SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Sezam biżuterii jest liderem w ofercie obrączek ślubnych. Dwudziestoletnia tradycja firmy i nawiązane w tym czasie kontakty zaowocowały współpracą z najlepszymi polskimi i zagranicznymi producentami obrączek.

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie
Sprzedaż w salonieSprzedaż w salonie
BransoletkiBransoletki
GrawerowanieGrawerowanie
KolczykiKolczyki
Korekta rozmiaruKorekta rozmiaru
NaszyjnikiNaszyjniki
ObrączkiObrączki
Pierścionki zaręczynowePierścionki zaręczynowe
ZegarkiZegarki

Ponad 500 modeli, ponad pół tysiąca par ciekawych wzorów, które przez wiele dekad będą wzbogacać dłonie Pary Młodej. Obrączki ślubne (złote lub tytanowe) nie są tradycyjnym przykładem nowoczesnej biżuterii – są także symbolem wyjątkowego uczucia oraz więzi łączącej zakochanych. Mają więc wartość, której nie da się wycenić w żaden sposób.

Warto jednak zadbać, aby ich wzór, ciekawa kompozycja oraz oryginalne wykonanie było tym, co pozwoli podkreślić wyjątkowość uczuć. Zachęcamy więc do wybrania odpowiadającego Państwu wzoru. Obrączki (złote, tytanowe etc.) dostępne w naszej ofercie to zarówno propozycje jednolite, jak i te, które projektanci zdecydowali się wzbogacić kamieniami naturalnymi – np. brylantami. Z pełną ofertą mogą się Państwo zapoznać w naszych salonach stacjonarnych – na stronie sklepu internetowego przedstawiamy jedynie jej orientacyjny kształt.

Ze względu na fakt, iż podejmujemy się współpracy z najbardziej cenionymi producentami – polskimi i zagranicznymi – jesteśmy w stanie przygotować złote obrączki ślubne, które staną się spełnieniem Państwa marzeń. Będą one ujmującym uzupełnieniem nie tylko w dniu ślubu, ale również wielu lat wspólnego życia. W niezwykle bogatej kolekcji znalazły się także obrączki tytanowe.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od - zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
33-340 Stary Sącz
ul. Rynek 10 
woj. małopolskie
Telefon
184-... 184420003
Strona internetowa
https://www.jubilersezam.pl/
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  LOKALIZACJA

Adres: 33-340 Stary Sącz, Rynek 10, małopolskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.