODATKI
branża
05-11-2020
data dodania
Opis ogłoszenia
Największy salon ślubny w Szczecinie!

Ponad 100 modeli sukien ślubnych z najnowszej kolekcji 2021!

Serdecznie zapraszamy do największego salonu ślubnego w Szczecinie! 

 

W asortymencie ponad 100 różnych modeli sukien ślubnych w korzystnych cenach na każdą kieszeń. Oferujemy suknie znanych i cenionych polskich marek, zgodnych z najnowszymi trendami w wysokiej jakości wykonania.

Na przestrzeni lat oferowałyśmy suknie przeróżnych producentów - od polskich po europejskich i tych zza oceanu. Wiele znanych, światowych marek szyje swoje suknie w Chinach, które dekadę temu królowały. Ich jakość i oryginalne koronki wyróżniały się na tle innych marek, były odważne i nowoczesne. W chwili obecnej skupiamy się jednak na polskich producentach, którzy w przeciwieństwie do zagranicznych marek szyjących w Azji bardzo się rozwinęli i stali się niesamowicie konkurencyjni na rynku ślubnym.

Nie dość, że Polacy bardzo nadążyli za międzynarodowymi trendami w modzie ślubnej, to robią to jeszcze lepiej niż światowi projektanci! Suknie są o wiele lżejsze wagowo (a to bardzo ważne zważając na długość polskich imprez weselnych) oraz o lepiej skonstruowanych krojach z myślą o polskiej sylwetce i upodobaniach.

Coś, czego zagraniczne firmy nie są w stanie zaoferować naszemu klientowi to szycie na miarę. Polskie firmy szyją typowo suknie pod zamówienie, uwzględniając nie tylko szczegółowe wymiary (co jest zalecane np. przy dysproporcjach sylwetki), ale także wszystkie życzenia Panny Młodej! Możecie więc łączyć góry z dołami, zmieniać koronki, typy dekoltów, treny, sposób zapięcia sukni i wiele innych detali, stwarzając swoją unikalną suknię ślubną! To niesamowita zaleta w porównaniu do hiszpańskich, włoskich czy amerykańskich marek, które szyją swoje suknie taśmowo wg określonego wzoru w chińskich czy wietnamskich fabrykach.

Ponadto polskie suknie są korzystniejsze cenowo, a więc mówiąc wprost - tańsze. Dzieje się tak za sprawą ominięcia wielu gałęzi dystrybucyjnych, braku wysokich kosztów transportu czy cła, tańsze jest utrzymanie mniejszej manufaktury niż ogromnej fabryki, dużą rolę odgrywają też wahania kursu walut.


No i na koniec - czas realizacji. Na suknię zagraniczną czas oczekiwania wynosi zazwyczaj od 6 do 10 miesięcy, gdzie Polacy mają szybszą moc pracowniczą i na suknię czeka się średnio 3-6 miesięcy.  Ponadto w przypadkach szczególnych (tj. ciąża czy drastyczna utrata wagi) jesteśmy jeszcze w stanie zmienić wymiary na aktualne, co niestety nie jest możliwe już po zgłoszeniu zamówienia do zagranicy. Na przestrzeni lat miałyśmy też kilka przypadków, że suknia potrzebna jest "na już", czyli dwa, trzy tygodnie. I nieraz właśnie polskie firmy wychodziły nam naprzeciw i bez kosztów dodatkowych realizowali zamówienia w ekspresowym tempie.

Podsumowując skupiamy się w tej chwili głównie na polskich producentach i wspieramy polską gospodarkę.

 

Do zobaczenia na przymiarkach!

 

Vivien Salon Mody Ślubnej
Ul. Ku Słońcu 25A
71-073 Szczecin

Tel. 91 48 48 302

www.suknieslubne.szczecin.pl

[email protected]

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek: 11.00 - 18.00

Sobota: 10.00 - 14.00

Dla komfortu przymiarki prosimy o umówienie się na konkretny termin.

 

Cennik

W naszym salonie posiadamy suknię na każdą kieszeń.

Nasze suknie są podzielone na trzy rodzaje:

  • nowa kolekcja w cenach od 3000 do 6500 zł, większość modeli po 3500 zł
  • kolekcja limitowana w cenach od 2000 do 4600 zł, większość po 3000 zł (są to pojedyncze nowe sztuki uszyte z materiałów i koronek o limitowanym nakładzie w różnych rozmiarach) - te suknie można także wypożyczyć
  • kolekcja wyprzedażowa w cenach od 500 do 2500 zł (są to modele z ubiegłorocznej kolekcji, które służyły za modele do mierzenia) - te suknie można także wypożyczyć

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
914-... 914-848-302
Adres
Adres
71-073  Szczecin
ul. Ul. Ku Słońcu  25A  
woj. zachodniopomorskie
Social media
Social Media
  71-073 Szczecin, Ku Słońcu 25, zachodniopomorskie
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
45
Całkowita liczba wyświetleń
od 05-11-2020
245