OPRAWA MUZYCZNA
branża
17-05-2018
data dodania
Opis ogłoszenia
Opium Cover Band - zespół muzyczny
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Głos damski Głos damski
Głos męski Głos męski
Muzyka góralska Muzyka góralska
Duet Duet
Kwartet Kwartet
Trio Trio

O.P.I.U.M. - Oficjalny Pakt Istot Uzależnionych Muzycznie

Zespół O.P.I.U.M. zajmuje się oprawą muzyczną różnego rodzaju imprez estradowych, tanecznych i okazjonalnych, między innymi: koncertów klubowych, koncertów plenerowych, eventów muzycznych, bankietów, imprez firmowych, imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych, przyjęć weselnych. Występy O.P.I.U.M. realizowane są w oparciu o bogaty repertuar własny i coverowy, obejmujący ponad 200 pozycji polskich i zagranicznych hitów muzyki rozrywkowej o różnorodnej stylistyce. Dużym atutem zespołu jest elastyczność, która odzwierciedla się w wykonywaniu nawet najbardziej wymagających utworów oraz utrzymywaniu wiernego oryginałowi brzmienia. Dobór repertuaru dostosowywany jest do preferencji klienta, charakteru imprezy oraz atmosfery panującej na parkiecie, stąd każda impreza z udziałem zespołu O.P.I.U.M. staje się wyjątkowym wydarzeniem.

O.P.I.U.M. gwarantuje: muzykę wykonywaną w pełni na żywo, w oryginalnych aranżacjach, wysoki poziom wykonawczy i profesjonalne brzmienie, szeroki i elastyczny repertuar, dostosowywany do preferencji klienta, obsługę konferansjerską z opcją dwujęzyczną, indywidualne podejście do każdego występu, nienaganną kulturę osobistą muzyków, otwartość na współpracę z klientem i gośćmi imprezy, profesjonalne i niezawodne zaplecze sprzętowe.

Oferta zespołu adresowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i firm oraz instytucji publicznych takich jak: Urzędy Miast i Gmin, Ośrodki kultury, Agencje artystyczne, Firmy organizujące imprezy firmowe, Hotele o wysokim standardzie, Osoby prywatne.

Oferta koncertowa obejmuje zarówno imprezy o charakterze kameralnym, jak i wydarzenia organizowane na szerszą skalę: koncerty klubowe, koncerty plenerowe, koncerty okazjonalne/okolicznościowe. Czas trwania występu: ok 2h.

Oferta imprez tanecznych. W przypadku każdej z tego typu imprez czas usługi ustalany jest indywidualnie. W trakcie występu zespół wykonuje 30 minutowe sety taneczne oddzielone 15-minutowymi przerwami. Ilość bloków muzycznych oraz czas ich trwania jest elastyczny, dopasowywany na bieżąco do sytuacji. W trakcie przerw istnieje możliwość odtwarzania w tle dyskretnych podkładów muzycznych lub energicznych utworów do tańca. Oprócz oprawy muzycznej zapewnia się również stosowne poprowadzenie imprezy w języku polskim oraz angielskim. Zarówno w przypadku doboru repertuaru, jak i w kwestii poprowadzenia imprezy działamy w oparciu o własne doświadczenie oraz uprzednie sugestie i preferencje klienta. W trosce o dobre kontakty z naszymi klientami szczególnie poważnie podchodzimy do kwestii organizacyjnych i formalno-prawnych. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na rzetelną informację, otwartość i dobrą współpracę z naszej strony.

O.P.I.U.M. dysponuje profesjonalnym sprzętem estradowym, dotyczy to instrumentarium, jak i nagłośnienia oraz oświetlenia. System ten dostosowywany jest do wymogów konkretnej imprezy i sprawdza się zarówno w przypadku imprez mniejszych oraz tych organizowanych na większą skalę. W trakcie imprez zespół może korzystać z własnego systemu audiowizualnego (nagłośnienie, oświetlenie) lub oferowanego przez organizatora. W przypadku dużych imprez na specjalne życzenie klienta, zespół dysponuje dodatkowym nagłośnieniem i oświetleniem, którego koszt dolicza się do ceny usługi.

O.P.I.U.M. prowadzi zarejestrowaną działalność gospodarczą, co umożliwia wystawianie rachunków klientom. Koszt transportu na terenie Małopolski wliczony jest w cenę usług muzycznych. W przypadku pozostałych województw dodatkowy koszt transportu wynosi 1 PLN/km (dojazd w obie strony). Szczegółowe informacje na temat repertuaru, oferty cenowej, sposobu prowadzenia imprezy prześlemy indywidualnie drogą mailowa. Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do współpracy!

Skład zespołu:

Violka Marcinkiewicz - śpiew

Artur Kmiecik -  gitara, śpiew

Daniel Bagnicki - instrumenty klawiszowe, akordeon

Wojciech Lichoń - gitara basowa

Dominik Kulig - perkusja, śpiew

Wojciech Pieńkoś - saksofon, akordeon, śpiew (na życzenie)

 

Kontakt:

Artur Kmiecik

tel. +48 606478286

e-mail: [email protected]

www.youtube.com/c/OpiumCoverBand

www.facebook.com/opiumcoverband

soundcloud.com/opiumcoverband

www.instagram.com/opiumcoverband

Cennik
Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
606-... 606-478-286
Adres
Adres
33-300  Nowy Sącz    
woj. małopolskie
Social media
Social Media
Darmowy dojazd Darmowy dojazd do klienta w promieniu 2000 km
Dodatkowe informacje o regionach działania
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Inne ogłoszenia tego usługodawcy
Zdjęcie ogłoszenie weselne
Oprawa muzyczna ślubu
ZESPOŁY MUZYCZNE
700 zł  800 zł
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
49
Całkowita liczba wyświetleń
od 17-05-2018
2961