ZESPOŁY MUZYCZNE
branża
09-05-2017
data dodania
Opis ogłoszenia
Na jedne z ważniejszych chwil w życiu wybierz zespół muzyczny, zamiast organisty! Gitara, skrzypce, instrumenty klawiszowe i dwa współbrzmiące wokale nadadzą charakteru każdej uroczystości.
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Gitara akustyczna Gitara akustyczna
Gitara elektryczna Gitara elektryczna
Indywidualny dobór repertuaru Indywidualny dobór repertuaru
Keyboard Keyboard
Muzyk do kościoła Muzyk do kościoła
Skrzypce Skrzypce
Śpiew do kościoła Śpiew do kościoła
Wokalista Wokalista
Wokalistka Wokalistka

Oferujemy Państwu w pełni profesjonalną oprawę muzyczną ślubu oraz innych uroczystości kościelnych. Oto kilka atutów, które nas charakteryzują i powodują, że to właśnie nam zaufało już tak wiele osób:  • Repertuar. Najpiękniejsze utwory religijne, ubrane w niecodzienne aranżacje. Proponujemy utwory, które podkreślają wyjątkowość chwili. W tej kwestii jesteśmy jednak elastyczni – często przygotowujemy tytuły ulubione i podane przez Państwa.

 

  • Wokal i instrumenty. Mimo tego, że nasz zespół składa się wyłącznie z dwóch osób, usłyszycie Państwo brzmienie przynajmniej pięciu instrumentów. Jest wśród nich gitara elektroakustyczna, skrzypce, shaker oraz różne brzmienia instrumentu klawiszowego (m.in. brzmienie kościelnych organów). Do tego dwa współbrzmiące wokale – żeński i męski – zapewniają niesamowity klimat podczas uroczystości.

 

  • Kontakt z księżmi. Jesteśmy w pełni akceptowani przez księży proboszczów swoich parafii. Natomiast księża, którzy odprawiają mszę świętą przez nas oprawianą muzycznie, z chęcią z nami współpracują.

 

  • Doświadczenie. Oprawą muzyczną mszy zajmujemy się od kilkunastu lat. Przebieg liturgii mamy opanowany do perfekcji. Na nasze doświadczenie składa się też fakt, że działamy muzycznie RAZEM już od 2006 roku.

 

  • Nagłośnienie. To, co niewątpliwie wyróżnia nas spośród innych zespołów, to posiadany sprzęt. Dysponujemy nowym, a zarazem nowoczesnym
   i profesjonalnym nagłośnieniem estradowym. Korzystamy z najbardziej uznawanych marek w świecie systemów nagłośnieniowych (Shure, Allen&Heath, Neutrik, Proel, itp.), co skutkuje wysoką jakością. Gwarantujemy, że wszelkie brzmienia wychodzące z naszych głośników są odpowiednio skorygowane i przyjemne dla ucha.

 

  • Transport. Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce. Posiadamy samochód, niezbędny do bezpiecznego transportu instrumentów oraz całego sprzętu nagłośnieniowego. Dzięki temu nie trzeba się martwić o transport dla zespołu.

 

  • Brak organisty. Oprawa muzyczna ślubu wykonywana jest przez nas kompleksowo, co znaczy, że organista podczas mszy nie jest potrzebny. W pełni szanujemy organistów „z prawdziwego zdarzenia” i gorąco zachęcamy do korzystania z ich talentów –  jednak wiemy, że takich organistów jest jak na lekarstwo.

 

 

Zazwyczaj organizacja zabawy weselnej na sali to koszt od kilkunastu do najczęściej kilkudziesięciu tysięcy złotych, bo każdy chce mieć to, co najlepsze. Dlaczego uroczystość ślubu w kościele tak często jest zaniedbywana, skoro ślub może być znacznie piękniejszy niedużym kosztem?

 

Oferując Państwu oprawę muzyczną ślubu, wychodzimy temu na przeciw i sprawiamy, aby uroczystość ślubu w kościele była niezwykła, a Goście weselni jeszcze długo ze wzruszeniem wspominali i opowiadali innym o Waszych wyjątkowych zaślubinach!

 

Odpowiadając na Państwa pytania o koszty – oprawa muzyczna uroczystości ślubu kościelnego to koszt 950 zł + koszt dojazdu ustalany indywidualnie.

 Zachęcamy do kontaktu z nami w celu dokonywania rezerwacji terminu! Podczas rozmowy zapytaj o aktualne rabaty!

Cennik

Oprawa muzyczna uroczystości ślubu kościelnego to koszt 950 zł + koszt dojazdu ustalany indywidualnie (około 50 gr za km).

 

Istnieje jednak możliwość na znaczne obniżenie kosztów - zapytaj nas o to podczas kontaktu :)

 

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
725-... 725-475-380
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
67-200  Głogów    
woj. dolnośląskie
Social media
Social Media
Darmowy dojazd Darmowy dojazd do klienta w promieniu 20 km
Dodatkowe informacje o regionach działania

Działamy na terenie całej Polski. Dojazd do jakiegokolwiek zakątka naszego kraju nie będzie stanowił dla nas problemu! :)

Pochodzimy z okolic Głogowa w woj. dolnośląskim i z tego względu najczęściej działamy w województwie lubuskim, wielkopolskim i dolnośląskim. Często jednak zdarza nam się gościć w województwie zachodniopomorskim, pomorskim, mazowieckim i innych! Uwielbiamy podróżować, więc mimo, że mieszkasz 500 km od nas, z chęcią zagramy na Twoim ślubie :)

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
42
Całkowita liczba wyświetleń
od 09-05-2017
1805