JUBILER
branża
13-02-2018
data dodania
Opis ogłoszenia
Sezam biżuterii jest liderem w ofercie obrączek ślubnych. Dwudziestoletnia tradycja firmy i nawiązane w tym czasie kontakty zaowocowały współpracą z najlepszymi polskimi i zagranicznymi producentami obrączek.
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Sprzedaż w internecie Sprzedaż w internecie
Sprzedaż w salonie Sprzedaż w salonie
Bransoletki Bransoletki
Grawerowanie Grawerowanie
Kolczyki Kolczyki
Korekta rozmiaru Korekta rozmiaru
Naszyjniki Naszyjniki
Obrączki Obrączki
Pierścionki zaręczynowe Pierścionki zaręczynowe
Zegarki Zegarki

Ponad 500 modeli, ponad pół tysiąca par ciekawych wzorów, które przez wiele dekad będą wzbogacać dłonie Pary Młodej. Obrączki ślubne (złote lub tytanowe) nie są tradycyjnym przykładem nowoczesnej biżuterii – są także symbolem wyjątkowego uczucia oraz więzi łączącej zakochanych. Mają więc wartość, której nie da się wycenić w żaden sposób.

Warto jednak zadbać, aby ich wzór, ciekawa kompozycja oraz oryginalne wykonanie było tym, co pozwoli podkreślić wyjątkowość uczuć. Zachęcamy więc do wybrania odpowiadającego Państwu wzoru. Obrączki (złote, tytanowe etc.) dostępne w naszej ofercie to zarówno propozycje jednolite, jak i te, które projektanci zdecydowali się wzbogacić kamieniami naturalnymi – np. brylantami. Z pełną ofertą mogą się Państwo zapoznać w naszych salonach stacjonarnych – na stronie sklepu internetowego przedstawiamy jedynie jej orientacyjny kształt.

Ze względu na fakt, iż podejmujemy się współpracy z najbardziej cenionymi producentami – polskimi i zagranicznymi – jesteśmy w stanie przygotować złote obrączki ślubne, które staną się spełnieniem Państwa marzeń. Będą one ujmującym uzupełnieniem nie tylko w dniu ślubu, ale również wielu lat wspólnego życia. W niezwykle bogatej kolekcji znalazły się także obrączki tytanowe.

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
184-... 184-420-003
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
33-340  Stary Sącz
ul. Rynek  10  
woj. małopolskie
Social media
Social Media
  33-340 Stary Sącz, Rynek 10, małopolskie
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
45
Całkowita liczba wyświetleń
od 13-02-2018
2303